Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

7 жовтня — Всесвітній день дій за гідну працю

«Під гаслом «2014: справедливість для трудящих – справедливе рішення проблеми зміни клімату» проходитиме цьогоріч Всесвітній день дій за гідну працю.

Світ обрав нежиттєздатний шлях. Величезна кількість трудящих стикаються з нестійким становищем на робочому місці і найвищим рівнем нерівності за останні десятиліття. Значна кількість сімей трудящих зіткнулася з безробіттям або скороченням робочого дня, водночас 1,2 млрд людей все ще живуть у крайній злиденності», – йдеться в повідомленні Всеєвропейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок.

Основні права на профспілкове представництво і колективні переговори опинилися під загрозою в одних країнах і піддаються прямим атакам в інших. Роботодавці навіть намагаються підірвати право на страйк, поставивши під сумнів десятиліття правового визнання цього фундаментального права у МОП.

Забагато урядів сьогодні не здатні впоратися з функцією захисту трудящих, вибудовуванням сталого майбутнього, здатного служити наступним поколінням.
Профспілки світу сьогодні – найбільш потужна сила у боротьбі за справедливе та стале майбутнє. Тож 7 жовтня, у Всесвітній день дій за гідну працю, всюди проводитимуться різноманітні акції на робочих місцях, а також публічні заходи на підтримку справедливості для трудящих.

«Разом ми можемо примножити профспілкову міць, організувати та мобілізувати наші сили і закликати уряди та бізнес до відповідальності», – закликає у зверненні Міжнародна конфедерація профспілок.

ДО ТЕМИ

Відповідну постанову щодо участі у Всесвітньому дні дій за гідну працю ухвалено на засіданні президії Ради профспілки 18 вересня п.р.
Всім організаційним ланкам профспілки запропоновано взяти участь у проведенні Всесвітнього дня дій за гідну працю, взявши за основу Заходи профспілки щодо участі у «Тижні дій» 6–12 жовтня п. р., зробивши акцент на проведенні роз’яснювальної роботи щодо утворення АТ «Українська залізниця».
 
 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Акції профспілки >> 7 жовтня - Всесвітній день дій профспілок за гідну працю >> 7 жовтня — Всесвітній день дій за гідну працю
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79