Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

2010

| Print |
01:01:2010 г.

2010 рік

21 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства “Україна”, де йшлося про перспективи роботи ДЮСШ у зв’язку з новим порядком їх фінансування, скликання IV з’їзду й обрання делегатів тощо.

21 грудня Рада профспілки провела інформаційний день для бухгалтерів профкомів прямого підпорядкування Раді профспілки.
20 грудня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні Спільного представницького органу всеукраїнських профспілок і профоб’єднань для ведення колективних переговорів та соціального діалогу на національному рівні.

17 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності України.

17 грудня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні постійної комісії з питань членства, страхових тарифів та бюджету правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.
13 грудня заступники Голови профспілки М.Сінчак і В.Лесько взяли участь у нараді членів правлінь та наглядових рад фондів загальнообов’язкового державного страхування з питань роботи фондів в умовах запровадження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, посилення ролі профспілок у захисті інтересів застрахованих осіб.
13–17 грудня Рада профспілки провела навчання з питань охорони праці технічних інспекторів праці Ради профспілки та профспілкових працівників.

8 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак узяв участь у засіданні комісії з питань законодавчого та нормативно-правового забезпечення діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
25–26 листопада правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяли участь у семінарах курсу “Підготовка органайзерів”, що проходили у рамках міжнародного проекту з органайзингу та профспілкової модернізації.
 
25 листопада перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
Правління Фонду ухвалило постанову, у якій, зокрема, з метою раціонального використання коштів затверджено граничний розмір витрат – до 19 грн. 50 коп. – на придбання в 2010 році одного дитячого новорічного подарунка для дітей застрахованих осіб. Крім того, у додатку до постанови «Програми відділень Фонду щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їхніх сімей на 2010 рік» вказано: на придбання новорічних подарунків витратити заплановано 88 064 тис. грн., що дасть можливість забезпечити подарунками близько 4 462 тис. дітлахів.
24–26 листопада завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь і виступив з доповіддю на V Міжнародній науково-практичній конференції “Проблеми економіки та управління на залізничному транспорті ЕКУЗТ–2010”, що проходила на Львівській залізниці.
30 листопада завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк на засіданні молодіжної ради Криворізької територіальної профорганізації висвітлив питання “Мотивація профспілкового членства серед молоді”.


23–24 листопада завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенкок, а також представники Львівського дорпрофсожу і Ясинуватського теркому профспілки взяли участь у міжнародній конференції, організованій фондом Ф.Еберта, на тему „Нетипові форми зайнятості в сучасних умовах розвитку ринку праці: на прикладі України та Білорусі”.

22 листопада завідувач відділу міжнародних зв’язків С.Іванський і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяли участь у семінарі на тему “Організація орієнтованої на участь роботи на підприємстві та у профспілці”, що проходив під егідою фонду Ф.Еберта.
18 листопада заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засідання Українського координаційного комітету сприяння зайнятості населення.
17 листопада перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у парламентських слуханнях на тему «Про стан промислової безпеки та охорони праці».
16 листопада заступник Голови профспілки В.Лесько і завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяли участь у нараді Укрзалізниці з питань оплати за роботу на снігоборотьбі.
12 листопада головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у семінарі-нараді Укрзалізниці на тему “Державний та відомчий нагляд за безпечною експлуатацією устаткування підвищеної небезпеки на залізничному транспорті, проведення технічного діагностування та технічних оглядів (опосвідчення) устаткування у світлі вимог законодавства України про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”.
11 листопада на засіданні Ради Укрзалізниці прийнято рішення почати в 2010 році сплату пенсійних внесків на користь працівників господарств: колійного і електрифікації та електропостачання, а в подальшому – всіх працівників галузі за рахунок коштів, передбачених на ці цілі фінансовими планами залізниць і підприємств.
11 листопада відбулося засідання Ради Укрзалізниці, в якому взяли участь голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов та голови дорожніх профорганізацій. Рада профспілки провела презентацію Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль». Як відомо, у жовтні п. р. до Галузевої угоди внесено доповнення щодо започаткування з 2010 року поетапного запровадження недержавного пенсійного забезпечення залізничників через ПНПФ «Магістраль». 

11 листопада Рада профспілки провела засідання професійної секції працівників господарства будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд.
  
10 листопада відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, на якому виступив перший заступник Голови профспілки М.Сінчак.
9–10 листопада правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства в моторвагонному депо Фастів Південно-Західної залізниці.
  
9 листопада Рада профспілки провела засідання професійної секції працівників навчальних закладів.
9 листопада Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників В.Ткачов підписав Генеральну угоду на 2010–2012 роки. 

5 листопада Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов привітав колектив Київського метрополітену з визначною подією – 50-річним ювілеєм.
4 листопада в Одесі відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня залізничника, у яких взяли участь Голова профспілки В.Ткачов, його перший заступник М.Сінчак та голови дорожніх профорганізацій.
4 листопада провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні Спільного представницького органу.
2 листопада перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді членів Спільного представницького органу.
Обговорено рішення по проекту Генеральної угоди на новий строк та розглянуто питання про делегування повноважень щодо її підписання.
 
1–2 листопада заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у міжнародному семінарі “Вплив процесів реформування залізниць на соціальну політику, діяльність профспілок, їх структуру і можливості захисту інтересів залізничників”, що проходив за підтримки фонду ім. Ф.Еберта та Міжнародної конфедерації профспілок залізничників
У жовтні фахівцями Ради профспілки опрацьовано низку нормативних актів, зокрема погоджено проекти наказів Мінтрансзв’язку:
„Про затвердження Положення про систему управління безпекою руху поїздів у Державній адміністрації залізничного транспорту України”;
„Про затвердження Правил застосування засобів сигналізації та зв’язку на підприємствах міжгалузевого промислового транспорту України”.
  
28 жовтня відбулося засідання Молодіжної ради профспілки.
27–28 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у семінарі-нараді “Методи підвищення ефективності роботи зі створення здорових і безпечних умов праці в колійному господарстві залізничного транспорту”, що проводився Головним управлінняи колійного господарства Укрзалізниці на базі дистанції колії Волноваха Донецької залізниці.
26–27 жовтня в Одесі відбулося виїзне засідання професійної секції працівників служб перевезень та комерційної роботи Ради профспілки, у якому взяв участь і виступив перший заступник Голови профспілки М.Сінчак.

25–26 жовтня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок вивчав стан дотримання трудових прав і соціальних гарантій працівників щодо обліку й оплати робочого часу у Київській дистанції колії Південно-Західної залізниці.
25 жовтня спільною постановою Укрзалізниці і Ради профспілки внесено зміни до Галузевої угоди щодо надання службового житла залізничникам.
21 жовтня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Колегії Мінтрансзв’язку.

19–21 жовтня заступник Голови профспілки В.Лесько та завідувач відділу економічної роботи, організації праці та зарплати С.Анісімова взяли участь у семірі-нараді, проведеному Укрзалізницею на тему “Розширення сфери нормування праці та підвищення його ефективності, удосконалення системи оплати праці, оптимізація структур управління”.

12–14 жовтня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок вивчав стан дотримання трудових прав і соціальних гарантій працівників щодо обліку й оплати робочого часу у структурних підрозділах Куп’янського вузла Південної залізниці.

12 жовтня відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, на якому виступив перший заступник Голови профспілки М.Сінчак.

11–13 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці та зарплати А.Головач вивчала стан дотримання трудових прав і соціальних гарантій працівників щодо обліку й оплати робочого часу у структурних підрозділах Козятинського вузла Південно-Західної залізниці.

7 жовтня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок вивчав стан дотримання трудових прав і соціальних гарантій працівників щодо обліку й оплати робочого часу у Дарницькій дистанції колії Південно-Західної залізниці.

7 жовтня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у Національному форумі соціальних партнерів на тему “За гідну працю в Україні”, що проводився з ініціативи Федерації профспілок України. На адресу владних структур, організацій роботодавців ухвалено звернення з вимогою сконцентрувати зусилля на вирішенні проблем у сфері праці в Україні.

7 жовтня на засіданні колегіального органу Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності України членом правління Фонду від профспілкової сторони затверджено першого заступника Голови профспілки М.Сінчака.

7–9 жовтня завідувач відділу міжнародних зв’язків С.Іванський взяв участь у тренінгу з методики ведення переговорів.

6–8 жовтня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський вивчав стан дотримання трудових прав і соціальних гарантій працівників щодо обліку й оплати робочого часу у структурних підрозділах Конотопського вузла Південно-Західної залізниці.

6 жовтня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова вивчала стан дотримання трудових прав і соціальних гарантій працівників щодо обліку й оплати робочого часу у структурних підрозділах Львівської залізниці.

5–8 жовтня правовий інспектор праці ради профспілки М.Абрамова вивчала стан дотримання трудових прав і соціальних гарантій працівників щодо обліку й оплати робочого часу у структурних підрозділах Сімферопольського вузла Придніпровської залізниці.

5–6 жовтня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок та заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяли участь у міжнародній конференції “Спільні зусилля роботодавців і профспілок з організації професійного навчання і підвищення робочої кваліфікації: досвід Німеччини”, що проходила під егідою фонду ім. Ф.Еберта.

5 жовтня відбулося виїзне засідання президії Ради профспілки у Львові.

30 вересня і 1 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні Колегії державної санітарно-епідеміологічної служби на залізничному транспорті України.

29 вересня Рада профспілки провела засідання професійної секції медичних працівників.


29 вересня профспілка взяла участь у соціальній акції «Здорове серце», присвяченій Всесвітньому дню серця, що відбулася на залізничних вокзалах за участю Всеукраїнського лікарського товариства та за підтримки  Укрзалізниці.

27–29 вересня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у семінарі на тему “Досягнення рівності у профспілковій організації” у рамках міжнародного проекту з органайзингу та профспілкової модернізації.

27 вересня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у нараді з питань організації та здійснення державного санітарно-епідеміологічного нагляду за виконанням наказу Мінтрансзв’язку “Про затвердження порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій залізничного транспорту, метрополітенів та підприємств міжгалузевого промислового залізничного транспорту України” від 29.04.2010 р., № 240.

23–24 вересня завідувач відділу фінансової роботи М.Шпота та її заступник Т.Кулик взяли участь у семінарі-нараді фінансових працівників профорганізацій.

21–24 вересня в Одесі відбувся другий Міжнародний молодіжний форум профспілок залізничників країн СНД і Балтії. У роботі Форуму взяли участь завідувачі відділів: організаційної і кадрової роботи – О.Гнатюк та інформації – О.Артем’єва,  а також голова Молодіжної ради профспілки, інженер-технолог Головного інформаційно-обчислювального центру Укрзалізниці В.Коробенко і представники молодіжних рад профорганізацій структурних підрозділів залізниць.

21 вересня заступник Голови профспілки В.Лесько, завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова і технічний інспектор праці Ради профспілки Г.Сергієнко взяли участь у семінарі для голів профорганізацій, які входять до складу об’єднаної профорганізації ДП „УПП” Укрзалізниці.

20 вересня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова взяла участь у засіданні тарифної комісії Укрзалізниці.

17–18 вересня завідувач відділу міжнародних зв’язків С.Іванський та провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи  Я.Мальський взяли участь у семінарі Фонду імені Фрідріха Еберта «Активізація участі членів профспілок у профспілковому повсякденні». 

15 вересня завідувачі відділів: охорони праці – В.Дорошенко та соціально-трудових відносин і побутової роботи – О.Мушенок взяли участь у нараді Укрзалізниці щодо особливостей проведення медичних оглядів машиністів відповідно до наказу Мінтрансзв’язку від 29.04.2010 р., № 240.

14–15 вересня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав досвід роботи об’єднаної профспілкової організації Львівської дирекції залізничних перевезень, а також профкомів львівських моторвагонного і пасажирського вагонного депо, дистанції колії Самбір.

14 вересня Голова профспілки, Голова ФПТУ В.Ткачов взяв участь у засіданні Ради Укрзалізниці.

13 вересня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у позачерговому пленарному засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради при Президентові України, на якому йшлося про основні показники проекту Державного бюджету України на 2011 рік.

10 вересня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у робочій зустрічі з віце-прем’єр-міністром України С.Тігіпком щодо посилення соціального захисту населення в умовах зростання тарифів на природній газ.

7 вересня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні комісії з питань членства, страхових тарифів і бюджету Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

1 вересня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк привітав з Днем знань студентів Державного економіко-технологічного університету транспорту, а також зустрівся з депутатом німецького парламенту Б.Кофнер.

30 серпня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у тристоронній нараді на національному рівні щодо доцільності законодавчого посилення механізму нарахування компенсації працівникам втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків виплати заробітної плати.

27 серпня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк відвідали з робочим візитом профорганізацію «Укррефтрансу».

26 серпня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у зустрічі з керівниками центральних органів виконавчої влади, що відбулася у ФПУ.

26 серпня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Центральної комісії з підбиття підсумків виконання умов галузевого змагання за перше півріччя 2010 року колективами залізниць та їх структурними підрозділами.

26 серпня Рада профспілки провела засідання профсекції працівників колійного господарства.

20 серпнязаступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у спільному засіданні, що відбулося в Мінпраці, з розгляду цього питання.

17 серпнязаступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у нараді профспілкової Сторони робочої комісії повноважних представників власників та профспілок з ведення переговорів щодо встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2011 рік.

16 серпня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої комісії Укрзалізниці з підбиття підсумків виконання умов галузевого змагання за І півріччя 2010 року. 

16 серпня відбулося засідання Ради Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль».

13 серпня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і завідувач відділу економічної роботи, організації праці та заробітної плати С.Анісімова взяли участь у нараді Укрзалізниці, під час якої розглядалося, зокрема, питання оптимізації структури управління.

9 серпня Голова профспілки В.Ткачов провів переговори з представниками страхової компанії «DEVK» щодо вдосконалення співпраці зі страхування членів профспілки від нещасних випадків на виробництві.

5–11 серпня делегація профспілки на чолі із заступником Голови профспілки В.Леськом взяла участь у Конгресі Міжнародної федерації транспортників.

3–6 і 10–11 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк та його заступник Л.Нестеренко вивчали стан організаційної, кадрової та інформаційної роботи, відповідно, у профорганізаціях Здолбунівського і Тернопільського вузлів Львівської залізниці та Ужгородської територіальної профорганізації.

3 серпня проведено черговий інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді, на якому виступив перший заступник Голови профспілки М.Сінчак.

2 серпня відбулося засідання президії Ради профспілки.

2 серпня відбулося засідання Ради Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль».

29 липня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко та завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк вивчали стан дотримання трудового законодавства та організації роботи профкому Державного науково-дослідного центру залізничного транспорту України.

29 липня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко та завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк вивчали стан дотримання трудового законодавства та організації роботи профкому Державного науково-дослідного центру залізничного транспорту України.

28 липня завідувач відділу економічної роботи, організації праці та заробітної плати С.Анісімова взяла участь у засіданні робочої групи Укрзалізниці щодо взаємодії з профспілками, що діють у галузі.

28 липня відбулося засідання комісії Ради профспілки з питань організаційно-масової та інформаційної роботи під головуванням першого заступника Голови профспілки М.Сінчака. 

28 липня завідувач відділу економічної роботи, організації праці та заробітної плати С.Анісімова взяла участь у засіданні робочої групи Укрзалізниці щодо взаємодії із профспілками, що діють у галузі.

27 липня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у селекторній нараді за широкою схемою з розгляду стану охорони праці на підприємствах залізничного транспорту за шість місяців 2010 року.

26–30 липня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко вивчала стан організаційно-кадрової та інформаційної роботи у профорганізаціях Івано-Франківського та Чернівецького вузлів Львівської залізниці та Івано-Франківського теркому профспілки.

21–23 липня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у семінарі у рамках міжнародного проекту з органайзингу та профспілкової модернізації «Юридична підтримка органайзингу в транснаціональних компаніях».

21–22 липня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства стосовно працюючих жінок у структурних підрозділах Полтавського вузла Південної залізниці.

19 липня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак узяв участь у засіданні Спільного представницького органу Всеукраїнських профспілок і профоб’єднань.

16, 19, 21, 26 і 27 липня завідувач і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок і Я.Мальський вивчали стан забезпечення форменим одягом працівників структурних підрозділів Придніпровської, Південної, Південно-Західної, Донецької та Одеської залізниць.

14–15 липня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова вивчала стан організації та оплати праці при роз’їзному характері роботи в структурних підрозділах Козятинського вузла Південно-Західної залізниці.

13–14 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у семінарі «Стратегічне планування і тайм-менеджмент».

13 липня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у пленарному засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради при Президентові України.

13 липня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії Укрзалізниці з попередньої (при призначенні на посаду) перевірки знань з охорони праці.

6 липня відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки.

1 липня Голова профспілки В.Ткачов і голови дорпрофсожів взяли участь у засіданні Ради Укрзалізниці.

1 липня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні громадської ради при Мінтрансзв’язку.

1 липня Рада профспілки провела засідання секції працівників господарства автоматики, телемеханіки та зв’язку.

Протягом червня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданнях робочої комісії профспілок та з фахівцями  Ради профспілки — у переговорах із укладання Генеральної угоди на 2010–2012 роки.

30 червня – 1 липня головний редактор газети, завідувач відділу інформації О.Артем’єва разом з провідним фахівцем відділу О.Романовою та представниками дорпрофсожів і теркомів взяла участь — у семінарі «Ефективна комунікація профспілки».

30 червня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої комісії повноважних представників Сторін власників і профспілок з ведення колективних переговорів із підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк.

29–30 червня завідувач відділу міжнародних зв’язків С.Іванський взяв участь у конференції міжнародного проекту з органайзингу і профспілкової модернізації.

25 червня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у засіданні президії Ради ФПТУ й у зустрічі Міністра транспорту та зв’язку К.Єфименка з керівниками профспілок транспортників.

24 червня головний редактор газети, завідувач відділу інформації О.Артем’єва взяла участь в урочистостях з нагоди 100-річчя дорожньої газети «Львівський залізничник».

23–24 червня завідувач відділу С.Анісімова вивчала вивчала стан організації та оплати праці при роз’їзному характері роботи у структурних підрозділах Краснолиманського і Слов’янського вузлів Донецької магістралі.

17 червня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати А.Головач вивчала стан організації та оплати праці при роз’їзному характері роботи у структурних підрозділах Харківського вузла Південної залізниці.

16–17 червня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у пасажирському вагонному депо Ковель Львівської залізниці.

11 червня – заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої комісії всеукраїнських профспілок і профоб’єднань із ведення колективних переговорів, укладення Генеральної угоди на новий строк і контролю за її виконанням.
11 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці посадових осіб Донецької, Одеської, і Південно-Західної залізниць, а також підприємств, підпорядкованих Укрзалізниці.

9 червня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

9–10 червня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова вивчала стан організації та оплати праці за умов роз’їзного характеру роботи у структурних підрозділах Криворізького вузла Придніпровської залізниці.

5 червня за підтримки Ради профспілки, дорпрофсожу Придніпровської залізниці, Кримського теркому профспілки та  міжнародного проекту USAID «Разом до здоров’я» відбувся другий профспілковий рок-фестиваль. В організації заходу взяв участь завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк.

3 червня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати А.Головач перевіряла стан організації та оплати праці
у структурних підрозділах Херсонського вузла Одеської залізниці.

3 червня Рада профспілки провела засідання професійної секції працівників пасажирського господарства.

1 червня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні постійної комісії з питань членства, страхових тарифів і бюджету Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, а також разом із завідувачем відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімовою – у засіданні робочої групи Укрзалізниці щодо внесення змін до наказу № 40-Ц «Особливості регулювання робочого часу і часу відпочинку...».

Протягом місяця фахівці Ради профспілки брали участь у засіданнях робочих груп з підготовки відповідних розділів проекту Генеральної угоди на 2010—2012 роки.

21 травня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні Спільного представницького органу профспілок.

20 травня Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у засіданні Колегії Міністерства транспорту та зв’язку України.

17–19, 20–22 і 24–25 травня фахівці Ради профспілки та дорпрофсожу Львівської залізниці, Козятинського і Краснолиманського теркомів профспілки взяли участь у семінарах у рамках міжнародного проекту з органайзингу і профспілкової модернізації: «Зовнішній органайзинг», «Внутрішній органайзинг», «Модернізація профспілок», «Органайзинг у транснаціональних компаніях».

13 травня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні Українського координаційного комітету сприяння зайнятості населення, а 14 травня – у засіданні робочої комісії уповноважених представників Сторін з ведення переговорів щодо розмірів мінімальної заробітної плати на 2011 рік.

12 травня відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, на якому виступив перший заступник Голови профспілки М.Сінчак.

11–13 травня Рада профспілки спільно з профспілкою працівників енергетики і електротехнічної промисловості за підтримки Фонду Фрідріха Еберта провела семінар-тренінг «Напрацювання форм і методів протидії негативним соціальним наслідкам корпоратизації підприємств», у якому взяли участь Голова профспілки В.Ткачов, фахівці Ради профспілки, правові інспектори праці Ради профспілки на залізницях.

6 травня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої групи з розгляду проекту Генеральної угоди на 2010-2012 рр.

30 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяли участь у нараді Головного управління медичних закладів Укрзалізниці з планування спільних заходів до Дня матері.

29 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Центральної комісії огляду-конкурсу на краще підприємство з охорони праці щодо підбиття підсумків за 2009 рік.

29 квітня провідний фахівець відділу економічної роботи, організації праці і зарплати А.Головач взяла участь у нараді Укрзалізниці з питання перегляду проекту збірника «Типові норми часу на підготовку в рейс і обслуговування провідниками пасажирських вагонів».

29 квітня Рада профспілки провела засідання профсекцій працівників господарств:
- електрифікації та електропостачання;
- інформаційних технологій.

28 квітня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у засіданні комісії Укрзалізниці з питань профілактики правопорушень.

27 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у нараді Главку локомотивного господарства щодо приведення до належного стану будинків і кімнат відпочинку локомотивних бригад, а 28 квітня в рамках Всесвітнього дня охорони праці взяв участь у семінарі-нараді для спеціалістів з охорони праці структурних підрозділів Південно-Західної залізниці.

26 квітня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої комісії повноважних представників Сторін власників і профспілок для ведення колективних переговорів з підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк, а 27 квітня —  у засіданні робочої групи з розроблення розділу «Соціальний захист працівників» проекту Генеральної угоди на новий термін.

26 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді Укрзалізниці щодо розв’язання проблемних питань галузі.

26–27 квітня Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки В.Ткачов очолив делегацію профспілки на засіданні секції залізничників Європейської федерації транспортників.

22 квітня відбулося засідання президії Ради профспілки.

19 квітня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко вивчала досвід роботи профорганізації Київського метрополітену.

14–15 квітня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко вивчала досвід роботи профорганізацій Козятинського вузла: вагонного і локомотивного депо, лінійних станцій, дирекції залізничних перевезень, а також теркому профспілки.

14 квітня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяв участь у конференції трудового колективу Проектно-конструкторського технологічного бюро з автоматизації систем управління на залізничному транспорті щодо підбиття підсумків виконання колективного договору у 2009 році, а також у профспілковій конференції.

14 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у 37-му засіданні Ради Міжнародної конфедерації профспілок залізничників.

13 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко перевіряв стан санітарно-побутових приміщень у Попаснянській (Донецька залізниця) дистанції колії.

13 квітня, у Міжнародний день дій залізничників, заступник Голови профспілки В.Лесько і фахівці апарату Ради профспілки провели зустріч з активом Попаснянського вузла Донецької залізниці і прийом членів профспілки.

13 квітня з нагоди Міжнародного дня єдиних дій залізничників на 196 вокзалах відбулася спільна акція профспілки залізничників і транспортних будівельників і Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Укрзалізниці і Всеукраїнського лікарського товариства.

8 квітня завідувачі відділів  О.Гнатюк і С.Іванський, а також провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяли участь у зустрічі щодо планування підсумкової конференції спільного проекту «Профілактика ВІЛ/СНІДу та туберкульозу на Донецькій залізниці» МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» і Ради профспілки.

6 і 8 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк перебував у профорганізаціях локомотивних депо Коростень і Київ-Пасажирський.

6 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко перевіряв стан санітарно-побутових приміщень у дистанціях колії: Київській (Південно-Західна залізниця)

30–31 березня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав питання зміцнення єдності профспілки в локомотивному і вагонному депо Конотоп, у дистанції  сигналізації і зв’язку Бахмач, а також у Конотопському теркомі профспілки.

30 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у семінарі-нараді Укрзалізниці на тему „Організація безпечної експлуатації кисневих і газових балонів, ремонту та випробовування устаткування і апаратури для газополум’яної обробки металів”.
30 березня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої комісії уповноважених представників сторін з ведення переговорів щодо розмірів мінімальної зарплати на 2011 рік.
26 березня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов і голови дорпрофсожів взяли участь у засіданні Ради Укрзалізниці.
25–26 березня завідувач відділу міжнародних зв’язків С.Іванський взяв участь у міжнародній конференції „Українсько-європейські відносини: роль громадянського суспільства. Зміни у промисловості та економічна криза в Україні”.
25 березня відбулася зустріч Голови профспілки В.Ткачова, його першого заступника М.Сінчака та голів дорожніх профорганізацій з Міністром транспорту та зв’язку К.Єфименком.
25 березня відбулося засідання Ради профспілки та її президії 
24 березня відбулося засідання ревізійної комісії профспілки.
19 березня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданні наглядової ради міжнародної громадської організації «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я».

19 березня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов виступив на зустрічі  Президента України В.Януковича з представниками профспілок і профоб’єднань, у якій взяли також участь його заступники М.Сінчак і В.Лесько, представники дорпрофсожів.

19 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у роботі конференції лікарняної каси Львівської залізниці.

18 і 22–24 березня правові інспектори праці Ради профспілки: М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у Жмеринській дистанції сигналізації та зв’язку, а М.Абрамова взяла участь у семінарі з проведення кампаній зовнішнього органайзингу.

17 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко  перевіряв стан будинків відпочинку локомотивних бригад у локомотивному депо Львів-Захід, на станції Івано-Франківськ (локомотивне депо Чернівці) Львівської залізниці і взяв участь у розширеній нараді державної санітарно-епідеміологічної служби на залізничному транспорті.

11 березня відбулися засідання профсекцій працівників господарств: локомотивного і приміських пасажирських перевезень. 

10–12 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко перевіряв стан будинків відпочинку локомотивних бригад у депо Основа і Жовтень Південної залізниці.

10 березня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у спільному засіданні робочої групи повноважних представників Сторін власників і профспілок із ведення колективних переговорів щодо вироблення пропозицій із встановлення мінімальної заробітної плати на 2011 рік.

3–5 березня завідувач відділу міжнародних відносин С.Іванський взяв участь у семінарі «Планування і проведення кампаній» у рамках міжнародного проекту з органайзингу і профспілкової модернізації. .

2–3 березня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав питання зміцнення єдності профспілки у первинних організаціях вагонної дільниці і локомотивного депо Жмеринка, а також у Жмеринському теркомі профспілки.

2 березня заступник Голови профспілки В.Лесько як член правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України взяв участь у його засіданні.

2 березня відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, на якому виступив перший заступник Голови профспілки М.Сінчак.

1–3 березня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Мушенок взяв участь у семінарі «Стратегії органайзингу» у рамках міжнародного проекту з органайзингу і профспілкової модернізації.

26 лютого заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у роботі конференції трудового колективу Знам’янського загону воєнізованої охорони та виступив перед її делегатами.

25 лютого Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки В.Ткачов обговорив із представником Міжнародної федерації транспортників у Росії і країнах СНД М.Ляховим низку актуальних питань профспілкової діяльності, зокрема, про участь у Міжнародному дні єдиних дій залізничників, який цього року проводиться 13 квітня під гаслом «Міцна профспілка – стійкий розвиток транспорту».

25 лютого Федерація профспілок транспортників України з ініціативи Всеукраїнської профспілки пілотів провела під головуванням В.Ткачова науково-практичну конференцію на тему «Відповідальність за злочини на транспорті».

24 лютого Голова профспілки В.Ткачов і директор Міжнародної громадської організації «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» І.Єлєнєва підписали Меморандум про співпрацю в сфері охорони праці та здоров’я.

24 лютого перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Центральної комісії Укрзалізниці з підбиття підсумків галузевого змагання за 2009 рік.

24 лютого відбулося засідання Молодіжної ради профспілки, на якому виступив Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов. Під час засідання розглянуто, зокрема, питання щодо результатів діяльності молодіжних рад дорпрофсожів за 2009 рік, заходів з виконання в 2010-му Програми підтримки молодих членів профспілки тощо.

19 лютого Рада профспілки провела навчальний семінар для фахівців апарату, представників дорпрофсожу Південно-Західної залізниці і Київського теркому, а також голів профкомів прямого підпорядкування Раді профспілки з питань користування системою «Ліга: Закон», під час якого досвідчені експерти відповіли на запитання та допомогли на практиці вирішити конкретні завдання.

19 лютого заступник Голови профспілки В.Лесько працював у робочій групі профспілок з укладення Генеральної угоди на новий строк.

18 лютого перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні об’єднаного профкому ДП «Управління промислових підприємств» і виступив.

15 і 17 лютого заступник Голови профспілки В.Лесько та завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяли участь у засіданні робочої групи щодо внесення доповнень до Наказу УЗ про «Особливості регулювання робочого часу і часу відпочинку...».

15 лютого завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у зустрічі  з керівництвом Фонду Фрідріха Еберта в Україні з питань розвитку співпраці.

12 лютого завідувачі відділів: організаційної і кадрової роботи – О.Гнатюк і міжнародних зв’язків – С.Іванський обговорили план спільної роботи з представниками Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді

11 лютого відбулося засідання президії Ради профспілки.

5 лютого заступники Голови профспілки М.Сінчак і В.Лесько взяли участь у засіданні Спільного представницького органу всеукраїнських профспілок та профоб’єднань.

3–4 лютого Рада профспілки провела засідання профсекції працівників вагонного господарства на базі навчально-методичного центру Львівської залізниці, вагонних депо Клепарів і Дрогобич

2 лютого відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки.

28 січня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні Ради Асоціації ветеранів війни і праці залізничного транспорту України. 

28 січня завідувачі відділів Ради профспілки О.Гнатюк і С.Іванський взяли участь у дискусії „Зміцнення ролі та впливу профспілок у суспільстві”, організованій регіональним представництвом Фонду Фрідріха Еберта.

27 січня відбулося засідання президії Ради профспілки.

25 січня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні спільної робочої групи повноважних представників Сторін власників і профспілок з укладення Генеральної угоди на новий строк.

22 січня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак провів засідання комісії з питань організаційно-масової та інформаційної роботи Ради профспілки.

19–22 січня представники теркомів, дорпрофсожів та апарату Ради профспілки взяли участь у навчальному семінарі „Методика підготовки та проведення профспілками акцій протесту”.

18–19 січня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у семінарі „Методика проведення гендерного аудиту”, що проводився у рамках міжнародного проекту з органайзингу і профспілкової модернізації.

18 січня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак виступив перед учасниками семінару профактиву Київської територіальної профорганізації.

11 січня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати А.Головач взяла участь у засіданні робочої групи Укрзалізниці з питання внесення змін до збірника „Типові норми часу на підготовку у рейс і обслуговування провідниками на шляху прямування пасажирських вагонів” та обговорення наказу „Про організацію роботи поїзних бригад пасажирських поїздів”.

Last Updated ( 30:10:2014 г. )
 
 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Хроніка подій >> 2010
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79