Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Програму недержавного пенсійного забезпечення залізничників закріплено у Галузевій угоді

| Print |
17:12:2013 г.
postanova_16_12_2013.jpg 
З метою розвитку та регулювання правовідносин, пов'язаних із впровадженням недержавного пенсійного забезпечення у залізничній галузі Державна адміністрація залізничного транспорту України і Рада профспілки залізничників і транспортнихбудівельників України вирішилиp здійснювати недержавне пенсійне забезпечення залізничників через Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль» відповідно до «Програми недержавного пенсійного забезпечення залізничників», яка стала додатком № 4 до Галузевої угоди.

Про це 16.12.2013 р. було підписано Спільну постанову про внесення доповнень до Галузевої угоди, між Укрзалізницею та профспілками.

Постанову надіслано начальникам залізниць України, головам дорожніх профорганізацій, начальникам головних управлінь Укрзалізниці та всім причетним з вказівкою (від 16.12.2013 р. за № Ц-1/1170) забезпечити:

1. приведення колективних договорів у відповідність з умовами Галузевої угоди, передбачивши здійснення недержавного пенсійного забезпечення залізничників через Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль».

2. до 23.12.2013 р. надання адміністратору ПНПФ «Магістраль» TOB «АЦПО» уточнених списків працівників залізниць, які не досягли пенсійного віку, відповідно до абзацу п'ятого розділу 3 та додатка 1 до Програми.

3. ЦФ при коригуванні платіжних балансів залізниць на грудень 2013 року передбачити фінансування ПНПФ «Магістраль» відповідно до показників фінансових планів залізниць.

4. начальникам залізниць до 31.12.2013 р. забезпечити фінансування ПНПФ «Магістраль» у відповідності з укладеними контрактами, Програмою, показниками платіжних балансів та фінансових планів на 2013 рік.

  Завантажити Спільну постанову та Програмуdoc.png

Завантажити Спільну постанову та Програмуpdf.png

Last Updated ( 19:12:2013 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> Пенсійне забезпечення >> Програму недержавного пенсійного забезпечення залізничників закріплено у Галузевій угоді
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79