Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Об'єдналися проти порушень

09:02:2010 г.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників уклала з Державним департаментом нагляду за додержанням законодавства про працю Міністерства праці та соціальної політики (Держнаглядпраці) Угоду про взаємодію строком на п’ять років. 
Сторони у межах своїх повноважень зобов’язалися об’єднати зусилля у забезпеченні дотримання трудового законодавства шляхом виявлення порушень, вжиття заходів для відновлення прав працівників та ініціювання притягнення до відповідальності винних у порушеннях роботодавців, а також проводити відповідну профілактичну роботу.
Зокрема, Держнаглядпраці за результатами власних перевірок, а також на підставі повідомлень профорганізацій видаватиме приписи про усунення порушень законодавства, звертатиметься до суду з цього приводу, повідомлятиме компетентним органам про факти порушень прав працівників для вирішення питання про відповідальність керівників. Зі свого боку, профспілка здійснюватиме громадський контроль за дотриманням законодавства про працю, надаватиме спілчанам безкоштовну правову допомогу.
У рамках Угоди передбачено проведення спільних перевірок, моніторинг причин порушень, розгляд звернень громадян, підготовка пропозицій щодо внесення змін до законодавства та інших нормативно-правових актів, організація правороз’яснювальної роботи тощо.
Відділ інформації Ради профспілки
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79