Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Профспілка готується до проведення 14 листопада акції протесту біля Офісу Президента України. 8 листопада відбулася зустріч представників профспілки з очільником Міністерства інфраструктури. 30 жовтня в «Укрінформі» проведено пресконференцію. Трансляція відбувалась також на сайті та сторінці профспілки у Facebook.  З 1 вересня 2019 року встановлено добові витрати на відрядження працівників у межах України у сумі 200 грн. – наказ № 624 від 4.10.2019 р. Голова профспілки В.Бубняк звернувся до керівників держави та Мініфрастуктури щодо плану реструктуризації «Укрзалізниці». Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Досвід є, але нові знання – лише на користь

26:01:2010 г.
Рада профспілки організувала і провела для працівників дорпрофсожів і теркомів семінар з методики підготовки та проведення профспілкових акцій протесту.
Заняття відбувалися за участю кращих викладачів Чернігівського навчально-методичного центру профспілок, на базі якого проходив семінар, серед яких досвідчені юристи, економісти, науковці, психологи, журналісти, політологи і політтехнологи.
Протягом кількох днів профпрацівники ознайомилися з нормативно-правовою базою протестних дій, відпрацювали технологію створення організаційного комітету та етапи підготовки до акції протесту, дізналися про особливості забезпечення інформаційної кампанії та роботи з великими групами населення. Низка тренінгів зі створення команди для організації протестних дій, майстерності публічних виступів, подолання стереотипів мислення і поведінки дозволила слухачам не лише розширити теоретичну базу, але й розвинути практичні навички.
Неможна сказати, що профспілкові працівники зустріли викладачів „беззбройними”. Багато з них брали участь у мітингу під стінами Кабміну у 2006 році, тому й самі мали чим поділитися з лекторами. Тож у рамках практичної роботи залізничники завзято взялися за проведення умовної акції протесту, використавши і власний досвід.  Тему обрали актуальну і наболілу: вилучення з фінплану залізниць коштів на виконання умов Галузевої угоди і колдоговорів.
Створивши оргкомітет і поділившись на групи, працювали за різними напрямками: правове забезпечення, медіа-підтримка, агітація, безпека мітингувальників. Оргкомітет, до якого увійшли представники кожної групи, розробив усі атрибути справжньої акції: сценарій, маршрут, план, агітаційні плакати і листівки, речівки, повідомлення для преси і звернення до влади тощо. „Протестували” із запалом, мимоволі проводячи паралелі...
Отриманими знаннями учасники семінару ділитимуться з профпрацівниками і активістами первинних профорганізацій структурних підрозділів залізниць.
Олена РОМАНОВА,
провідний фахівець відділу інформації Ради профспілки
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Акція протесту профспілки 14 листопада 2019 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78