Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Галузевий недержавний пенсійний Фонд: зміцнюємо й розвиваємо

Президією Ради профспілки ухвалено постанову про подальший розвиток недержавного пенсійного забезпечення залізничників.

 

Зокрема, дорожнім, територіальним, об’єднаним і первинним профорганізаціям рекомендовано активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед спілчан щодо залучення їх до участі у Фонді. Необхідно також встановити контроль за створенням на місцях комісій з питань недержавного пенсійного забезпечення, до їх складу включити голів профорганізацій та провести у першому півріччі 2014 року для них навчальні семінари за участю Ради профспілки із запрошенням працівників відділів кадрів.

Підприємствам прямого підпорядкування Укрзалізниці запропоновано відкоригувати фінансові плани на 2014-й щодо витрат на недержавне пенсійне забезпечення і створити для працівників такі самі умови недержавного пенсійного забезпечення, як і для залізничників, а також разом з профкомами внести зміни до колдоговорів відповідно до п. 3.6.20 Галузевої угоди.

ДО ТЕМИ
Як відомо, у 2013 році завдяки активній позиції Ради профспілки та підтримці з боку Укрзалізниці всі працівники залізниць України стали учасниками Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль». На їх індивідуальні пенсійні рахунки перераховано внески від 50 до 70 грн. кожному, а загалом це 18 млн грн. Таку ж суму заплановано у проекті фінансового плану залізниць України і в 2014 році.
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників локомотивного господарства (24.06.2020)

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> Пенсійне забезпечення >> Галузевий недержавний пенсійний Фонд: зміцнюємо й розвиваємо
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78