Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Очільнику «Укрзалізниці» Є.Кравцову запропоновано вжити додаткових заходів для врегулювання ситуації. Профспілка переходить до наступних кроків – рішення президії 23 травня. 14 травня 2019 року відбулася масова акція протесту профспілки біля будівлі Кабміну. Підтримаймо петицію! 4 березня на сайті електронних петицій Верховної Ради оприлюднено петицію «Вимагаємо повернути залізничникам, які безпосередньо здійснюють організацію залізничних перевезень та забезпечують безпеку руху поїздів, право дострокового виходу на пенсію за вислугу років». В 2019 році у профспілці пройде звітна кампанія. Внесено зміни і доповнення до Галузевої угоди – спільна постанова № Ц/6-76/7-18/51/Цпроф від 29.12.2018 р. Підписано спільного листа щодо пролонгації Галузевої угоди та колдоговорів – № Ц/6-26/3472-18 від 29.12.2018 р.  Профспілка надала зауваження і пропозиції до проекту Стратегії розвитку АТ «Укрзалізниця»  на 2019–2023 рр. 
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Об'єдналися проти порушень

09:02:2010 г.
Профспілка залізничників і транспортних будівельників уклала з Державним департаментом нагляду за додержанням законодавства про працю Міністерства праці та соціальної політики (Держнаглядпраці) Угоду про взаємодію строком на п’ять років. 
Сторони у межах своїх повноважень зобов’язалися об’єднати зусилля у забезпеченні дотримання трудового законодавства шляхом виявлення порушень, вжиття заходів для відновлення прав працівників та ініціювання притягнення до відповідальності винних у порушеннях роботодавців, а також проводити відповідну профілактичну роботу.
Зокрема, Держнаглядпраці за результатами власних перевірок, а також на підставі повідомлень профорганізацій видаватиме приписи про усунення порушень законодавства, звертатиметься до суду з цього приводу, повідомлятиме компетентним органам про факти порушень прав працівників для вирішення питання про відповідальність керівників. Зі свого боку, профспілка здійснюватиме громадський контроль за дотриманням законодавства про працю, надаватиме спілчанам безкоштовну правову допомогу.
У рамках Угоди передбачено проведення спільних перевірок, моніторинг причин порушень, розгляд звернень громадян, підготовка пропозицій щодо внесення змін до законодавства та інших нормативно-правових актів, організація правороз’яснювальної роботи тощо.
Відділ інформації Ради профспілки
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Акція протесту 14.05.2019

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78