Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Молодіжний лідер профспілки взяла участь у «круглому столі» щодо удосконалення нормативно-правової бази з питань молоді

Голова Молодіжної ради профспілки, інженер-технолог Головного інформаційно-обчислювального центру Укрзалізниці Ірина Ов’єдо Альмуедо 28 серпня 2014 року  взяла участь у всеукраїнському засіданні за «круглим столом» з розгляду законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень молодіжної політики)».

На засіданні, що відбулося в Міністерстві молоді та спорту 28 серпня було розглянуто законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень молодіжної політики)», розроблений міжнародною громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» (LHSI).

Проектом закону пропонується надати можливість органам місцевого самоврядування у межах власних (самоврядних) повноважень створювати молодіжні центри, які б здійснювали інформаційно-ресурсне забезпечення та сприяли взаємодії державних органів, установ, громадських об’єднань, благодійних організацій щодо реалізації державної політики у сфері молоді, розвитку мережі організацій неформальної освіти, навчання, підвищення кваліфікації, формування системи патріотичного виховання та свідомості молоді.
 
2.jpg
    Учасники всеукраїнського заходу запропонували також внести відповідні зміни до законів України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні» та «Про місцеве самоврядування в Україні».
 
Відділ інформації Ради профспілки
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Організаційна робота >> Робота з молоддю >> Молодіжний лідер профспілки взяла участь у «круглому столі» щодо удосконалення нормативно-правової бази з питань молоді
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79