Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Будуємо профспілкову мережу мобільного зв'язку

Рада профспілки провела семінар-тренінг для профпрацівників – представників дорожніх і територіальних комітетів профспілки, які відповідатимуть за побудову корпоративної мережі користувачів мобільних послуг life:)
 
 
Відкриваючи семінар, заступник Голови профспілки В.Лесько поінформував присутніх про актуальні питання діяльності профорганів, а завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк повідомив про реалізацію інноваційних проектів профспілки. До участі у заході було запрошено представників ТОВ «Астеліт», які детально розповіли про безперечні переваги розбудови корпоративної профспілкової мережі мобільного зв’язку та ознайомили присутніх з пропозиціями зі свого боку.

Учасники заходу, отримавши всебічну інформацію, випробували власні сили у діловій грі, під час якої вчилися долати проблеми при побудові корпоративної профспілкової корпорації та закріпили одержані знання роботою в групах.

До речі, на сайті профспілки створено окрему сторінку, присвячену профспілковій корпорації life:). Користувачі можуть отримати тут всю необхідну інформацію про запропоновані тарифи, додаткові пропозиції, покриття у населених пунктах, необхідні для підключення та активації послуг дії, а також механізм забезпечення членів профспілки безкоштовними стартовими пакетами. На інтернет-сторінці розміщено й офіційні документи, що стосуються побудови мережі мобільного зв’язку. Спільноту «Корпорація life:)» створено і в соціальній мережі facebook.

Тож приєднуйтеся до корпоративної мережі самі й запрошуйте своїх рідних, близьких і друзів. Будьмо разом!
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Акція протесту 14.05.2019

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Профспілкова корпорація life:) >> Будуємо профспілкову мережу мобільного зв'язку
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78