Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Ближче до виробництва...

11:02:2010 г.
Учасники виїзного засідання профсекції працівників вагонного господарства Ради профспілки, яке відбулося 3–4 лютого п. р., мали можливість не лише обговорити нагальні проблеми, але й ознайомитися з роботою та умовами праці залізничників у вагонних депо Клепарів і Дрогобич Львівської магістралі.

Відкриваючи засідання, завідувач відділу організаційної і кадрової роботи Ради профспілки О.Гнатюк розповів про актуальні питання профспілкової діяльності. Перед учасниками виступив голова дорожньої профорганізації Львівської залізниці А.Сенишин.
Вагонники торкнулися низки проблем, зокрема йшлося про режим праці і відпочинку працівників, оплату за фактично відпрацьований час. Наголошено на необхідності налагодження обліку понаднормових годин роботи та їх оплати у повному обсязі. Члени профсекції – голови первинних профорганізацій стурбовані і скороченням штату у вагонному господарстві. Адже непродумана, на їх погляд, політика керівництва Укрзалізниці і залізниць у цьому питанні може призвести до непоправних наслідків.
Зважаючи, що 2010-й проходить у профспілці під гаслом «Жінкам – гідну працю!», розглянуто питання щодо умов праці і соціальних гарантій жінок у вагонному господарстві. Присутні акцентували увагу на наболілій проблемі забезпечення працівниць жіночими моделями спецодягу.
Зі згаданих питань перед учасниками засідання профсекції виступив головний інженер Головного управління вагонного господарства Укрзалізниці В.Мархай і відповів на запитання.
Обговорено також стан реалізації попередніх пропозицій і зауважень профсекцій Ради профспілки та дорпрофсожів і підсумовано роботу впродовж останніх трьох років.
Результати діяльності профсекції вагонного господарства розглянуто на засіданні президії Ради профспілки 11 лютого п. р. Протокол засідання секції надіслано до відповідних главків Укрзалізниці, з ним можна ознайомитися на нашому сайті.
Інф. «ВІСНИКА»
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79