Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

2013

| Надрукувати |
01:01:2013 г.

2013 рік

24 грудня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у першому засіданні тристоронньої соціально-економічної ради при Мінінфраструктури.

20 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

19 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяли участь у виставці спецвзуття, що проводилася ДП «Укрзалізничпостач».

19 грудня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у роботі комісії з перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб Укрзалізниці.
 
18 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

12–13 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок як член оргкомітету взяв участь у проведенні заключного туру огляду-конкурсу народної творчості працівників залізничного транспорту України.
 
12 грудня відбулося шосте засідання примирної комісії з розгляду і вирішення трудового спору між нашою профспілкою та Урядом.

11 грудня Рада профспілки провела засідання профсекції працівників загонів відомчої воєнізованої охорони.

10 грудня відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак та фахівці Ради профспілки.

9 грудня заступники Голови профспілки М.Сінчак і В.Лесько взяли участь у засіданні робочої групи у рамках колективного трудового спору профспілки з Урядом.

9 грудня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова взяла участь у нараді у Мінінфраструктури щодо роботи електротехнічного заводу «Транссигнал» і погашення заборгованості із зарплати працівникам.
 
 
5–6 грудня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у семінарі «Структура та подальший розвиток соціального діалогу», проведеному Національною тристоронньою соціально-економічною радою.

4–6 грудня провідний фахівець відділу організаційної і кадрової роботи А.Єрмоленко взяв участь у семінарі для молодих профспілкових лідерів «Інновації: нові можливості для профспілок», що проводився фондом Ф.Еберта.

4–5 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у спільній нараді з Укрзалізницею щодо розвитку Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль».

4 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні громадської ради при Мінінфраструктури.

4 грудня заступник Голови профспілки В.Лесько і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяли участь у нараді щодо приведення контрактів провідників пасажирських вагонів у відповідність до законодавства, що проводилася Укрзалізницею.

3–4 грудня завідувач відділу фінансової роботи М.Шпота вивчала питання щодо централізованого бухгалтерського обліку в Івано-Франківському, Львівському теркомах профспілки та дорпрофсожі Львівської залізниці.

2–6 грудня відбулося навчання і перевірка знань з питань охорони праці для технічних інспекторів праці, голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки.

28 листопада відбулося п’яте засідання примирної комісії з розгляду і вирішення трудового спору між профспілкою залізничників і транспортних будівельників та Урядом України.
 
27 листопада відбулося засідання Ради профспілки та її президії.
 
21 листопада перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Ради Укрзалізниці.

21 листопада завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь і виступив на семінарі та засіданні молодіжної ради дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці.

20 листопада перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у парламентських слуханнях на тему «Про хід виконання в Україні Європейської соціальної хартії (переглянутої)», що проводилися комітетом Верховної Ради з питань соціальної політики та праці.

19 листопада Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов узяв участь у 59-му засіданні Ради по залізничному транспорту держав – учасниць Співдружності у складі делегації Міжнародної конфедерації профспілок залізничників і транспортних будівельників.
 
 
19 листопада перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні СПО об’єднань профспілок, на якому розглянуто питання про позицію щодо законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів з метою вдосконалення відносин у сфері житлово-комунальних послуг, внесений на погодження Мінрегіон України».

19 листопада – завідувач відділу фінансової роботи М.Шпота вивчала питання щодо централізованого бухгалтерського обліку в Херсонському теркомі і Одеському дорпрофсожі.

15 листопада завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок взяв участь у семінарі «Система загальнообов’язкового державного соціального страхування: складова соціального діалогу, шляхи удосконалення».

15 листопада заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у форумі «Дорожня карта» реалізації державної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2016 року: спільні дії влади, міжнародних організацій та громадськості», проведеному Мінсоцполітики.

14–15 листопада Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов узяв участь у засіданні виконавчого комітету Європейської федерації транспортників.

13 листопада інженер відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Данько взяла участь у засіданні робочої групи СПО об’єднань профспілок.

12 листопада завідувач відділу фінансової роботи М.Шпота вивчала питання щодо централізованого бухгалтерського обліку в Куп’янському, Харківському теркомах профспілки та дорпрофсожі Південної залізниці.
 
8 листопада завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у нараді голів профорганізацій Фастівського залізничного вузла.

7 листопада правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав ситуацію з дотримання трудових прав провідників пасажирських вагонів і роз’їзних касирів Київської дирекції залізничних перевезень Південно-Західної залізниці.

7 листопада Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд, служб перевезень і комерційної роботи, навчальних закладів.

6 листопада
Рада профспілки провела засідання професійних секцій: працівників господарств – локомотивного, приміських пасажирських перевезень та колійного.

5–6 листопада завідувач відділу фінансової роботи – головний бухгалтер М.Шпота вивчала питання щодо централізованого бухгалтерського обліку у Криворізькому і Запорізькому теркомах профспілки і надала допомогу колегам.

5 листопада заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні наглядової ради електротехнічного заводу «Транссигнал».

5 листопада відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Ради профспілки, у якому взяли участь і виступили Голова профспілки В.Ткачов і фахівці Ради.
 
 
31 жовтня відбулося чергове засідання примирної комісії щодо врегулювання колективного трудового спору між профспілкою залізничників і транспортних будівельників України та Урядом.

30 жовтня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав ситуацію з дотримання трудових прав працівників моторвагонного депо Тернопіль Львівської залізниці.

29 жовтня завідувач відділу фінансової роботи – головний бухгалтер М.Шпота вивчала питання щодо централізованого бухгалтерського обліку в Жмеринському та Козятинському теркомах профспілки та надала методичну допомогу колегам.

28–29 жовтня завідувач С.Анісімова та фахівці відділу економічної роботи, організації праці і зарплати вивчали питання щодо організації та оплати праці в Українській залізничній швидкісній компанії.

24 жовтня відбувся IV Форум молоді профспілки.
 
23 жовтня відбулося засідання Молодіжної ради профспілки.
 
22 жовтня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь в установчих зборах Громадської ради при Мінінфраструктури. Його обрано до складу Громадської ради.
 
21–23 жовтня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевірив стан дотримання трудового законодавства в Ясинуватському й Іловайському моторвагонних депо Донецької залізниці.
 
17 жовтня Голова ФПТУ і профспілки В.Ткачов взяв участь у нараді голів теркомів Одеського дорпрофсожу.

17 жовтня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні СПО об’єднань профспілок.

15 жовтня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді СПО  профспілок щодо визначення позиції стосовно запропонованих змін до ст. 16 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», якими передбачено  ускладнення процедури легалізації профспілок, їх організацій та об’єднань. Прийнято рішення спрямувати листа Кабінету Міністрів щодо неприйняття відповідних змін до вказаного Закону.

14 жовтня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої комісії з ведення колективних переговорів, укладення Генеральної угоди та контролю за її виконанням.

10 жовтня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова і провідний фахівець відділу організаційної і кадрової роботи А.Єрмоленко взяли участь і виступили на звітно-виборній молодіжній конференції об’єднаної профорганізації Управління промислових підприємств Укрзалізниці.

9 жовтня заступник Голови профспілки В.Лесько та фахівці Ради взяли участь у засіданні робочої групи щодо розробки рекомендованої форми контрактів з провідниками пасажирських вагонів.

8–11 жовтня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у науково-практичній конференції «Проблеми економіки та управління на залізничному транспорті ЕКУЗТ–2013».

8–10 жовтня інженер відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Данько взяла участь у міжнародній конференції «Молодь України за здоровий спосіб життя», що проводилася Мінмолодьспорту.
 
 
9 жовтня відбулися засідання професійних секцій Ради профспілки: працівників пасажирського і вагонного господарств та медичних працівників.

8–10 жовтня відбулося виїзне засідання професійної секції промислових підприємств Ради профспілки.

8–9 жовтня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у міжнародній конференції на тему «Перспективи соціальної безпеки та справедливості в Україні», проведеній фондом ім. Ф.Еберта.

7 жовтня проведено виїзний день Ради профспілки на Житомирському залізничному вузлі Південно-Західної залізниці.

4 жовтня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні комісії Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з питань законодавчого та нормативно-правового забезпечення діяльності Фонду.

4 жовтня відбулося чергове засідання примирної комісії із розгляду і вирішення колективного трудового спору між профспілкою залізничників і транспортних будівельників та Урядом України.

1–4 жовтня заступник Голови профспілки В.Лесько, фахівці Ради профспілки та дорпрофсожів взяли участь у семінарі-нараді на тему «Облік і оплата праці залізничників», що проводився Головним управлінням охорони і організації праці Укрзалізниці.
 
 
3 жовтня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак разом з правовим інспектором праці Ради профспілки М.Абрамовою взяли участь у презентації проекту Трудового кодексу України перед представниками членських організацій ФПУ, членами СПО репрезентативних об’єднань профспілок на національному рівні та ЗМІ.

1 жовтня
відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак та фахівці Ради профспілки.
 
27 вересня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов узяв участь у семінарі для профактиву та звітній конференції Одеської дорожньої профорганізації.

26 вересня відбулося засідання президії Ради профспілки, на якому розглянуто питання про:
- стан зайнятості працівників підрозділів залізничного транспорту України в умовах реформування галузі;
- хід виконання постанови президії Ради профспілки від 2 жовтня 2012 року «Про забезпечення трудових прав молодих членів профспілки залізничників і транспортних будівельників»;
- запровадження проектного підходу до реалізації молодіжної політики профспілки та ін.
 
22–25 вересня збірна команда профспілки залізничників і транспортних будівельників взяла участь у ХІХ Всеукраїнській міжгалузевій спартакіаді трудящих промислової сфери і транспорту в Алушті.

19 вересня Рада профспілки провела засідання профсекцій працівників господарств:
- електрифікації та електропостачання;
- інформаційних технологій;
- автоматики, телемеханіки та зв’язку.

18 вересня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський вивчав стан зайнятості працівників вагонного депо Знам’янка Одеської залізниці в умовах реформування галузі.

17-18 вересня Голова Федерації профспілок транспортників України,  Голова профспілки В.Ткачов та голови дорожніх профорганізацій взяли участь у 6-й Регіональній конференції профспілок транспортників і 44-му засіданні Ради Міжнародної конфедерації профспілок залізничників і транспортних будівельників.
 
16 вересня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Ради профспілки О.Мушенок вивчав стан зайнятості працівників вагонних депо Мудрьона і Батуринське Придніпровської залізниці в умовах реформування галузі.
 
11 вересня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої групи щодо розгляду вимог профспілки до Уряду і підготовки пропозицій на засідання примирної комісії.
 
10 вересня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у молодіжній звітно-виборній конференції дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці. Головою обрано економіста станції Київ-Пасажирський Є.Олійник.
 
9–10 вересня проведено виїзний День Ради профспілки на Сумському, Смородинському та Люботинському залізничних вузлах Південної магістралі. Відбулася підсумкова зустріч Голови профспілки В.Ткачова, його першого заступника М.Сінчака та фахівців Ради профспілки з активом Сумської територіальної профорганізації.
 
5 вересня відбулася нарада лідерів всеукраїнських репрезентативних профспілок з питань формування профспілкової сторони тристоронньої соціально-економічної ради Мінінфраструктури.

5 вересня заступник завідувача і провідний фахівець відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко й А.Єрмоленко взяли участь у звітно-виборній конференції профорганізації Української залізничної швидкісної компанії.

4 вересня з ініціативи Ради профспілки відбулася зустріч Генерального директора Укрзалізниці С.Болоболіна з Головою ФПТУ, Головою профспілки В.Ткачовим та головами дорожніх профорганізацій щодо обговорення нагальних питань.

4 вересня заступник Голови профспілки В.Лесько та фахівці Ради профспілки взяли участь у засіданні робочої групи щодо розгляду вимог профспілки до Уряду і підготовки пропозицій на засідання примирної комісії.
 
 
3 вересня Голова профспілки В.Ткачов узяв участь у засіданні президії Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

3 вересня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок вивчав стан зайнятості працівників вагонного депо Харків Південної залізниці в умовах реформування галузі.

3 вересня відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки , у якому взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради профспілки.

3 вересня завідувач і провідний фахівець відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк і А.Єрмоленко взяли участь у семінарі-зустрічі з головами первинок Київської територіальної профорганізації з питань впровадження профспілкової мережі мобільного зв’язку life:) та дисконтної програми.
 
29 серпня відбулося чергове засідання примирної комісії із розгляду і вирішення колективного трудового спору між профспілкою залізничників і транспортних будівельників та Урядом України.

28 серпня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський вивчав стан зайнятості працівників вагонного депо Коростень Південно-Західної залізниці в умовах реформування галузі.

25–28 серпня провідний фахівець відділу організаційної і кадрової роботи А.Єрмоленко взяв участь у Всеукраїнському фестивалі молодіжних трудових загонів.
 
 
21–23 серпня завідувач і провідний фахівець відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк і А.Єрмоленко взяли участь у звітно-виборній молодіжній конференції дорожньої профорганізації Донецької залізниці, а також семінарі з головами молодіжних рад профорганізацій усіх рівнів.

21 серпня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок вивчав стан зайнятості працівників вагонного депо Ковель Львівської залізниці в умовах реформування галузі.

20 серпня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь в інформаційному семінарі-нараді в ФПУ щодо організації в 2013 році масового навчання представників профспілок з питань охорони праці.

15 серпня Рада профспілки провела семінар-тренінг з організації та функціонування корпоративної профспілкової мережі користувачів мобільних послуг life:).

14 серпня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої групи з розробки проекту нової редакції Закону України «Про залізничний транспорт».
 
 
6–8 серпня провідний фахівець відділу організаційної і кадрової роботи А.Єрмоленко взяв участь у роботі літнього молодіжного табору для молодих профспілкових лідерів «Ми будуємо соціальну державу для України».

6–8 серпня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевірив стан дотримання трудового законодавства у Харківському і Полтавському моторвагонних депо Південної залізниці.

6 серпня відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь і виступили заступник Голови профспілки В.Лесько і фахівці Ради профспілки.

2–4 серпня у Львові проведено VIII Спартакіаду залізничників України.

 
1 серпня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої групи СПО об’єднань профспілок.

1 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у семінарі для профактиву Конотопської територіальної профорганізації.

24  липня на засіданні Кабінету Міністрів затверджено фінансовий план залізниць  України на 2013 рік.
 
3–4 липня відбувся виїзний День Ради профспілки на Івано-Франківському, Коломийському та Чернівецькому вузлах Львівської залізниці.

3 липня відбулося засідання примирної комісії щодо вирішення колективного трудового спору між профспілкою залізничників і транспортних будівельників та Урядом України.

2 липня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок взяв участь у роботі комісії Укрзалізниці з атестації працівників керівного складу залізниць та підприємств залізничного транспорту.

1–5 липня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко перевірила стан організаційної і кадрової роботи первинок Ясинуватського і Донецького залізничних вузлів.
 
20 червня Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки В.Ткачов, його заступник В.Лесько і фахівці Ради профспілки взяли участь в узгоджувальній зустрічі уповноважених представників щодо вирішення трудового спору між профспілкою і Кабінетом Міністрів, проведення якої ініціювала Національна служба посередництва і примирення.
 
10–14 червня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко перевірила стан організаційної та кадрової роботи профорганізацій на вузлах Красний Лиман і Попасна Донецької залізниці
 
10–12 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан охорони праці в колійних машинних станціях Донецької залізниці.
 
10 червня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні СПО профспілок.

10 червня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданні президії дорпрофсожу Південно-Західної залізниці і виступив з інформацією про нові ініціативи Ради профспілки.

7 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у роботі комісії Укрзалізниці з атестації працівників керівного складу залізниць та підприємств залізничного транспорту.
 
 
5 і 6 червня заступники Голови профспілки М.Сінчак і В.Лесько взяли участь у роботі комісії Укрзалізниці з атестації працівників керівного складу залізниць та підприємств залізничного транспорту.

4 червня відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь та виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради профспілки.
 
4 червня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої групи з підготовки прийнятних рішень для сторін соціального діалогу з метою врегулювання розбіжностей, що виникли за результатами колективних переговорів з укладення Генеральної угоди на 2013–2015 роки.
 
3–6 червня члени ради Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» пройшли навчання, склали іспит і таким чином офіційно засвідчили кваліфікаційний рівень з питань недержавного пенсійного забезпечення, про що отримали відповідні свідоцтва.

3–5 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан охорони праці в колійних машинних станціях Придніпровської залізниці.

 
30 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок взяв участь у засіданні експертної групи Шведсько-українського проекту.

28–31 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк перевірив стан організаційної та кадрової роботи профорганізації на вузлах Луганськ і Родакове Донецької залізниці.

28 травня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у роботі комісії з атестації працівників керівного складу залізниць та підприємств, підпорядкованих Укрзалізниці.

28 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої групи з підготовки прийнятних рішень для сторін соціального діалогу з метою врегулювання розбіжностей, що виникли за результатами колективних переговорів з укладення Генеральної угоди на 2013–2015 роки.

27 травня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні профспілкової сторони правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Зокрема, затверджено регламент підготовки та проведення засідання представників профспілок, уповноважених представляти інтереси застрахованих осіб у правління Фонду.

27 травня правові інспектори праці Ради профспілки М.Абрамова і М.Бєльченко взяли участь у семінарі Укрзалізниці щодо особливостей застосування трудового законодавства при прийнятті, звільненні та переведенні працівників і судової практики при звільненні.

 
24 травня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у роботі комісії з атестації заступників начальників залізниць з економічних питань та начальників фінансово-економічних служб залізниць.
 
22 травня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у роботі комісії з атестації працівників керівного складу залізниць та підприємств, підпорядкованих Укрзалізниці.

21 травня відбулося засідання президії Ради профспілки.

21 травня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь в роботі комісії з атестації працівників керівного складу залізниць та підприємств, підпорядкованих Укрзалізниці.

16 травня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у звітній конференції профорганізації Проектно-конструкторського технологічного бюро з автоматизації систем управління на залізничному транспорті з обговорення підсумків виконання колдоговору у 2012 році, що проходила в Одесі.

15–16 травня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок, представники дорпрофсожів, відповідальні за дитяче оздоровлення, начальники, старші вихователі, бухгалтери дитячих оздоровчих закладів взяли участь у семінарі-нараді Ради профспілки з актуальних питань організації дитячого оздоровлення, що проходив у пансіонаті «Променистий» Південно-Західної залізниці.
 
15 травня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова перевіряла стан дотримання законодавства про відпустки у локомотивному депо Київ-Пасажирський Південно-Західної залізниці.

14 травня відбулася робоча зустріч Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Ткачова, його першого заступника М.Сінчака та фахівців Ради профспілки з представниками компанії «Астеліт» (мобільний оператор Life) з приводу перспектив розвитку дисконтної програми й організації корпоративного мобільного зв’язку.
 
 
30 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак зустрівся з представником американської організації «Ashoka» та керівником Міжнародної громадської організації «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я» І.Єлєнєвою щодо підсумків реалізації соціального проекту «Отримай свій шанс» за участі нашої профспілки та подальшої співпраці.

25 квітня у Міністерстві інфраструктури та Раді профспілки відбулися зустрічі з в. о. Генерального секретаря Міжнародної федерації транспортників (ITF) С.Коттоном.

 
24 квітня – перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

24 квітня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин  та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки та проведення ХІХ Всеукраїнської міжгалузевої Спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту.

23–24 квітня відбувся виїзний День Ради профспілки на Дебальцевському залізничному вузлі Донецької магістралі.

23 квітня завідувач відділу охорони праці – головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у проведенні тендеру на спецвзуття, що проходив у ДП «Укрзалізничпостач».

23 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді з обговорення питань, які виносяться на розгляд правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

22 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні СПО профспілок.
 
18 квітня завідувач і провідний спеціаліст відділу організації праці і зарплати С.Анісімова й А.Головач перевірили облік робочого часу і оплату праці поїзних бригад вагонної дільниці станції Суми Південної залізниці.
 
15 квітня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко провів перевірку стану дотримання трудового законодавства в локомотивному депо ім. Т.Шевченка Одеської залізниці.

9 квітня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко провів перевірки стану дотримання трудового законодавства в локомотивних депо Слов’янськ і Красний Лиман Донецької залізниці.
 
5 квітня Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Ткачов взяв участь у засіданні колегії Мінінфраструктури.
 
4 квітня відбулося засідання Ради профспілки та її президії.

3 квітня відбулася зустріч Голови ФПТУ, Голови профспілки В.Ткачова з керівництвом Німецького товариства з міжнародного співробітництва (GIZ) щодо налагодження партнерських відносин.

3 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у парламентських слуханнях з питань оздоровлення та відпочинку дітей і молоді.

29 березня у Національній службі посередництва і примирення України зареєстровано трудовий спір між профспілкою та Кабінетом Міністрів з приводу невиконання Урядом вимог профспілки.

28 березня відбулися семінар і засідання Молодіжної ради профспілки.

26–28 березня завідувач фінансового відділу М.Шпота взяла участь у семінарі «Сучасна фінансова політика профспілок».

26 березня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок взяв участь у відкритому засіданні експертної групи шведсько-українського проекту у сфері вирішення трудових спорів в Україні.
 
 
20 березня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки до Дня охорони праці, що проводилося Держгірпромнагляду.

20 березня заступник Голови профспілки В.Лесько разом з правовим інспектором праці Ради профспілки М.Бєльченком взяли участь у засіданні робочої групи Укрзалізниці щодо розгляду питання удосконалення проекту контракту провідникам пасажирських вагонів та розгляду пропозицій щодо його змін та доповнень.

20 березня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні громадської ради при Державній інспекції з питань праці.

19 березня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, а провідний фахівець відділу Я.Мальський – у засіданні комісії Укрзалізниці з розгляду звернень та матеріалів щодо розпорядження майновими об’єктами та відмови від користування земельними ділянками залізниць, підприємств, установ та організацій залізничного транспорту.

14 березня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні СПО профспілок, а також провів зустріч із трудовим колективом вагонної дільниці Київ-Пасажирський Південно-Західної магістралі з приводу виконання вимог профспілки до Кабміну та Укрзалізниці.

 
12 березня відбулося засідання Ради профспілки.
 
11 березня відбулося засідання ревізійної комісії профспілки.
 
6 березня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи О.Мушенок взяв участь у засіданні постійної комісії правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань з питань членства, страхових тарифів і бюджету Фонду.

5 березня Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у роботі комісії Мінінфраструктури,

5 березня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов разом із головами дорожніх профорганізацій взяли участь у засіданні Ради Укрзалізниці.

5 березня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

 
5 березня відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак та фахівці Ради профспілки.
 
26 лютого на засіданні президії Ради профспілки підсумовано роботу правової та технічної інспекцій праці в 2012 році, затверджено статистичний звіт профспілки, розглянуто низку інших питань.

26 лютого перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні профспілкової сторони правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

25 лютого завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Ради профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданнях робочих комісій: всеукраїнських профспілок і об’єднань з ведення колективних переговорів та укладання Генеральної угоди і повноважних представників Сторін власників і профспілок зі здійснення контролю за виконанням Генеральної угоди на 2010–2012 роки.

21 лютого Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов провів консультації з Міністром інфраструктури В.Козаком щодо організації у Міністерстві підрозділу соціального розвитку.

21 лютого заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої комісії з підбиття підсумків галузевого змагання за 2012 рік.

18 лютого перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні «круглого столу» на тему «Соціальна справедливість у соціальному страхуванні та пенсійному забезпеченні», організованому ФПУ спільно з Мінсоцполітики за підтримки Фонду ім. Ф.Еберта з нагоди Дня соціальної справедливості. У своєму виступі він наголосив на створенні більш сприятливих умов для розвитку недержавних пенсійних фондів, а також стимулювання роботодавців з цією метою.

7 лютого в Укрзалізниці за участі заступника Голови профспілки В.Леська та правового інспектора праці Ради профспілки М.Бєльченка відбулося засідання робочої групи з вивчення практики застосування контрактної форми трудового договору. Підготовлено проект «Типової форми контракту з провідниками пасажирських вагонів», який Рада профспілки спрямувала для обговорення і надання пропозицій та зауважень до профкомів пасажирських вагонних депо та дільниць.
 
6 лютого перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Соціальної ради при Мінінфраструктури.
 
5 лютого головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії Укрзалізниці з попередньої перевірки знань з питань охорони праці при призначенні на посаду.

5 лютого відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак та фахівці Ради профспілки.
 
31 січня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні Громадської ради при Укртрансінспекції, що проходило у ФПУ.
 
29–30 січня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов провів переговори щодо досвіду реформування галузі та семінар з удосконалення страхування членів профспілки від нещасних випадків з керівництвом Російської профспілки залізничників і транспортних будівельників.

29 січня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок взяв участь у відкритому засіданні експертної групи шведсько-українського проекту у сфері вирішення трудових спорів щодо планування роботи на 2013 рік за участі шведських експертів.
 
24 січня – заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у семінарі для голів первинних профорганізацій Криворізького регіону.

24 січня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи О.Мушенок взяв участь у семінарі «Соціальний вимір модернізації у світі праці: ринок праці. Профспілки повинні діяти», що проводився регіональним представництвом Фонду ім. Ф.Еберта.
 
24 січня відбулася зустріч в Мінінфраструктури Міністра В.Козака з лідером ФПТУ і профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Ткачовим та представниками профспілок транспортників щодо вирішення питань дотримання соціальних прав працівників по всіх галузях та господарствах. 
 
22 січня – заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої комісії Укрзалізниці щодо опрацювання нової редакції проекту Закону «Про залізничний транспорт».

18 січня відбулася зустріч Голови ФПТУ, Голови профспілки В.Ткачова з Міністром інфраструктури В.Козаком та першим заступником Генерального директора Укрзалізниці С.Болоболіним з приводу виконання Укрзалізницею вимог профспілки щодо державної підтримки залізничного транспорту та вирішення соціальних проблем у галузі.
 
15 січня заступники Голови профспілки М.Сінчак і В.Лесько взяли участь у консультаціях, що проводилися Укрзалізницею з приводу виконання вимог профспілки щодо вирішення соціально-трудових проблем на залізничному транспорті.
 
8 січня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні Спільного представницького органу об’єднань профспілок.
 
Останє оновлення ( 30:10:2014 г. )
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Хроніка подій >> 2013
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79