Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

«Недержавне пенсійне забезпечення треба розвивати»

Про досвід співпраці з галузевим недержавним пенсійним фондом «Магістраль» розповідає Богдан ЛИСИЙ, старший електромеханік зв’язку Львівської дистанції зв’язку.

– Мабуть, і не пригадаю точно, коли вперше почув про недержаний пенсійний фонд «Магістраль». Були статті в галузевій газеті, постійно зустрічаю відповідні матеріали на сторінках «Вісника профспілки», з цікавістю, до речі, читав думки колег-залізничників. Про роботу ПНПФ розповідав і голова нашої профорганізації. Коли глибше зацікавився цією темою, зайшов на сайт профспілки, знайшов і сайт Адміністратора Фонду. Тому, коли вирішив укласти угоду з Фондом, вже володів достатнім об’ємом інформації. Залишалося лише роздрукувати договір, підписати і відправити поштою в Київ. Бланк договору, до слова, також роздрукував з інтернету. Так зручніше, ніж вирізати з газети.


З відповіддю Адміністратор Фонду не забарився, тож вже маю на руках усі необхідні документи, аби бухгалтерія могла перераховувати з моєї зарплати кошти на особистий пенсійний рахунок, який мені, як і всім залізничникам, вже відкрито. Я першим у нашій дистанції вирішив накопичувати недержавну пенсію, але у фахівців бухгалтерії жодних питань не виникло.


Мені до пенсії лишилося небагато, може, і не встигну накопичити кошти для отримання щомісячних виплат. Але скільки буде, стільки й буде. За умовою договору, у цьому випадку отримаю одразу всю суму.


Зрозуміло, що недержавний пенсійний фонд розрахований, в першу чергу, на молодь. Адже така система успішно працює за кордоном, люди самостійно забезпечують своє майбутнє, і в нас також треба її розвивати. Можливо, я і стану прикладом для молодших колег. Бо в нас як: бачать, що начальник не підтримує якийсь проект, і самі не будуть.


Хоч зараз я обіймаю керівну посаду і не можу займатися профспілковою роботою, але як колишній профгрупорг про соціальні питання не забуваю і думкою колег цікавлюся. Обговорювали у колективі і недержавне пенсійне забезпечення. Але поки що колеги не наважуються ставати учасниками ПНПФ «Магістраль», можливо, чекають, чи виконає Укрзалізниця домовленість щодо сплати частки пенсійних внесків за працівників, як це передбачено Галузевою угодою і фінансовим планом.

 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> Пенсійне забезпечення >> «Недержавне пенсійне забезпечення треба розвивати»
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79