Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   На сайті Верховної Ради електронна петиція «Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Досвід є, але нові знання – лише на користь

26:01:2010 г.
Рада профспілки організувала і провела для працівників дорпрофсожів і теркомів семінар з методики підготовки та проведення профспілкових акцій протесту.
Заняття відбувалися за участю кращих викладачів Чернігівського навчально-методичного центру профспілок, на базі якого проходив семінар, серед яких досвідчені юристи, економісти, науковці, психологи, журналісти, політологи і політтехнологи.
Протягом кількох днів профпрацівники ознайомилися з нормативно-правовою базою протестних дій, відпрацювали технологію створення організаційного комітету та етапи підготовки до акції протесту, дізналися про особливості забезпечення інформаційної кампанії та роботи з великими групами населення. Низка тренінгів зі створення команди для організації протестних дій, майстерності публічних виступів, подолання стереотипів мислення і поведінки дозволила слухачам не лише розширити теоретичну базу, але й розвинути практичні навички.
Неможна сказати, що профспілкові працівники зустріли викладачів „беззбройними”. Багато з них брали участь у мітингу під стінами Кабміну у 2006 році, тому й самі мали чим поділитися з лекторами. Тож у рамках практичної роботи залізничники завзято взялися за проведення умовної акції протесту, використавши і власний досвід.  Тему обрали актуальну і наболілу: вилучення з фінплану залізниць коштів на виконання умов Галузевої угоди і колдоговорів.
Створивши оргкомітет і поділившись на групи, працювали за різними напрямками: правове забезпечення, медіа-підтримка, агітація, безпека мітингувальників. Оргкомітет, до якого увійшли представники кожної групи, розробив усі атрибути справжньої акції: сценарій, маршрут, план, агітаційні плакати і листівки, речівки, повідомлення для преси і звернення до влади тощо. „Протестували” із запалом, мимоволі проводячи паралелі...
Отриманими знаннями учасники семінару ділитимуться з профпрацівниками і активістами первинних профорганізацій структурних підрозділів залізниць.
Олена РОМАНОВА,
провідний фахівець відділу інформації Ради профспілки
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників локомотивного господарства (24.06.2020)

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78