Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

7 жовтня — Всесвітній день дій за гідну працю

«Під гаслом «2014: справедливість для трудящих – справедливе рішення проблеми зміни клімату» проходитиме цьогоріч Всесвітній день дій за гідну працю.

Світ обрав нежиттєздатний шлях. Величезна кількість трудящих стикаються з нестійким становищем на робочому місці і найвищим рівнем нерівності за останні десятиліття. Значна кількість сімей трудящих зіткнулася з безробіттям або скороченням робочого дня, водночас 1,2 млрд людей все ще живуть у крайній злиденності», – йдеться в повідомленні Всеєвропейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок.

Основні права на профспілкове представництво і колективні переговори опинилися під загрозою в одних країнах і піддаються прямим атакам в інших. Роботодавці навіть намагаються підірвати право на страйк, поставивши під сумнів десятиліття правового визнання цього фундаментального права у МОП.

Забагато урядів сьогодні не здатні впоратися з функцією захисту трудящих, вибудовуванням сталого майбутнього, здатного служити наступним поколінням.
Профспілки світу сьогодні – найбільш потужна сила у боротьбі за справедливе та стале майбутнє. Тож 7 жовтня, у Всесвітній день дій за гідну працю, всюди проводитимуться різноманітні акції на робочих місцях, а також публічні заходи на підтримку справедливості для трудящих.

«Разом ми можемо примножити профспілкову міць, організувати та мобілізувати наші сили і закликати уряди та бізнес до відповідальності», – закликає у зверненні Міжнародна конфедерація профспілок.

ДО ТЕМИ

Відповідну постанову щодо участі у Всесвітньому дні дій за гідну працю ухвалено на засіданні президії Ради профспілки 18 вересня п.р.
Всім організаційним ланкам профспілки запропоновано взяти участь у проведенні Всесвітнього дня дій за гідну працю, взявши за основу Заходи профспілки щодо участі у «Тижні дій» 6–12 жовтня п. р., зробивши акцент на проведенні роз’яснювальної роботи щодо утворення АТ «Українська залізниця».
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> 7 жовтня - Всесвітній день дій профспілок за гідну працю >> 7 жовтня — Всесвітній день дій за гідну працю
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79