Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

2009

| Print |
01:12:2009 г.

2009 рік

22–25 грудня відбувалося навчання та перевірка знань з охорони праці технічних інспекторів праці Ради профспілки та представників теркомів з охорони праці.

22 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні ЦР ФСТ «Україна».

21 грудня Рада профспілки разом з міжнародною громадською організацією «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» провели «круглий стіл» з питань профілактики туберкульозу в підрозділах залізничного транспорту. У засіданні взяли участь та виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак, заступник директора МГО «Соціальні ініціативи...» Л.Бєломитцева, завідувач епідемічного відділу ЦСЕС на залізничному транспорті Т.Павловська, заступник головного лікаря дорожньої клінічної лікарні № 2 станції Київ-Пасажирський Південно-Західної залізниці С.Орел, представники ФПУ.

16–17 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок у складі робочої групи Укрзалізниці вивчав досвід запровадження на Львівській магістралі експерименту щодо додаткового медичного забезпечення залізничників через лікарняну касу.

17 грудня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданні молодіжної ради Кримського теркому профспілки.

16 грудня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов виступив на Всеукраїнському форумі залізничників.

10 грудня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданнях: робочої комісії профспілок з ведення колективних переговорів, укладення Генеральної угоди на новий строк та контролю за її виконанням; профспілкової сторони Національної тристоронньої соціально-економічної ради; а 11 грудня – у засіданні робочої комісії профспілок, на якому визначено позицію профспілок щодо виконання Генеральної угоди на 2008–2009 роки станом на 1 жовтня п. р., та спільному засіданні повноважних представників Сторін власників та профспілок з підбиття підсумків виконання Генеральної угоди на 2008–2009 роки станом на 1 жовтня п. р.

10 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак виступив на конференції Жмеринської територіальної профорганізації.

Last Updated ( 30:10:2014 г. )
 
 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Хроніка подій >> 2009
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79