Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

2011

| Print |
01:01:2011 г.

2011 рік

17 січня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у засіданні профспілкової сторони Національної тристоронньої соціально-економічної ради.
 
17 січня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у нараді щодо укладення Генеральної угоди на новий строк.
 
 
12 січня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у нараді Укрзалізниці з питань проїзду у службових потребах залізничників та профспілкових працівників.

12 січня відбувся інформаційний день для профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь та виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці апарату Ради профспілки.
 
2012 рік
 
27 грудня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданні Наглядової ради проекту «Профілактика ВІЛ/СНІДу серед працівників Львівської залізниці».
 
22 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, на якому було розглянуто, зокрема, питання про бюджет Фонду.
 
22 грудня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у нараді в Адміністрації Президента України з питань реформування фондів соціального страхування.
 
21 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Ради фізкультурно-спортивного товариства „Україна”.
 
21 грудня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у зборах молодих членів профспілки Інформаційно-обчислювального центру Укрзалізниці, на яких було створено молодіжну раду, обрано її голову та заступника.
 
21 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

20 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.
 
19 грудня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні Спільного представницького органу всеукраїнських  профспілок та профспілкових об’єднань.
 
15 грудня у Києві відбувся VI з’їзд профспілки залізничників і транспортних будівельників України.
 
14 грудня завідувач відділу охорони праці – головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у виставці спецвзуття, організованій державним підприємством матеріально-технічного забезпечення залізничного транспорту “Укрзалізничпостач”.
 
13 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої групи з представників профспілок у правліннях фондів соціального страхування з питання шляхів реформування соціального страхування.
 
12 грудня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у зібранні керівників репрезентативних всеукраїнських профоб’єднань з розгляду питання щодо делегування їх представників до тристоронніх органів соціального діалогу на національному рівні: Національної тристоронньої соціально-економічної ради, Українського координаційного комітету сприяння зайнятості населення та фондів соціального страхування. 
 
8 грудня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні Центральної комісії з реформування залізничного транспорту України.
 
6 грудня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні профспілкової сторони робочої комісії з обговорення методики розрахунку мінімального рівня оплати праці.
 
25 листопада фахівці Ради профспілки взяли участь і виступили на семінарі для голів та скарбників первинних профорганізацій об’єднаної профорганізації управління промислових підприємств.
 
24 листопада відбулося засідання Ради профспілки та її президії.
 
17 листопада заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у звітно-виборній конференції профорганізації метрополітенів України.

16 і 17 листопада перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

 
15 листопада заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої групи з обговорення проекту Трудового кодексу, що відбулося у Міністерстві праці і соціальної політики. 
 
10 і 14 листопада перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні постійної комісії правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з питань законодавчого та правового забезпечення діяльності Фонду.

10 листопада завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова взяла участь у зустрічі керівництва Укрзалізниці з профспілками, що діють в галузі, з питань організації праці поїзних бригад в умовах, пов’язаних з введенням нового графіку руху пасажирських поїздів.

10–11 листопада завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у тренінгу на тему “Організація участі членів профспілки в роботі профорганізації”, організованому фондом Ф.Еберта.
 
9–10 листопада Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у засіданні виконавчого комітету Європейської федерації транспортників.
 
8–9 листопада провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський, правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у міжнародній конференції “Нестандартні форми зайнятості і гідна праця: стратегія профспілок”, організованій фондом Ф.Еберта.
 
8 листопада Рада профспілки провела семінар для вперше обраних голів територіальних, об’єднаних і первинних профорганізацій та їх заступників.
 
7 листопада завідувач відділу міжнародних зв’язків С.Іванський взяв участь у „круглому столі” на тему „Угода про створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом: потенціал для розвитку української економіки та суспільства”.
 
3 листопада завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданні президії профорганізації метрополітенів України.

3 листопада завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяв участь у засіданні правління Фонду загальнообов’язкового соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та “круглому столі” з розробки проекту Національної стратегії тристороннього співробітництва з протидії ВІЛ/СНІДу у сфері праці.

3 листопада завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова взяла участь у “круглому столі” на тему “Оплата праці – українські реалії, новітні цілі, солідарні завдання”, організованому Федерацією профспілок України.

 
2 листопада підписано спільну постанову щодо продовження Галузевої угоди з Укрзалізницею на 2012 рік.
 
1 листопада відбувся інформаційний день для профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки.
 
29 жовтня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок як член оргкомітету взяв участь у заключному турі огляду-конкурсу народної творчості працівників залізничного транспорту.
 
26–28 жовтня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у проведенні тренінгу в рамках проекту „Профілактика ВІЛ/СНІДу серед працівників Львівської залізниці”.

25 жовтня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у фаховій дискусії, що проводилася ФПУ, щодо мінімізації численних обмежень права на страйк та вдосконалення механізму вирішення колективних трудових спорів (конфліктів).

 
24 жовтня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяв участь у засіданні постійної комісії правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України з питань членства, страхових тарифів і бюджету Фонду.

21 жовтня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції об’єднаної профорганізації Міжгалузевого підприємства промислового залізничного транспорту.

20 жовтня відбувся ІІІ Форум молоді профспілки.

20 жовтня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої комісії всеукраїнських профспілок і профспілкових об’єднань з ведення колективних переговорів, укладення Генеральної угоди на 2010–2012 роки та контролю за її виконанням.
 
17 жовтня представники профспілки взяли участь у всеукраїнській акції «Профспілки проти бідності», що проводилася з нагоди Міжнародного дня боротьби з бідністю.
 
13–14 жовтня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко, провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський, правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова та провідний спеціаліст Краснолиманського теркому профспілки Т.Борисенко взяли участь у підсумковій конференції проекту з профспілкової модернізації та органайзингу.
 
12 жовтня – Голова профспілки В.Ткачов та голови дорожніх профорганізацій взяли участь у засіданні Ради Укрзалізниці
 
5–7 жовтня заступник Голови профспілки В.Лесько, завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова і представники дорпрофсожів взяли участь у семінарі-нараді Укрзалізниці на тему “Система оплати та мотивації до праці працівників залізничного транспорту”.
 
4 жовтня Рада профспілки провела засідання професійної секції працівників господарства інформаційних технологій.

4 жовтня проведено інформаційний день для організацій прямого підпорядкування Раді профспілки.

 
3 жовтня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Спільного представницького органу профспілок, під час якого розглянуто питання “Про втручання органів влади у діяльність профспілок та необхідність консолідаційних дій”.

27 вересня Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці.
 
 
22 вересня відбулося спільне засідання президії Ради профспілки та Ради Асоціації ветеранів війни і праці залізничного транспорту України. 
 
20–22 вересня завідувач відділу організаційної і масової роботи Ради профспілки О.Гнатюк взяв участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Маркетинг і логістика в системі менеджменту пасажирських перевезень на залізничному транспорті», яку провело Головне пасажирське управління Укрзалізниці у Донецьку,  та виступив із доповіддю.
 
20 вересня Рада профспілки провела засідання професійної секції працівників промислових підприємств у новому складі.

20 вересня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова брала участь у нарадах Укрзалізниці з питання розгляду пропозицій Ради профспілки щодо можливості фінансування житлової програми працівників залізничного транспорту через Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль».
 
19 вересня під головуванням першого заступника Голови профспілки М.Сінчака відбулося засідання комісії з питань організаційно-масової та інформаційної роботи.

19 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у робочій зустрічі членів правлінь та наглядових рад фондів соціального страхування від профспілкової сторони з керівниками виконавчих дирекцій фондів. Розглянуто питання щодо параметрів бюджетних пропозицій фондів на 2012 рік відповідно до вимог Генеральної угоди.

19 вересня
заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні Спільного представницького органу профспілок. Розглядалося, зокрема, питання про підсумки переговорів щодо встановлення мінімальної заробітної плати на 2012 рік і подальші дії з відстоювання профспілкової позиції з цього приводу.
 
15 вересня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова брала участь у нарадах Укрзалізниці з питання розгляду пропозицій Ради профспілки щодо можливості фінансування житлової програми працівників залізничного транспорту через Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль».
 
15 вересня Голова профспілки В.Ткачов взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції дорожньої профорганізації Одеської залізниці.
 
14 вересня Голова профспілки В.Ткачов взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції дорожньої профорганізації Придніпровської залізниці.
 
8 вересня Голова профспілки В.Ткачов взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції дорожньої профорганізації Донецької залізниці.

8–11 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак, який є членом оргкомітету XVII Спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту, і завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяли участь в організації та проведенні всеукраїнських змагань. У Спартакіаді взяла участь збірна команда профспілки.

7–10 вересня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у семінарі-нараді на тему “Колдоговірні відносини та соціальне партнерство як засіб захисту соціально-економічних та правових інтересів працівників, а також підвищення ефективності роботи профспілки”, організованому МКПЗ у Бішкеку (Киргизія), та презентував доповідь про роботу профспілки залізничників і транспортних будівельників України у цьому напрямі.
 
5 вересня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у зустрічі представників всеукраїнських профспілок з Головою Верховної Ради України В.Литвином. Підсумком зустрічі стала домовленість про регулярну співпрацю представників профспілок і керівництва парламенту та системну роботу на рівні профільних комітетів Верховної Ради.
 
30 серпня Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників господарств: приміських пасажирських перевезень, локомотивного та колійного.
 
29 серпня Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників господарств: інформаційних технологій, електрифікації та електропостачання, автоматики, телемеханіки та зв’язку.
 
26 серпня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у нараді, що відбулася в Мінінфраструктури, з обговорення проектів нормативно-правових актів, підготовлених Міністерством, зокрема законопроекту «Про національну комісію регулювання транспорту України».
 
26 серпня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні оргкомітету Центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з підготовки та проведення XVII Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту.
 
26 серпня Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників: медичних, навчальних закладів і служб перевезень та комерційної роботи.

 

22 серпня Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників: будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд, вагонного і пасажирського господарств.

 
19 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у розгляді звернення члена профспілки (профорганізація локомотивного депо Основа Південної залізниці).
 
 
19 серпня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні соціальної ради при Міністерстві інфраструктури. Затверджено її новий склад, до якого увійшли Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов і керівники транспортних профспілок.

19 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк був гостем студії у програмі “Магістраль”, що виходить на Першому національному телеканалі.

11 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь і виступив на звітно-виборній молодіжній конференції дорожньої профорганізації Придніпровської залізниці.
 
9 серпня – перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції Криворізької територіальної профорганізації.
 
5–7 серпня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяли участь в організації і проведенні фінальних змагань IV Спартакіади залізничників України, що проходили у Красному Лимані.
 
2 серпня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції Ясинуватської територіальної профорганізації.
 
26 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборній конференції профорганізації апарату Укрзалізниці.

22 липня відбулася презентація спільного проекту профспілки і МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» та підписано Меморандум про співпрацю в сфері профілактики ВІЛ/СНІДу серед працівників Львівської залізниці.

22 липня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у консультаціях представників Сторін, що відбулися у Мінсоцполітики. Обговорювалися, зокрема, питання про визначення величини прожиткового мінімуму та підготовку пропозицій щодо розміру мінімальної заробітної плати у 2012 році.
 
 
20 липня під час виїзного засідання президії Ради профспілки, що відбулося у Харкові, розглянуто, зокрема, стан виконання подань правових інспекторів праці Ради профспілки та роль профорганів у реалізації цих питань. Ухвалено також постанови щодо Галузевої угоди на наступний термін, відрахування залізницями коштів профспілковим комітетам за 2010–2011 роки, нагородження профпрацівників та активістів до Дня профспілки  участь збірної команди профспілки у фінальних змаганнях XVII всеукраїнської міжгалузевої спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту та з інших питань.
 
20 липня у Харкові відбулося виїзне засідання президії Ради профспілки. 
 
12 липня – завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборній молодіжній конференції Донецької залізниці.

12 липня – заступник Голови профспілки В.Лесько у засіданні робочої комісії з підбиття підсумків виконання Генеральної угоди.

11 липня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок і завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяли участь у робочій зустрічі з керівництвом Головного управління медичних закладів Укрзалізниці і Всеукраїнського лікарського товариства з приводу співпраці, зокрема, організації акції „День здоров'я на залізничному транспорті”.
6 і 11 липня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданнях робочої групи з доопрацювання законопроектів з питань легалізації заробітної плати, що відбулося в Мінсоцполітики. Представники профспілок висловилися проти ряду положень, які погіршують становище людей порівняно з чинним трудовим законодавством.

6 липня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у розгляді за участі Генерального директора Укрзалізниці звернення начальника резерву провідників пасажирського вагонного депо Запоріжжя І.

6 липня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок взяв участь у засіданні постійної комісії з питань членства, страхових тарифів і бюджету Фонду соціального страхування від нещасних  випадків на виробництві та професійних захворювань.
4 липня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді ФПУ, на якій розглянуто питання щодо покращання діяльності виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності відносно забезпечення трудящих санаторно-курортними путівками; фінансування юнацько-спортивних шкіл.
30 червня – завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборній конференції профорганізації П’ятихатської дистанції колії Придніпровської залізниці.
 24 червня Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у пленарному засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради. Розглядалися питання, пов’язані з реалізацією законодавства про збір та облік єдиного соціального внеску, впровадженням норм Закону «Про соціальний діалог в Україні» щодо порядку визначення та підтвердження репрезентативності сторін соціального діалогу, концептуальними підходами щодо підвищення ролі соціальної державної допомоги малозабезпеченим сім’ям у напрямку зменшення рівня бідності в Україні, проблемами неформальної зайнятості та заходами щодо легалізації трудових відносин і оплати праці тощо.
23 червня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перебував у відрядженні на Херсонському вузлі Одеської залізниці. Він взяв також участь у „Дні трудового права”, на якому були присутні працівники херсонських дистанції колії та будівельно-монтажного експлуатаційного управління. Правовий інспектор праці Ради профспілки наголосив на посиленні відстоювання профкомами трудових прав та соціально-економічних інтересів спілчан, а також надав усім бажаючим кваліфіковані юридичні консультації, зокрема, з питань залучення до робіт, не обумовлених трудовим договором, а також у вихідні дні, понаднормово тощо.
23 червня відбувся Міжнародний день дій залізничників МФТ.

23 червня завідувач організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у молодіжній звітно-виборній конференції Одеської дорожньої профорганізації.

23–24 червня головний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у семінарі „Досвід вагонного господарства Одеської залізниці щодо виконання заходів з охорони праці”.

22 червня Голова профспілки В.Ткачов погодив проект наказу Укрзалізниці «Про затвердження та введення в дію «Рекомендацій щодо розробки інструкцій з охорони праці для електромонтерів контактної мережі електрифікованих залізниць». Фахівці Ради профспілки, опрацювавши проект цього нормативного документа, надали ряд пропозицій. Зауваження було враховано.

21 червня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов, який очолює Всеукраїнський комітет членських організацій Міжнародної федерації транспортників та є членом Виконкому Європейської федерації транспортників, направив на адресу профспілки залізничників Чехії листа з приводу солідарної підтримки дій колег щодо відстоювання соціальної справедливості для трудящих.

16 червня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства в структурних підрозділах Криворізького вузла Придніпровської залізниці. 

16 червня відбулося засідання Молодіжної ради профспілки.

16 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Прийнято рішення більше ніж із двадцяти питань, зокрема, про внесення змін до бюджету Фонду на 2011 рік, очікувані параметри бюджетної програми Фонду на 2012-й, надання соціальних послуг особам, які знаходяться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку тощо.
 
15 червня відбулося розширене засідання профсекції працівників пасажирського господарства Ради профспілки.
15 червня Рада профспілки провела нараду з головами первинних та цехових профорганізацій, звільненими від основної діяльності, пасажирських вагонних депо та вагонних дільниць з питань реалізації наказу Укрзалізниці щодо затвердження Порядку використання автоматизованої системи формування поїзних бригад.
8-10 червня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у семінарі в рамках міжнародного проекту з органайзингу та профспілкової модернізації.
9 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Ради Укрзалізниці. Серед інших розглянуто питання про стан роботи залізниць, надання допомоги важкохворим та немічним самотнім ветеранам галузі, а також фінансової допомоги в лікуванні пенсіонерів залізничного транспорту (щодо їхнього медичного страхування).

9 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні центральної комісії з реформування залізничного транспорту. Обговорено питання щодо внесення змін до Державної цільової програми реформування залізничного транспорту, а також розглянуто законопроект „Про особливості створення Державного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування”.
 
7 червня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у конференціях УДЦТС „Ліски”: звітно-виборній профспілковій та колдоговірній.
7 червня відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки.
6 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки та проведення XVII всеукраїнської спартакіади працівників промислової сфери та транспорту. 
3 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у перевірці знань з питань охорони праці  директорів технікумів залізничного транспорту та начальників підприємств, підпорядкованих Укрзалізниці. Напередодні, з 30 травня, у Державному економіко-технологічному університеті транспорту проводилося навчання з питань охорони праці.
3 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь в обговоренні проекту основних макропоказників економічного та соціального розвитку України на 2012 рік, яке відбулося в Мінекономіки за участі представників всеукраїнських профспілок.

2 і 6 червня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні Спільного представницького органу профспілок для ведення колективних переговорів та соціального діалогу на національному рівні. Розглядався, зокрема, проект «Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів  сторін профспілок і роботодавців». Національній службі посередництва і примирення направлено погоджені пропозиції та зауваження. Проаналізовано також  виконання попереднього рішення від 23 травня п. р. з приводу позиції СПО стосовно приведення  у відповідність із Законом «Про соціальний діалог в Україні» законопроекту  щодо внесення  змін до деяких законодавчих актів. 
2 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і головний технічний інспектор праці В.Дорошенко взяли участь у нараді в Мінінфраструктури з приводу узгодження позиції щодо впровадження додаткової психофізіологічної експертизи для працівників транспорту
1–4 червня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов, завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок і представники дорожніх профорганізацій взяли участь у семінарі-нараді Міжнародної конфедерації профспілок залізничників і транспортних будівельників “Пріоритетні напрями роботи профспілок у сучасних умовах”, що проходив у Бресті (Білорусь).
27 травня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у нараді членів робочої комісії всеукраїнських профспілок щодо виконання п. 2.2  Генеральної угоди – щодо розміру заробітної плати не нижче фактичного прожиткового мінімуму за кожен місяць.
  
26 травня Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у звітно-виборній конференції об’єднаної профорганізації Київського метрополітену.
26 травня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні постійної комісії правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, під час якого розглянуто питання про внесення змін до Статуту Фонду та деяких постанов. 
25 травня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді ФПУ, на якій обговорено ефективність єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, підготовлено пропозиції для розгляду цього питання на слуханні у Комітеті Верховної Ради з питань соціальної політики та праці.
24–27 травня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у галузевому семінарі-нараді з охорони праці.
 
24 травня відбулося засідання Ради профспілки.

24 травня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова взяла участь у нараді Головного пасажирського управління Укрзалізниці з питань впровадження автоматизованих систем підбору та розстановки поїзних бригад.
23 травня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Спільного представницького органу профспілок.
19 травня Голова профспілки В.Ткачов виступив перед делегатами звітно-виборної конференції дорожньої профорганізації Львівської залізниці.

19 травня перший Голови профспілки М.Сінчак і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у зустрічі з керівництвом КЕВРЗ і профактивом заводу з приводу діяльності Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль».

19 травня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у звітно-виборній конференції профорганізації дистанції колії Хутір-Михайлівський Південно-Західної залізниці.

13 травня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої групи Спільного представницького органу профспілок щодо виконання Генеральної угоди за перший квартал 2011 року.
27–28 квітня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у засіданні Ради Міжнародної конфедерації профспілок залізничників і транспортних будівельників, що проходила у Баку (Азербайджан).

21 квітня перший заступник голови профспілки М.Сінчак взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції профорганізації Київського електровагоноремонтного заводу.

21 квітня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова взяла участь у нараді Укрзалізниці з обговорення питання використання автоматизованої системи для формування поїзних бригад.

19 квітня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.
18 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь нараді Укрзалізниці з питань реформування соціальної сфери залізничного транспорту.
15 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у IV з’їзді фізкультурно-спортивного товариства “Україна”.

14 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборній конференції профорганізації моторвагонного депо Полтава Південної залізниці.

12 квітня проведено інформаційний день для організацій прямого підпорядкування Раді профспілки.

12 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії Укрзалізниці з попередньої перевірки знань при призначенні на посаду.
12 квітня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні “круглого столу” щодо позиції профспілок України стосовно політики МВФ, що проходило у приміщенні ФПУ.
11 квітня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні Спільного представницького органу профспілок на національному рівні.
7–9 квітня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у XVII з’їзді профспілки залізничників Угорщини.
7 квітня завідувачі відділів – фінансової роботи М.Шпота й організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк надали консультації профпрацівникам об’єднаного профспілкового комітету ДП “Укррефтранс”.

7 квітня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяв участь у семінарі для працівників відділень “Експрес-банку” та профпрацівників з питань запровадження комплексної бонусної програми для членів профспілки.
Семінар, організований Радою профспілки, АБ “Експрес-банк” і маркетингово-інвестиційною компанією “НМТ груп”, проходив у Сімферополі.
5 квітня завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборній конференції Рівненської територіальної профорганізації.

5 квітня заступник завідувача відділу організаційної та кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у звітно-виборній конференції профорганізації станції Козятин І Південно-Західної залізниці.

31 березня відбулося засідання Ради профспілки та її президії.
30 березня Голова профспілки В.Ткачов і голови дорожніх профорганізацій взяли участь у засіданні Ради Укрзалізниці.
29 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії Укрзалізниці з попередньої (при призначенні на посаду) перевірки знань з питань охорони праці.
29 березня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у тристоронній науково-практичній конференції з питань вдосконалення механізму колективно-договірного регулювання в Україні “Колективні договори та угоди як ефективна запорука конкурентоспроможності і соціального прогресу”, проведеній Кабінетом Міністрів України за участі Всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців та всеукраїнських профспілок і їх об’єднань.
28–29 березня – Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у з’їзді Російської профспілки залізничників і транспортних будівельників.
25 березня Голова Федерації профспілок транспортників України, лідер профспілки залізничників і транспортних будівельників Вадим Ткачов  взяв участь у зустрічі представників тристоронньої Національної ради при Президентові України  із Генеральним секретарем Міжнародної Асоціації соціально-економічних рад та подібних  інституцій (МАСЕРПІ) Патріком Вентуріні.
24 березня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан виконання умов колективного договору в ДП „Укррефтранс”.

24 березня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у звітно-виборній конференції профорганізації станції Хутір-Михайлівський Південно-Західної залізниці, а також надала консультації профкому дистанції колії.

23–24 березня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у VI з’їзді Федерації професійних спілок України. На посаду Голови ФПУ на новий термін переобрано В.Хару.
18 березня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь і виступив на зустрічі керівництва Міністерства інфраструктури з представниками профспілок.

18 березня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у нараді з керівництвом Львівської залізниці і спеціалістами дорпрофсожу з питань діяльності Професійного недержавного пенсійного фонду “Магістраль”.
 
17 березня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяв участь у звітно-виборній профспілковій конференції з обговоренням підсумків виконання колдоговору у 2010 році ДП „Проектно-конструкторське технологічне бюро з автоматизації систем управління на залізничному транспорті”.
 
15 березня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні комісії Укрзалізниці з медичного страхування працівників галузі. 
14–15 березня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський та заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко, представники дорожніх профорганізацій взяли участь у семінарі «Нетипові форми зайнятості в сучасних умовах ринку праці», що проходив у Харкові за підтримки фонду Ф.Еберта.
11 березня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у першому засіданні робочої комісії повноважних представників власників і профспілок щодо встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2012 рік. Профспілкова сторона вважає за необхідне терміново розпочати переговори для своєчасного вироблення і подальшого врахування спільних домовленостей з цього принципового питання у проекті державного бюджету на наступний рік.
10 березня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у нараді, що відбулася в Кабміні під головуванням віце-прем’єр-міністра – міністра соціальної політики С.Тігіпка з питань розміру мінімальної заробітної плати в бюджетній сфері.
9 березня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк надав консультації з питань проведення звітів і виборів у профорганізації дистанції колії Сарни Львівської залізниці.
3-4 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко перевіряв стан охорони праці в структурних підрозділах Південної залізниці.

 
3 березня Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників господарства будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд, ВАТ “Мостобуд” і корпорацій “Укртрансбуд” та “Укрметротунельбуд”.

2 березня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у нараді з керівництвом і профактивом Головного інформаційно-обчислювального центру Укрзалізниці щодо вступу працівників до Професійного недержавного пенсійного фонду “Магістраль”.

2 березня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборчій конференції профорганізації локомотивного депо Шепетівка Південно-Західної залізниці.
1 березня проведено інформаційний день для профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки.

1 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко перевіряв стан охорони праці в Київському будівельно-монтажному експлуатаційному управлінні Південно-західної залізниці.

23–24 лютого головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко перевіряв стан охорони праці у Львівському будівельному управлінні № 1, дистанції водопостачання, будівельному управлінні № 6 Львівської залізниці.
22–23 лютого заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у семінарі-нараді профспілок країн Центрально-Азіатського регіону, проведеному для представників галузевих профспілок – членських організацій МКПЗ.
18 лютого головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у заходах щодо навчання з питань охорони праці заступників начальника Південної залізниці та начальників служб цієї залізниці.
17–19 лютого заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у семінарі на тему “Досягнення рівності у профспілковій організації”, що проходив у рамках міжнародного проекту з органайзингу та профспілкової модернізації.

17 лютого відбулося засідання президії Ради профспілки.

16 лютого Рада профспілки провела нараду з питань режиму праці та відпочинку працівників воєнізованої охорони залізничного транспорту за участі голів дорожніх профорганізацій, представників служб залізниць та начальників загонів воєнізованої охорони.

16 лютого перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні організаційного комітету з підготовки та відзначення 150-річчя Українських залізниць.
 
15 лютого Голова профспілки В.Ткачов та його заступник В.Лесько взяли участь у пленарному засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради під головуванням профспілкової сторони.
15 лютого під головуванням В.Ткачова відбулося засідання президії Ради Федерації профспілок транспортників України.
15 лютого Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників навчальних та медичних закладів, промислових підприємств.
14 лютого заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої групи Укрзалізниці з підбиття підсумків галузевого змагання за 2010 рік.

10 лютого Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників вагонного господарства, служб перевезень і комерційної роботи, промислових підприємств.
9 лютого завідувач відділу організації праці і зарплати С.Анісімова взяла участь у засіданні робочої групи УЗ з удосконалення системи електронного нарахування заробітної плати локомотивним бригадам.

8 лютого Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників господарств автоматики, телемеханіки та зв’язку, інформаційних технологій, електрифікації та електропостачання;

8 лютого перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у селекторній нараді Укрзалізниці з охорони праці.
8 лютого завідувач відділу охорони праці В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії Укрзалізниці з перевірки знань з питань охорони праці.
4 лютого перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у нараді з керівництвом і профактивом ДП „Укрзалізничпостач” щодо вступу працівників до Професійного недержавного пенсійного фонду „Магістраль”.
3 лютого завідувач відділу організації праці і зарплати С.Анісімова взяла участь у засіданні робочої групи Укрзалізниці з соціальних питань.
3 лютого Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників господарств – локомотивного, пасажирського та приміських пасажирських перевезень.
1 лютого проведено інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки.
29–31 січня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова і заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяли участь у семінарі курсу “Підготовка профспілкових викладачів” у рамках міжнародного проекту з органайзингу та профспілкової модернізації.

31 січня делегація від нашої профспілки під головуванням заступників Голови профспілки М.Сінчака та В.Леська взяла участь у громадському обговоренні проекту Закону України „Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи” за участі Віце-прем’єр-міністра України С.Тігіпка, представників Пенсійного фонду, керівників відомств.
27 січня відбулося засідання робочої групи з питань запровадження та розвитку комплексної бонусної програми для спілчан під головуванням першого заступника Голови профспілки М.Сінчака.
21 січня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні спільної робочої комісії повноважних представників Сторін власників і профспілок з ведення колективних переговорів, укладення Генеральної угоди на 2010–2012 роки та контролю за її виконанням.
18 січня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
17 січня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак узяв участь у нараді, що відбулася у Федерації профспілок України, 18 січня – у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, а 24 січня – у засіданні СПО профспілок з приводу законопроекту «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи».
13 січня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяв участь у засіданні тристоронньої робочої групи з доопрацювання нової редакції Закону України „Про зайнятість населення”, а 17 січня – у засіданні робочої групи розділу „Соціальний захист працівників” Генеральної угоди на 2010–2012 роки.
13 січня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у зустрічі віце-прем’єра С.Тігіпка з представниками недержавних пенсійних фондів (НПФ), страхових організацій, асоціацій адміністраторів НПФ України з питань пенсійного реформування, у тому числі запровадження другого рівня пенсійного страхування та розвитку третього рівня, тобто недержавного пенсійного страхування.
13 січня Голова профспілки В.Ткачов і його перший заступник М.Сінчак провели робочу зустріч з керівництвом страхової компанії «Європейське туристичне страхування» з метою поліпшення умов страхування від нещасних випадків на виробництві працівників – членів профспілки залізничників і транспортних будівельників України.
12 січня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак, взявши участь у семінарі з головами профкомів об’єднаної профорганізації ДП «Укррефтранс», звернув увагу присутніх на посилення соціального захисту працівників, приведення структури профорганізацій у відповідність до Статуту профспілки.
11 січня заступники Голови профспілки М.Сінчак і В.Лесько взяли участь у засіданні Спільного представницького органу (СПО) профспілок з обговорення законопроекту щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи. СПО всеукраїнських профспілок прийняв рішення не підтримувати даний законопроект як такий, що спрямований на порушення пенсійних прав громадян та вирішення проблем пенсійної системи за рахунок трудящих і пенсіонерів.
Last Updated ( 30:10:2014 г. )
 
 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Хроніка подій >> 2011
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79