Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Безпека заради життя

За інціативою Молодіжної ради профспілки на залізницях відбулась акція «Безпека заради життя», присвячена Всесвітньому дню боротьби з ВІЛ/СНІДом, що проводиться щорічно 1 грудня. У її реалізації взяли участь молодіжні ради дорожніх, територіальних і первинних профорганізацій.

Активісти використовували різні форми і методи, аби донести актуальну інформацію про проблему до працівників і користувачів залізничного транспорту.

Найбільш популярним заходом стало безпосереднє спілкування з пасажирами і залізничниками на вокзалах і робочих місцях з роздачею інформаційних буклетів, листівок та інших матеріалів. Такі акції провели, зокрема, члени молодіжної ради Конотопської територіальної профорганізації на вокзалах станцій Конотоп, Бахмач і Хутір-Михайлівський під гаслом «Не дай СНІДу шанс!», про що повідомила голова молодіжної ради дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці, економіст локомотивного депо Конотоп Тетяна Майстренко. А голова молодіжної ради дорожньої профорганізації Придніпровської залізниці, майстер Дніпропетровського локомотивного депо Сергій Дорошко розповів, що на вокзалі Дніпропетровськ роздачу відповідних матеріалів узяли на себе активісти місцевих пасажирського вагонного, локомотивного і моторвагонного депо, а також працівники вокзалу – члени молодіжної ради.

Повідомлення про інформаційні акції в трудових колективах, які організували молодіжні ради Мелітопольської дистанції сигналізації та зв’язку, Пологівської дистанції колії, Запорізької територіальної профорганізації, інформаційно-обчислювального центру Одеської залізниці, Одеської дирекції залізничних перевезень тощо, надіслали голови молодіжних рад: Запорізької територіальної профорганізації – правовий інспектор праці Ради профспілки на Придніпровській залізниці Олексій Семерунь, ІОЦ Одеської залізниці – інженер-технолог Юлія Лазаренко та інші активісти. А молодіжні лідери краснолиманських локомотивного депо і дистанції колії, слов’янських дистанції сигналізації та зв’язку і локомотивного депо провели у своїх колективах спеціальні тренінги, повідомила голова молодіжної ради територіальної профорганізації, провідний фахівець теркому Юлія Савостенок.

Спортивною акцією відзначила цей день молодь експлуатаційного вагонного депо Одеса–Застава І: тут проведено турнір з шашок під символічним гаслом «Подумай, перед тим, як зробити крок у нікуди…». Перед початком турніру активісти розповіли учасникам і вболівальникам про сумну статистику розповсюдження ВІЛ/СНІДу, шляхи профілактики і можливості діагностування, поділився голова молодіжної ради Одеської дорожньої профорганізації, майстер депо Іван Кричкін.

Активісти молодіжної ради Львівської дорожньої профорганізації, повідомила її голова, оператор комп’ютерного набору господарської служби Львівської залізниці Ірина Карпа, провели семінар-лекцію у Львівському коледжі транспортної інфраструктури і розповсюдили відповідні матеріали.

Просвітницькою роботою займалися в цей день і активісти криворізьких дирекції, локомотивного депо та молодіжної ради теркому в Криворізькому політехнічному коледжі, про що написала голова молодіжної ради територіальної профорганізації, інженер Криворізького регіонального інформаційно-обчислювального центру Придніпровської залізниці Любов Кулішова.

Акція під гаслами «Я – не байдужий!» і «1 грудня – День боротьби зі СНІДом» провели і в Знам’янському ПТУ № 12 молодіжні лідери територіальної профорганізації, повідомила їх голова, економіст дирекції Ольга Ховрах. А в Державному економіко-технологічному університеті транспорту (Київ) агітаційною роботою займалися самі студенти, розповіла студентка Маргарита Литвин: роздавали у виші інформаційні листівки та червоні стрічки як символ підтримки і солідарності із ВІЛ-позитивними та хворими на СНІД. Також вони створили спеціальне «дерево побажань», на гілках якого наклеювали листочки зі своїми думками, мріями та побажаннями щодо сьогодення України.
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Організаційна робота >> Робота з молоддю >> Безпека заради життя
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79