Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

2014

2014 рік

30 грудня відбулася зустріч Голови профспілки В.Ткачова і його заступника М.Сінчака із заступником міністра інфраструктури О.Кавою, на якій було обговорено питання збереження галузевих медичних закладів та неможливості приватизації об’єктів залізничного транспорту.
 
25 грудня Рада профспілки провела відеонаради щодо складання та аналізу профспілкової статистичної звітності за 2014 рік та реалізації Програми підтримки молодих членів профспілки у 2015 році.

23 грудня профспілка залізничників і транспортних будівельників України взяла участь у Всеукраїнській акції протесту профспілок у зв’язку з наступом Уряду на конституційні права працюючих при формуванні Держбюджету на 2015 рік.

22 грудня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у нараді в Мінсоцполітики з обговорення проекту Трудового кодексу України.

18 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді керівництва Укрзалізниці.

 
16 грудня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Данько взяла участь у засіданні робочої групи СПО щодо розділу «Оплата праці» Генеральної угоди на новий строк.

15 грудня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у зустрічі Міністра молоді та спорту України з лідерами молодіжної та дитячої громадськості.

15 грудня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у нараді в Мінсоцполітики щодо проекту Трудового кодексу України.

12 грудня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи СПО об’єднань профспілок з опрацювання проекту Трудового кодексу України.

11 грудня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь і виступив у засіданні комісії з організаційно-масової роботи дорпрофсожу Південно-Західної залізниці.
 
 
9 грудня проведено інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради.

9 грудня технічний інспектор праці Ради профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні «круглого столу» на тему «Трудові і соціально-економічні права в Україні: стан дотримання, гарантії та захист» з нагоди Всесвітнього дня прав людини.

 
8 грудня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні Спільного представницького органу об’єднань профспілок.
 
5 грудня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у нараді з підготовки питання на засідання СПО профспілок щодо створення робочої групи з опрацювання проекту Трудового кодексу.  

4 грудня Рада профспілки провела вебінар (онлайн-семінар з використанням системи відеоконференції) для профпрацівників та активістів на тему «Директиви Євросоюзу щодо залізничного транспорту».

1 грудня провідний фахівець відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Данько взяла участь у засіданні робочої групи Сторони профспілок з ведення колективних переговорів, укладання Генеральної угоди на новий строк та здійснення контролю за її виконанням.

27 листопада провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Данько взяла участь у засіданні «круглого столу» на тему «Новації, виклики та негативи у розділі Заробітна плата проекту Трудового кодексу».

27 листопада відбулося засідання Ради профспілки та її президії.

24 листопада заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні уповноважених представників для підготовки консолідованої позиції щодо проекту Трудового кодексу України.

19 листопада завідувач і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський і А.Єрмоленко взяли участь у засіданні робочої групи сторони профспілок з ведення колективних переговорів, укладення Генеральної угоди на новий строк та здійснення контролю за її виконанням.
 
18 листопада заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої групи сторони профспілок з ведення колективних переговорів, укладення Генеральної угоди на новий строк та здійснення контролю за її виконанням.

19 листопада перший заступник Голови профспілки М.Сінчак у режимі відеоконференції виступив перед колегами під час засідання президії Одеського дорпрофсожу.

21 листопада заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні уповноважених представників для підготовки консолідованої позиції щодо проекту Трудового кодексу України.
 
 
11 листопада проведено інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради.

10–13 листопада провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у роботі комісії щодо визначення приналежності оздоровчих закладів Південно-Західної залізниці.

7 листопада заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні Урядового комітету з питань регіонального розвитку.

7 листопада завідувач відділу міжнародних зв’язків С.Іванський взяв участь в установчих зборах Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС, що передбачено відповідними статтями Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.
 
6 листопада відбулися засідання професійних секцій медичних працівників; служб перевезень і комерційної роботи.

6 листопада Рада профспілки провела засідання Молодіжної ради профспілки.

6 листопада головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь в оперативній нараді Укрзалізниці з питань забезпечення працівників структурних підрозділів залізниць спецвзуттям відповідно до нагальної потреби.

5 листопада завідувач і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова й О.Данько вивчали стан організації і оплати праці у Дарницькому підрозділі воєнізованої охорони.

5–6 листопада
головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевіряв стан дотримання трудового законодавства у Харківській дирекції залізничних перевезень, на станції Харків-Сортувальний, в дистанції електропостачання Основа.

29–30 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Данько вивчала стан організації і оплати праці у Мукачівському підрозділі воєнізованої охорони.

29 жовтня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої комісії об’єднань профспілок для ведення колективних переговорів і підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк.
 
27 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у нараді Укрзалізниці з питань узгодження закупівлі спецвзуття за проведеними «Укрзалізничпостач» конкурсними торгами.

23 жовтня відбулися засідання професійних секцій Ради профспілки працівників господарств електрифікації та електропостачання; навчальних закладів; відомчої воєнізованої охорони; вагонного господарства.

22 жовтня завідувач і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова й О.Данько взяли участь у  засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради з розробки концепції реформування оплати праці.

20–21 жовтня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевіряв стан дотримання трудового законодавства в дніпропетровських дирекції залізничних перевезень і дистанції електропостачання.

16 жовтня відбулися засідання професійних секцій Ради профспілки працівників господарств – колійного; автоматики, телемеханіки та зв’язку.

16 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Данько вивчала стан організації і оплати праці в Харківському підрозділі воєнізованої охорони.

14–15 жовтня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у роботі щодо визначення приналежності оздоровчих закладів Придніпровської магістралі.

 
 
9 жовтня відбулися засідання професійних секцій Ради профспілки працівників господарств – локомотивного, приміських пасажирських перевезень, промислових підприємств.

9 жовтня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді керівників репрезентативних профоб’єднань з питання щодо подальших дій профспілок.
 

8 жовтня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді керівників репрезентативних профоб’єднань з питання щодо подальших дій профспілок.

7–8 жовтня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова вивчала стан організації і оплати праці у Знам’янському підрозділі воєнізованої охорони.

7 жовтня керівники профспілки, голови дорожніх, територіальних, об’єднаних та профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки взяли участь у Всеукраїнському форумі профспілок щодо дій профспілок на захист прав та інтересів працівників в умовах погіршення соціально-економічної ситуації.

6–9 жовтня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у роботі щодо визначення приналежності оздоровчих закладів Придніпровської магістралі.

2 жовтня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки до Всеукраїнського форуму профспілок.

2 жовтня Рада профспілки провела засідання професійних секцій працівників господарств:
пасажирського, будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд, інформаційних технологій;

1–2 жовтня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевіряв стан дотримання трудового законодавства у Івано-Франківській дирекції залізничних перевезень, на станції і вокзалі.

1–2 жовтня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова перевіряла стан дотримання трудового законодавства в Київській дирекції залізничних перевезень.

29–30 вересня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевіряв стан дотримання трудового законодавства у Рівненській дирекції, на вокзалі і станції.

25–26 вересня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у роботі організаційного комітету конкурсу професійної майстерності оглядачів вагонів, що проходив у вагонному депо Котовськ Одеської залізниці.

24–25 вересня
головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевіряв стан дотримання трудового законодавства у Конотопській дирекції залізничних перевезень, на станції і вокзалі.

23–25 вересня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції «Маркетинг і логістика в системі менеджменту пасажирських перевезень на залізничному транспорті» в якості головуючого тематичним напрямком «Менеджмент персоналу пасажирського сектора залізничного транспорту» і виступив з доповіддю.

17–18 вересня
провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко у складі комісії Укрзалізниці взяв участь у роботі щодо визначення приналежності оздоровчих закладів Південної магістралі.

15 вересня
головний правовий і правовий інспектори праці Ради профспілки М.Бєльченко і М.Абрамова взяли участь у нараді з питання відпрацювання порядку продовження трудових відносин з працівниками Державної адміністрації залізничного транспорту України на момент утворення АТ залізничного транспорту загального користування.
 
 
11 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні комісії з утворення АТ «Українська залізниця». Схвалено зведені акти майна підприємств і установ залізничного транспорту.

10 вересня – провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав стан дотримання прав і гарантій працівників підприємств залізничного транспорту на працю, практику застосування нетипових форм зайнятості у пасажирському вагонному депо Кривий Ріг.

10 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Центральної ради Фізкультурно-спортивного товариства «Україна», на якому розглянуто питання про ситуацію, що склалася в результаті обвального скорочення фінансування й повного припинення надання фінансової підтримки регіональним організаціям товариства за рахунок коштів Держбюджету, та подальші дії щодо збереження структури товариства і виконання статутних завдань.

9 вересня проведено інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради.

4 вересня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов узяв участь у засіданні СПО профспілок.

3–4 вересня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав стан дотримання прав і гарантій працівників підприємств залізничного транспорту на працю, практику застосування нетипових форм зайнятості у структурних підрозділах Львівського та Івано-Франківського вузлів.

2 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

2 вересня
заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні комісії зі створення АТ «Українська залізниця» і робочої групи Укрзалізниці з організації роботи стосовно розгляду питання утримання чисельності працюючих відповідно до обсягів виконуваних робіт.

29 серпня
завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський вивчав стан дотримання прав і гарантій працівників підприємств залізничного транспорту на працю, практику застосування нетипових форм зайнятості у пасажирському вагонному депо Одеса-Головна, а також у структурних підрозділах вузла Одеса-Сортувальна – локомотивному депо, дистанціях колії та енергопостачання.

 
11 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні комісії з утворення АТ «Українська залізниця». Схвалено зведені акти майна підприємств і установ залізничного транспорту.

10 вересня – провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав стан дотримання прав і гарантій працівників підприємств залізничного транспорту на працю, практику застосування нетипових форм зайнятості у пасажирському вагонному депо Кривий Ріг.

10 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Центральної ради Фізкультурно-спортивного товариства «Україна», на якому розглянуто питання про ситуацію, що склалася в результаті обвального скорочення фінансування й повного припинення надання фінансової підтримки регіональним організаціям товариства за рахунок коштів Держбюджету, та подальші дії щодо збереження структури товариства і виконання статутних завдань.

9 вересня проведено інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради.

4 вересня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов узяв участь у засіданні СПО профспілок.

3–4 вересня
провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав стан дотримання прав і гарантій працівників підприємств залізничного транспорту на працю, практику застосування нетипових форм зайнятості у структурних підрозділах Львівського та Івано-Франківського вузлів.

2 вересня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні комісії зі створення АТ «Українська залізниця» і робочої групи Укрзалізниці з організації роботи стосовно розгляду питання утримання чисельності працюючих відповідно до обсягів виконуваних робіт.

2 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

29 серпня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський вивчав стан дотримання прав і гарантій працівників підприємств залізничного транспорту на працю, практику застосування нетипових форм зайнятості у пасажирському вагонному депо Одеса-Головна, а також у структурних підрозділах вузла Одеса-Сортувальна – локомотивному депо, дистанціях колії та енергопостачання.
 
27–28 серпня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав стан дотримання прав і гарантій працівників підприємств залізничного транспорту на працю, практику застосування нетипових форм зайнятості у структурних підрозділах Жмеринського та Хмельницького залізничних вузлів Південно-Західної магістралі.

26–29 серпня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський у складі комісії Укрзалізниці взяв участь у роботі щодо визначення приналежності оздоровчих закладів Одеської магістралі.

18–22 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав роботу з організаційно-кадрових питань у первинках, підпорядкованих Одеській дорожній профорганізації та об’єднаному профкому Одеської дирекції залізничних перевезень.

18 серпня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні спільної робочої комісії повноважних представників Сторін власників і профспілок з підбиття підсумків виконання положень Генеральної угоди станом на 1 липня 2014 року.

10–15 серпня делегація профспілки на чолі з Головою Федерації профспілок транспортників України, Головою профспілки В.Ткачовим взяла участь у 43-му Конгресі МФТ, що проходив у Софії (Болгарія).

11–14 серпня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко вивчала роботу з організаційно-кадрових питань у профорганізаціях структурних підрозділів Шевченківського регіону Одеської залізниці.
 
 
8 серпня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

7 серпня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у першому засіданні антикризової робочої групи.

7 серпня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Данько взяла участь у засіданні робочої групи Національної тристоронньої соціально-економічної ради з підготовки проекту концепції реформування оплати.

7 серпня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Данько взяла участь у засіданні спільної робочої комісії сторін соціального діалогу з ведення переговорів і підготовки пропозицій щодо встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2015 рік.

5 серпня проведено інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради.

4–8 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав роботу з організаційно-кадрових питань у структурних підрозділах Знам’янського регіону.
 
 
29 липня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні профспілкової сторони правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

29 липня Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у засіданні Ради Укрзалізниці.

24 липня відбулося засідання президії Ради профспілки.

21–22 липня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко у складі відповідної комісії Укрзалізниці брав участь у проведенні перевірки Львівської залізниці щодо визначення приналежності оздоровчих закладів залізничного транспорту України.

17 липня Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у засіданнях профспілкової сторони  Національної тристоронньої соціально-економічної ради та цієї ради.

17 липня Голова Федерації профспілок транспортників України, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у Колегії Міністерства інфраструктури.

16 липня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні СПО об’єднань профспілок.

15 липня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні профспілкової сторони правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

14–15 липня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевіряв стан дотримання трудового законодавства в Запорізькому моторвагонному депо Придніпровської залізниці.

14 липня завідувач і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський і А.Єрмоленко взяли участь у нараді Укрзалізниці стосовно актуалізації інформації щодо власників оздоровчих закладів залізничного транспорту України.

14 липня провідний фахівець відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Данько взяла участь у нараді тристоронньої робочої групи з напрацювання проекту Концепції реформування оплати праці від профспілкової сторони Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

11 липня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні СПО об’єднань профспілок.

 
9 липня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко та провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко відвідали первинну профорганізацію Розрахункового центру Міністерства інфраструктури, де надали консультації з основ профспілкової роботи і презентували соціальні проекти профспілки.

8 липня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльчекно перевірив стан дотримання трудового законодавства у моторвагонному депо Здолбунів Львівської залізниці.

7 липня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні комісії правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з питань законодавчого та нормативно-правового забезпечення діяльності Фонду.

4 липня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак провів консультаційну зустріч з першим заступником Генерального директора Укрзалізниці М.Бланком, під час якої обговорено актуальні питання сьогодення.

3 липня для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки в Українській залізничній швидкісній компанії відбувся виїзний інформаційний день, на якому виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і директор УЗШК Л.Лобойко.

1–3 липня заступник Голови профспілки О.Мушенок і головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяли участь у семінарі Міжнародної конфедерації профспілок залізничників і транспортних будівельників (МКПЗ) на тему: «Роль профспілок у забезпеченні охорони праці, здоров’я і безпеки руху на залізничному транспорті країн СНД і Балтії».

25 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак виступив перед головами молодіжних рад дорожніх, територіальних, об’єднаних і первинних профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки – учасниками семінару-тренінгу.

 
25–27 червня пройшов навчальний Форум молоді профспілки для голів молодіжних рад дорожніх, територіальних, об’єднаних і первинних профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки на станції Бугаз Одеської залізниці.
 
24 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко перевірив стан охорони праці у Жмеринській механізованій дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт Південно-Західної залізниці.
 
19 червня відбулося перше засідання робочої групи, створеної Укрзалізницею, для розгляду питання утримання чисельності працюючих відповідно до виконуваних робіт за участі заступника Голови профспілки О.Мушенка та завідувача відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімової.
 
19 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Урядового комітету, де розглядалося питання про утворення публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».

18–19 червня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у моторвагонному депо Одеса-Застава І.

18 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко перевірив стан охорони праці на державному підприємстві «Вінницятрансприлад».

17 червня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Данько взяла участь у засіданні робочої групи СПО об’єднань профспілок з напрацювання законодавчих ініціатив щодо вдосконалення методики формування прожиткового мінімуму.

13 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні громадської ради при державній інспекції України з безпеки на наземному транспорті.
 
12 червня заступник Голови профспілки О.Мушенок і головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяли участь у засіданні правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві.

11 червня проведено нараду керівництва профспілки, голів дорожніх профорганізацій із Генеральним директором Укрзалізниці з обговорення проблемних питань.

6 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Урядового комітету, де розглядалося питання про утворення публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».
 
4–5 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан охорони праці у Львівській механізованій дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт.

4 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні громадської ради при Мінінфраструктури.

4 червня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у парламентських слуханнях на тему: «Освіта, охорона здоров’я та соціальне забезпечення дітей із порушеннями психофізичного розвитку».

4 червня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Данько взяла участь у засіданні робочої комісії повноважних представників профспілкової сторони з ведення колективних переговорів щодо встановлення розміру мінімальної зарплати на 2015 рік.

3–6 червня представники Молодіжної ради профспілки на чолі зі своїм лідером – інженером-технологом ГІОЦ Укрзалізниці І.Ов’єдо Альмуедо взяли участь у IV Міжнародному молодіжному форумі  профспілок залізничників.

3 червня відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки. Перед колегами виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради.

30 травня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

28–29 травня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у моторвагонних депо Основа і Люботин Південної залізниці.
 
26 травня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні СПО об’єднань профспілок.

22 травня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак  взяв участь у засіданні Ради Укрзалізниці.
 
21 травня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан охорони праці в Полтавській механізованій дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт.

15 травня відбулося виїзне засідання президії Ради профспілки у Запоріжжі.

15 травня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Данько взяла участь у засіданні робочої групи СПО об’єднань профспілок з напрацювання законодавчих ініціатив щодо вдосконалення методики формування прожиткового мінімуму.

14 травня головний правовий інспектор праці М.Бєльченко розглядав колективне звернення працівників Київ-Дніпровського міжгалузевого підприємства промислового залізничного транспорту з приводу порушення їх трудових прав.

14 травня у Бердянську відбулася зустріч керівництва профспілки та голів дорожніх профорганізацій з представниками облдержадміністрації, міської влади та оздоровчих закладів Азовського узбережжя.

14 травня відбулися нарада керівництва профспілки та голів дорожніх профорганізацій з питань організації оздоровлення.
 
13 травня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданнях робочої комісії профспілок та спільної робочої комісії повноважних представників сторін власників і профспілок з підбиття підсумків виконання положень Генеральної угоди на 2010–2012 роки.

5 травня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав у структурних підрозділах Львівського вузла стан забезпечення проїзду працівників залізничного транспорту в службових цілях.
 
30 квітня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у черговому засіданні комісії Головного управління майнових та земельних ресурсів Укрзалізниці.

29 квітня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов разом з Генеральним директором Укрзалізниці Б.Остапюком взяли участь у нараді, яку провів Міністр інфраструктури М.Бурбак.

29 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді взяв участь у зібранні репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок.

29 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у нараді Укрзалізниці у зв’язку зі скасуванням наказу № 185-Ц.

29 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк надав практичну допомогу профкому вагонної дільниці Київ-Пасажирський Південно-Західної залізниці.

28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, відбувся День Ради профспілки на Фастівському вузлі Південно-Західної магістралі за участі фахівців апарату Ради профспілки на чолі з першим заступником Голови Ради профспілки М.Сінчаком.

25 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у селекторній нараді Укрзалізниці з розгляду результатів роботи з охорони праці за три місяці.

25 квітня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у Пенізевицькому кар’єроуправлінні.

 
24 квітня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко надала практичну допомогу профкому пасажирського вагонного депо Чернівці Львівської залізниці.

24 квітня
завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк надав практичну допомогу профкому пасажирської вагонної дільниці Суми Південної магістралі та взяв участь і виступив у звітній конференції профорганізації.

23 квітня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова взяла участь у засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради з підготовки проекту Концепції реформування оплати праці в Україні.

23 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк надав практичну допомогу профкомам Полтавської вагонної дільниці Південної магістралі та її Кременчуцького підрозділу.

22 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк надав практичну допомогу профкомам Харківської вагонної дільниці і пасажирського вагонного депо Харків-Сортувальний Південної залізниці.
 
17 квітня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь в семінарі «Інноваційні підходи в навчанні профспілкових кадрів та активу», організованому Фондом Ф.Еберта.

17 квітня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у розширеному засіданні колегії ФПУ з реалізації програми «За якісне і доступне обслуговування» за участі членів СПО профспілок та Мінрегіонполітики.

17 квітня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у засіданні комісії Головного управління майнових та земельних ресурсів Укрзалізниці.

15 квітня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у зустрічі Генерального директора Укрзалізниці Б.Остапюка з керівництвом ветеранських організацій галузі і залізниць.
 
 
15 квітня завідувач і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова й О.Данько перевірили стан оплати праці у вагонній дільниці Київ-Пасажирський Південно-Західної залізниці.

15 квітня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко надала практичну допомогу профкому пасажирського вагонного депо Кривий Ріг Придніпровської магістралі.

10 квітня
відбувся День Ради профспілки на Херсонському і Миколаївському вузлах Одеської залізниці.

10 квітня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко надала практичну допомогу профкому пасажирського вагонного депо ім. Т.Шевченка Одеської залізниці. 
 
8 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у нараді Укрзалізниці щодо оздоровчих закладів.

7 квітня Голова профспілки В.Ткачов і його заступник О.Мушенок взяли участь у засіданні СПО репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.

4 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у зустрічі СПО репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні з представниками Мінфіну з обговорення проекту основних напрямків бюджетної політики на 2015 рік та змін до законодавства.
 
 
3 квітня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко перевірила роботу щодо зміцнення єдності профспілки профорганізацій: Жмеринської вагонної дільниці Південно-Західної залізниці.
 
1–3 квітня завідувач і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова й О.Данько перевірили стан оплати праці у вагонних дільницях Хмельницький і Жмеринка Південно-Західної залізниці.
 
27 березня відбулися конференція профспілки, засідання Ради профспілки та її президії.

27 березня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь і виступив під час семінару для голів молодіжних рад профорганізацій Київського залізничного вузла.

26 березня відбулося засідання Ревізійної комісії профспілки.

19 березня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова перевірила стан дотримання трудового законодавства при наданні відпусток без збереження заробітної плати та запровадження неповного робочого часу працівників станцій Київ-Пасажирський і Дарниця Південно-Західної залізниці.

17–19 березня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевірив дотримання трудових прав працівників на Криворізькому й Шевченківському залізничних вузлах Придніпровської й Одеської залізниць при наданні відпусток без збереження заробітної плати та запровадження неповного робочого часу.

13 березня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Громадської ради при Міністерстві інфраструктури за участі Міністра М.Бурбака.

6 березня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у зустрічі представників профоб’єднань з міністром соціальної політики України Л.Денисовою.
 
4 березня відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки. Перед колегами виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради профспілки.

27 лютого відбулося засідання президії Ради профспілки, на якому обговорено підсумки роботи правової і технічної інспекцій праці Ради профспілки у 2013 році і статистичний звіт профспілки.
 
17 лютого заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні Спільного представницького органу профспілок з розгляду виконання Генеральної угоди за 2013 рік.
 
12 лютого заступники Голови профспілки та фахівці Ради взяли участь у нараді Укрзалізниці з розгляду пропозицій профспілки щодо соціальних гарантій та пільг працівникам вагонних компаній, які планується створити найближчим часом.

10 лютого заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої комісії об’єднань профспілок з ведення переговорів щодо укладення Генеральної угоди.

7 лютого перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

6 лютого заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у засіданні робочої комісії щодо встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2015 рік. 
 
4 лютого відбувся інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак та фахівці Ради профспілки.

22 січня заступник Голови профспілки і фахівці Ради профспілки взяли участь у нараді з розгляду пропозицій профспілки щодо соціальних гарантій та пільг працівникам вагонних компаній, які планується створити найближчим часом.
 
 
16 січня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства при запровадженні неповного робочого часу у структурних підрозділах Львівської залізниці.
 
16 січня відбувся семінар-нарада відповідальних осіб за здійснення заходів щодо недержавного галузевого пенсійного фонду «Магістраль» на залізницях, у дорожніх і територіальних комітетах профспілки, а також молодіжних лідерів і профактиву.

15 січня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Данько взяла участь у засіданні робочої групи спільного представницького органу профспілок щодо напрацювання варіанту законодавчих змін до Закону «Про прожитковий мінімум».

14 січня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяла участь у семінарі «Нові підходи в політиці подолання бідності в Україні», що проводився Комітетом з питань соціальної політики та праці Верховної Ради України.

10 січня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді з питань інвестування внесків недержавного пенсійного фонду «Магістраль», що проходила під головуванням заступника Генерального директора Укрзалізниці О.Сліпченка за участі представників компанії з управління активами «Аструм Управління Активами».

10 січня заступник Голови профспілки В.Лесько взяв участь у нараді з питань удосконалення системи соціального страхування.
 
 
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Хроніка подій >> 2014
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79