Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

«Тиждень дій» під егідою МФТ проводитиметься 6—12 жовтня 2014 року

Безпека руху на залізничному транспорті – пріоритет для залізничників Міжнародної федерації транспортників (МФТ), тож протягом багатьох років «День дій» проходив під гаслом «Головне – безпека!». Беручи до уваги виклики часу, що стоять перед нашою державою, а також потреби залізничників України, цьогорічні міжнародні заходи в рамках «Тижня дій МФТ» також буде проведено за традиційною тематикою.

Ідеї реструктуризації зазвичай мають на меті скорочення витрат шляхом впровадження роботи машиністів одноосібно, скорочення робочих місць і передачі певних послуг непрофесійному персоналу. Але безпека завжди повинна бути важливішою!

Структурні зміни в нашій галузі створюють певні проблеми для забезпечення безпеки руху на залізничному транспорті.
Однією з таких небезпек є застосування аутсорсингу та інших видів нетипових форм зайнятості, адже такі організації, на відміну від колективів залізничників, не несуть за це жодної відповідальності.

Профспілка не може стояти осторонь і того факту, що зараз Урядом розглядається законопроект з бюджетної децентралізації, яким передбачається передача з державної у комунальну власність наших відомчих закладів охорони здоров’я. Цей крок, переконані залізничники, негативно вплине на забезпечення безпеки руху і може призвести до хаосу та непередбачених наслідків.

Радою профспілки, дорожніми, територіальними та об’єднаними комітетами профспілки, профкомами первинок буде розроблено, затверджено та забезпечено виконання першочергових заходів щодо участі в міжнародній солідарній кампанії єдиних дій залізничників МФТ. Про це йдеться у постанові, ухваленій президією Ради профспілки на засіданні 18 вересня п. р.

«Тиждень дій МФТ» підтримано профспілками інших видів транспорту у всьому світі.

Сергій Іванський, завідувач відділу міжнародних зв’язків Ради профспілки
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> 7 жовтня - Всесвітній день дій профспілок за гідну працю >> «Тиждень дій» під егідою МФТ проводитиметься 6—12 жовтня 2014 року
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79