Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Десять років потому…

Засіданням, що відбулось 6 листопада, завершився значний етап роботи Молодіжної ради профспілки, адже десять років тому, у 2004-му, відбулось її перше зібрання. З того часу в профспілці зародився справжній молодіжний рух.

Втім, головною темою нинішньої зустрічі стала нагальна робота: звіти молодіжних рад дорожніх профорганізацій, обговорення виконання Програми підтримки молодих членів профспілки, планування найближчих акцій і заходів, а також координація діяльності у наступному році.
Зокрема, учасники засідання затвердили програму та макет плаката для проведення традиційної інформаційної акції «Безпека заради життя» з нагоди Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом, який відбудеться 1 грудня. Запропонували організувати у 2015-му конкурс на створення сучасної емблеми молодіжного руху, напрацювали також план найважливіших заходів тощо.
Робота залізничників у 2015-му залежатиме від ходу реформування галузі, тому зрозуміло, що і молоді активісти, насамперед, цікавляться саме цим питанням. Тож на запрошення Ради профспілки у засіданні взяла участь перший заступник начальника Департаменту реформування та корпоративного розвитку Укрзалізниці М.Потетюєва, яка висвітлила першочергові структурні зміни у галузі і відповіла на наші запитання. Після завершення зустрічі з представником адміністрації і обговорення отриманої інформації ми вирішили підготувати та направити листа на адресу Департаменту з пропозиціями щодо захисту трудових інтересів молоді та питаннями, які турбують молодих працівників.
А про актуальні теми профспілкової роботи молоді активісти дізналися напряму від Голови профспілки В.Ткачова, його першого заступника М.Сінчака та фахівців Ради.
До речі, наше останнє в ювілейному році засідання транслювалось у режимі відеоконференції, до якої могли підключитися усі бажаючі молодіжні лідери й активісти, а також профпрацівники, відповідальні за роботу з молоддю. Завдяки цьому нововведенню вони мали можливість не лише віддалено стежити за засіданням, але й ставити запитання, брати участь в обговоренні. На жаль, мало хто цим скористався в повному обсязі… Проте ми вирішили частіше й ефективніше використовувати цей дієвий інформаційний інструмент у подальшій роботі Молодіжної ради профспілки.

Для мене профспілка, в першу чергу, це – захист і соціальні гарантії. Після внесення у 2013-му змін до Статуту профспілки голови молодіжних рад є за посадою членами профорганів відповідних рівнів, тож я, як голова Молодіжної ради профспілки, беру участь у засіданнях Ради профспілки, її президії, і знаю, які зусилля докладаються, аби забезпечувалися трудові права працівників, виконувалися умови Галузевої угоди, розширювалися соціальні гарантії. Це – не просто слова, адже за кожним рішенням, ухваленим керівництвом на користь спілчан, – місяці, а то й роки методичної праці і непростих переговорів.
Звісно, ці результати були б недосяжними, якби за словом «профспілка» не стояли люди – сотні тисяч працівників і ветеранів, яких вона об’єднує. Адже лише завдяки єдності і багаточисельності спілчан наша профспілка стає реальною силою.
І це відкриває перед профспілкою багато можливостей, серед яких – започаткування кількох вагомих інноваційних соціальних проектів, таких, як власна дисконтна програма і мобільна корпорація, страхування членів профспілки, галузевий недержавний пенсійний фонд тощо. Це – сучасний мотиваційний підхід. Тому у молоді є багато перспектив у профспілці. Мені, наприклад, моя профспілкова діяльність надає впевненості, відкриває нові обрії. Я не лише отримую значний досвід, нові знання і вміння, але й маю нагоду використовувати усе це на користь інших – свого колективу, приміром, або членів молодіжних рад.
Зараз наше найголовніше завдання – реалізація Програми підтримки молодих членів профспілки. Заходи ухвалюються Радою профспілки, і нам треба довести, що молодь здатна виконати взяті на себе зобов’язання.

  st.jpg
 Члени Молодіжної ради профспілки  – учасники засідання

Ірина ОВ’ЄДО АЛЬМУЕДО,
інженер-технолог Головного інформаційно-обчислювального центру Укрзалізниці,
Голова Молодіжної ради профспілки

 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Організаційна робота >> Робота з молоддю >> Десять років потому…
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79