Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Розглянуто актуальні питання

11:02:2010 г.
На засіданні президії Ради профспілки, що відбулося 11 лютого п. р., обговорено низку актуальних питань профспілкової діяльності.
Всебічно розглянуто питання про результати роботи професійної секції  працівників вагонного господарства Ради профспілки. Обговорення нагальних проблем вагонників проходило за участю головного інженера Главку вагонного господарства Укрзалізниці Володимира Мархая. З аналітичним звітом на засіданні виступила голова профсекції, голова профорганізації вагонного депо Дарниця Південно-Західної залізниці Олена Михайлик.
Про роботу у 2009 році відзвітувалися перед членами президії правова і технічна інспекції праці Ради профспілки.
Прийнято також  постанови про підсумки конкурсів, які проходили у профспілці протягом 2009-го у рамках Року під гаслом «Сильна первинка – сильна профспілка!»: на кращу первинну профорганізацію і найкращі публікації у ЗМІ про діяльність первинних профорганізацій.
Учасники засідання обговорили план заходів щодо проведення Міжнародного дня дій залізничників, що традиційно відзначається під егідою МФТ і цього року відбудеться 13 квітня.
Детальнішу інформацію найближчим часом буде розміщено на сайті та у газеті «Вісник профспілки» № 3, який зараз готується до друку і вийде 26 лютого п. р.
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79