Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Корисно знати

Те, що мають знати вкладники ПНПФ «Магістраль»

- Недержавна пенсія виплачується додатково до державної та незалежно від неї. Наявність і розмір недержавної пенсії ніяк не впливає на розмір державної.

- Чинним законодавством заборонено проголошення процедури банкрутства щодо недержавного пенсійного фонду. Існує особлива процедура переведення пенсійних коштів від однієї пенсійної установи до іншої з метою унеможливлення втрати пенсійних коштів кожного учасника НПФ.

- Ефективність діяльності НПФ та адміністраторів контролює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (www.dfp.gov.ua), діяльність компанії з управління активами та банка-зберігача – Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (www.ssmsc.gov.ua), а банка-зберігача ще й Національний банк України (www.bank.gov.ua). Додатковий контроль за діяльністю фонду здійснює Рада фонду, яка є органом управління, що формується з представників засновників.

- Недержавні пенсійні фонди та компанії, які їх обслуговують, щорічно проходять перевірку незалежними аудиторськими компаніями. Один і той самий аудитор не може провадити перевірку двох і більше юридичних осіб, що обслуговують фонд.

- Оподатковується лише 60 % суми виплат пенсії на визначений термін. Не підлягають оподаткуванню будь-які види виплат пенсії учасникам НПФ віком старше 70 років та інвалідам  групи.

- Учасники недержавного пенсійного фонду можуть повернути 15 % внесків за минулий рік у вигляді податкової знижки.

- Пенсійні кошти, накопичені за час перебування у шлюбі одним з подружжя у недержавному пенсійному фонді, є спільним майном подружжя, якщо інше не передбачено шлюбним контрактом. У разі розподілу пенсійних коштів у зв'язку з розірванням шлюбу кожна із сторін визначає, відповідно, пенсійний фонд чи банківську установу для переведення коштів.

- Учасник має право змінити визначений ним пенсійний вік шляхом подання про це заяви адміністратору не пізніше ніж за 15 робочих днів до настання визначеного ним пенсійного віку.

- Вік для отримання недержавної пенсії визначається за заявою учасника, яка подається не пізніше ніж за два місяці до обраної дати. Такий вік може бути меншим від пенсійного віку, який надає право на пенсію за загальнообов'язковим державним пенсійним страхуванням, але не більше ніж на 10 років, якщо інше не визначено законами.

- Учасник НПФ один раз на рік може безоплатно отримати письмову інформацію про суму належних йому накопичених пенсійних коштів, які обліковуються на його індивідуальному пенсійному рахунку, і частіше – за письмовим запитом та за плату. Учасники ПНПФ «Магістраль» можуть оформити на сайті Адміністратора Фонду постійний он-лайн доступ до інформації про свій індивідуальний пенсійний рахунок.

Довідкова інформація за залізничними телефонами: 5–62–62 (Адміністратор Фонду), 5–92–04 (Рада профспілки)
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> Пенсійне забезпечення >> Корисно знати
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79