Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Профспілка залізничників і транспортних будівельників України розглядає Азовське узбережжя як альтернативу відпочинку в Криму

Керівництво профспілки та голови дорожніх профспілкових організацій на чолі з Вадимом Ткачовим у рамках проведення виїзного засідання президії Ради профспілки, що відбулося в Запоріжжі, відвідали 14 травня Бердянськ з метою вивчення додаткових можливостей для відпочинку на морі наших спілчан і членів їхніх сімей. Адже у непростому сезоні–2014 ця тема найактуальніша у зв’язку з неможливістю оздоровлення в Криму.

Ця робоча зустріч була організована за безпосередньої підтримки голови Запорізької облдержадміністрації Валерія Баранова та за участі міського голови Олексія Бакая і його заступника Людмили Шаповал, які запропонували представникам профспілки залізничників і транспортних будівельників цікаві можливості Бердянська та інших курортів Азовського узбережжя.

Для представників нашої профспілки було організовано насичену ознайомчу поїздку в оздоровчі заклади, яку підсумувала презентація за участі представників санаторіїв і баз відпочинку. Вони  надали профспілковим керівникам різноманітну рекламну продукцію своїх закладів.

«Те, що ми побачили в Бердянську, справляє враження. Є заклади для відпочинку високого рівня, є і більш скромні. Вважаю, у нас є перспективи для поширення співпраці», –– наголосив під час підсумкової зустрічі Голова профспілки Вадим Ткачов.

Він також додав, що дорожній комітет профспілки Придніпровської залізниці вже не один рік співпрацює, приміром, із санаторієм «Бердянськ», і не лише влітку. Тож будемо оперативно вивчати пропозиції, зазначив Вадим Ткачов, подякувавши гостинним господарям за надану можливість ознайомитися з оздоровчими закладами Запорізького регіону.
 
2506_gl.jpg
2506b.jpg 
Фото з сайта gorod-online.net

Відділ інформації Ради профспілки

 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> Оздоровлення >> Профспілка залізничників і транспортних будівельників України розглядає Азовське узбережжя як альтернативу відпочинку в Криму
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78