Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Друга пенсія – це реальність

Головними темами чергового інформаційного дня, який провів дорожній комітет профспілки Львівської залізниці для голів первинок, стало обговорення роботи залізниці та профспілки в умовах реформування та діяльність галузевого недержавного пенсійного фонду «Магістраль».


Зокрема, керівник відділу роботи із вкладниками центру персоніфікованого обліку, що є адміністратором ПНПФ «Магістраль», О.Ахвердієва відповіла на усі запитання, що цікавили присутніх. Так, вона повідомила, що на Львівській залізниці триває видача вкладникам Фонду витягів із пенсійного контракту і, поки до бухгалтерії не надійде заява про відрахування із заробітної плати внеску у недержавний пенсійний фонд, ніхто коштів із зарплати не відчислятиме. Роботодавець, тобто залізниця платитиме внески на паритетній основі, тільки тим працівникам, які особисто сплачуватимуть внески у Фонд.

До речі, найактивнішими є залізничники зі Львова й Тернополя, які укладають контракти та часто телефонують із запитаннями.

Для ефективнішої співпраці фонду із залізничниками Рада профспілки подала в Укрзалізницю Положення про створення комісій на кожному підприємстві, які складатимуться із кадрових працівників, бухгалтерів і представників профкому.

Як зауважив голова дорожньої профорганізації А.Сенишин, упродовж десяти років профспілка домагалася виділення коштів на недержавний пенсійний фонд “Магістраль” у фінплані. І це зараз відбувається. Тому голови профкомів мають постійно доносити всю актуальну інформацію до працівників, обґрунтувати доцільність та ефективність укладення контрактів з ПНПФ «Магістраль», адже це на користь спілчанам.

Про переваги галузевого недержавного пенсійного фонду “Магістраль” фахівці дорпрофсожу розповідають на вузлах під час зустрічей із молоддю.

Ніна ЖИВКО, провідний фахівець відділу соціального захисту, праці і зарплати дорпрофсожу Львівської залізниці
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> Пенсійне забезпечення >> Друга пенсія – це реальність
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79