Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

«Тиждень дій» під егідою МФТ проводитиметься 6—12 жовтня 2014 року

Безпека руху на залізничному транспорті – пріоритет для залізничників Міжнародної федерації транспортників (МФТ), тож протягом багатьох років «День дій» проходив під гаслом «Головне – безпека!». Беручи до уваги виклики часу, що стоять перед нашою державою, а також потреби залізничників України, цьогорічні міжнародні заходи в рамках «Тижня дій МФТ» також буде проведено за традиційною тематикою.

Ідеї реструктуризації зазвичай мають на меті скорочення витрат шляхом впровадження роботи машиністів одноосібно, скорочення робочих місць і передачі певних послуг непрофесійному персоналу. Але безпека завжди повинна бути важливішою!

Структурні зміни в нашій галузі створюють певні проблеми для забезпечення безпеки руху на залізничному транспорті.
Однією з таких небезпек є застосування аутсорсингу та інших видів нетипових форм зайнятості, адже такі організації, на відміну від колективів залізничників, не несуть за це жодної відповідальності.

Профспілка не може стояти осторонь і того факту, що зараз Урядом розглядається законопроект з бюджетної децентралізації, яким передбачається передача з державної у комунальну власність наших відомчих закладів охорони здоров’я. Цей крок, переконані залізничники, негативно вплине на забезпечення безпеки руху і може призвести до хаосу та непередбачених наслідків.

Радою профспілки, дорожніми, територіальними та об’єднаними комітетами профспілки, профкомами первинок буде розроблено, затверджено та забезпечено виконання першочергових заходів щодо участі в міжнародній солідарній кампанії єдиних дій залізничників МФТ. Про це йдеться у постанові, ухваленій президією Ради профспілки на засіданні 18 вересня п. р.

«Тиждень дій МФТ» підтримано профспілками інших видів транспорту у всьому світі.

Сергій Іванський, завідувач відділу міжнародних зв’язків Ради профспілки
 
 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> 7 жовтня - Всесвітній день дій профспілок за гідну працю >> «Тиждень дій» під егідою МФТ проводитиметься 6—12 жовтня 2014 року
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79