Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

2015

2015 рік


Протягом грудня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова брали участь у засіданні робочої групи Комітету Верховної Ради з обговорення проекту Трудового кодексу України.

29 грудня вийшов друком спецвипуск «ВІСНИКА», в якому на 12 сторінках опубліковано порівняльну таблицю щодо двох проектів колективного договору – СПО профорганізацій та керівництва ПАТ «Українська залізниця».

28 грудня відбулась відеонарада з питань організації виконання постанови президії Ради профспілки від 25.11.2015 р. «Про підбиття підсумків роботи професійних секцій Ради профспілки за період з 2011 року по 2015 рік».

24 грудня заступники Голови профспілки М.Сінчак та О.Мушенок, правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у консультаційній зустрічі з представниками ПАТ «Українська залізниця» з обговорення колективного договору Товариства і ведення соціального діалогу.

23 грудня інженер ГІОЦ Укрзалізниці, голова Молодіжної ради профспілки І.Ов’єдо Альмуедо взяла участь у засіданні молодіжної комісії МКПЗ, що проходила у форматі відеоконференції.

22 грудня
перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні президії та Ради фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

22 грудня у режимі відеоконференції відбулося засідання профсекції працівників господарства інформаційних технологій Ради профспілки.

21 грудня заступник Голови профспілки О.Мушенок разом із представниками ПАТ «Українська залізниця» взяв участь у зустрічі з президентом ПАТ «Київстар» П.Чернишовим, на якій йшлося про досвід трансформації цієї компанії, що може стати в пригоді залізничникам.

17 грудня під час розширеної наради у режимі відеоконференції обговорено проект колдоговору ПАТ «Укрзалізниця», запропонований Товариством.

15 грудня відбулось перше засідання сторін соціального діалогу і переговори щодо проекту колдоговору ПАТ «Укрзалізниця», у якому взяли участь представники нашої профспілки на чолі з Головою профспілки і СПО профорганізацій ПАТ «Українська залізниця» В.Бубняком.
 

9–10 грудня проведено День Ради профспілки на Харківському залізничному вузлі Південної магістралі.

8 грудня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у засіданні комісії Укрзалізниці  з проведення другого етапу професійного відбору начальників поїздів.

8 грудня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради з обговорення проекту Трудового кодексу України.
 

4 грудня Голова профспілки В.Бубняк привітав трудовий колектив Одеської залізниці з 150-річним ювілеєм,  взявши участь в урочистостях з цієї нагоди.

2 грудня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у з’їзді роботодавців України.

2 грудня голова профсекції пасажирського господарства Ради профспілки, голова профорганізації пасажирського вагонного депо Дніпропетровськ К.Желізняк взяв участь у засіданні комісії Укрзалізниці з проведення ІІ етапу професійного відбору начальників поїздів.

1 грудня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Громадської ради при Міністерстві інфраструктури.

1 грудня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки , на якому виступили Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак і О.Мушенок ті фахівці Ради.

1 грудня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради з обговорення проекту Трудового кодексу України.

30 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Українська залізниця».

30 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у Всеукраїнських зборах голів первинних профорганізацій за участі представників Адміністрації Президента.

27 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Ради Укрзалізниці.

26 листопада відбулось засідання Ради профспілки.

25 листопада відбулось засідання президії Ради профспілки.

20 листопада провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у нараді членів експертної комісії профспілкової сторони з проведення науково-громадської експертизи для визначення прожиткового мінімуму, а також у засіданні цієї комісії.

16 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Українська залізниця».

13 листопада у режимі відеоконференції відбулося засідання Ради Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль».

12 листопада заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої групи щодо внесення пропозицій профспілкової сторони до Трудового кодексу України.

12 листопада в. о. завідувача відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у засіданні комісії Укрзалізниці з професійного відбору кандидатів на посаду начальника поїзда (пасажирського).

10 листопада проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки, на якому виступили Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак і О.Мушенок, фахівці Ради.

10 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Українська залізниця».

9 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.

5 листопада заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи з обговорення Трудового кодексу.

4 листопада Голова СПО первинних профорганізацій ПАТ «Українська залізниця», Голова профспілки В.Бубняк спрямував на адресу в. о. Голови правління ПАТ «Українська залізниця» О.Завгороднього офіційного листа та проект колективного договору ПАТ «Українська залізниця», розроблений СПО.

2 листопада провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у нараді членів експертної комісії профспілкової сторони з проведення науково-громадської експертизи набору продуктів харчування, непродовольчих товарів  та послуг для визначення прожиткового мінімуму, а також у засіданні експертної комісії.

29 жовтня відбулась чергова зустріч представників Спільного представницького органу первинних профорганізацій всеукраїнських репрезентативних профспілок, що діють на залізничному транспорті, для ведення переговорів щодо укладання колективного договору.

27 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Ради Укрзалізниці.

27 жовтня у режимі відеоконференції відбулося перше засідання Спільного представницького органу первинних профорганізацій всеукраїнських репрезентативних профспілок, що діють на залізничному транспорті, для ведення переговорів щодо укладання колективного договору товариства за участі лідерів профспілок: залізничників і транспортних будівельників України – В. Бубняка, Вільної профспілки залізничників України – В.Козельського і заступника голови Вільної профспілки машиністів України С.Левенця.

26 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у другому засіданні правління ПАТ «Українська залізниця», на якому розглядались першочергові питання порядку денного, зокрема, затвердження структури філій, а також обговорено проблему, пов’язану з долею оздоровчих закладів, які знаходяться на балансі залізниць.

21 жовтня голови первинних профорганізацій ПАТ «Укрзалізниця» – профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Бубняк, вільної профспілки машиністів України С.Каріков, вільної профспілки залізничників України В.Козельський підписали угоду про створення Спільного представницького органу первинних профспілкових організацій з ведення колективних переговорів щодо укладення колективного договору ПАТ «Українська залізниця».

21 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у першому засіданні правління ПАТ «Українська залізниця».

19 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО профспілок на національному рівні.

15 жовтня відбулась нарада Голови профспілки В.Бубняка, його заступників М.Сінчака й О.Мушенка з представниками Вільної профспілки машиністів і Вільної профспілки залізничників, на якій обговорювалися питання укладання колективного договору ПАТ «Українська залізниця».

13 жовтня розпочалися заходи у рамках проведення Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Виклики та перспективи соціально-економічного розвитку залізничного транспорту», присвяченої 110-річчю профспілкового руху на залізницях України.

12 жовтня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у засіданні робочої групи СПО щодо внесення змін до законів України «Про транспорт» і «Про порядок вирішення колективних трудових спорів та конфліктів» з приводу реалізації права на страйк. 

 

7 жовтня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяла участь у громадських слуханнях «Профспілкові ініціативи з новітньої політики оплати праці в контексті євроінтеграції».

 

7 жовтня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у семінарі-нараді та виїзному засіданні профсекції працівників промислових підприємств Ради профспілки, що проведено у Львові з нагоди Тижня дій МФТ і Всесвітнього дня дій за гідну працю.

 

7 жовтня, у Всесвітній день дій за гідну працю, на залізничному вузлі Котовськ Одеської залізниці відбулися заходи у рамках виїзного Дня Ради профспілки на чолі з Головою профспілки В.Бубняком та його першим заступником М.Сінчаком.

6 жовтня проведено організаційну конференцію зі створення первинки ПАТ «Українська залізниця».

 

30 вересня – 1 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан охорони праці у колійних машинних станціях Іларіонове та П’ятихатки.

30 вересня Рада профспілки провела вебінар для голів молодіжних рад профорганізацій усіх рівнів та відповідальних осіб за напрямом роботи від дорожніх, територіальних і об’єднаних комітетів профспілки через систему відеоконференцій щодо колдоговірного регулювання соціально-трудових відносин; загальними засадами законодавства та Галузевої угоди; веденням соціального діалогу на всіх рівнях діяльності профспілкових органів.

 

29 вересня1 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у Міжнародному семінарі МКПЗ, МФТ та МОП «Створення профспілкових організацій в транснаціональних компаніях і приватних підприємствах».


29 вересня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у семінарі на тему: «Практичне врегулювання колективних трудових спорів (конфліктів) в Україні. Медіація у трудових відносинах».

29 вересня – 2 жовтня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк брав участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Маркетинг і логістика в системі менеджменту на залізничному транспорті».

 

24 вересня у Чернігові відбулось виїзне засідання президії Ради профспілки.

 

23 вересня Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак та О.Мушенок взяли участь у нараді з представниками Вільної профспілки машиністів України С.Каріковим і Вільної профспілки залізничників України В.Козельським щодо створення спільного представницького органу профспілок для ведення переговорів з укладання колективного договору з ПАТ «Українська залізниця».

 

22 вересня відбулася нарада щодо укладання колективних договорів ПАТ «Українська залізниця», у якій взяли участь директор з корпоративного управління та мотивації персоналу Укрзалізниці О.Маріна, керівники департаментів, Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак та О.Мушенок, представники інших профспілок, що діють у галузі.

22 вересня Голова профспілки В.Бубняк, його застуники М.Сінчак та О.Мушенок взяли участь у зустрічі голови комісії з реорганізації – в. о. Генерального директора Укрзалізниці О.Завгороднього з представниками профспілок, що діють у залізничній галузі.

22 вересня головний технічний інспектор праці В.Дорошенко взяв участь у перевірці знань з охорони праці посадових осіб Укрзалізниці.

21 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО об’єднань профспілок.

16–18 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у семінарі на тему: «Результати виконання Програми реформування залізничного транспорту. Підходи та основні пріоритети щодо подальшого реформування галузі».

15 вересня відбулась нарада щодо порядку укладання колективних договорів ПАТ «Українська залізниця», в якій взяли участь заступники Голови профспілки М.Сінчак та О.Мушенок, а також представники Укрзалізниці й інших профспілок, що діють у галузі.

11 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у робочій зустрічі керівників профоб’єднань – суб’єктів СПО профспілок, на якій, зокрема, обговорювалися питання, що плануються до розгляду на засіданні Національної тристоронньої соціально-економічної ради, а також йшлося про підготовчу роботу щодо участі представників профспілок у виборах до складу Української частини Платформи громадянського суспільства Україна–ЄС. 

9 вересня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи Спільного представницького органу профспілок з підготовки законодавчих пропозицій  щодо реалізації права на страйк.

8 вересня відбулася чергова робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка з головою комісії з реорганізації – в. о. генерального директора Укрзалізниці О.Завгороднім, на якій обговорено нагальні соціальні питання.

8 вересня у форматі відеоконференції проведено інформаційний день для всіх структур профспілки, на якому виступили Голова профспілки В.Бубняк, його перший заступник М.Сінчак, фахівці Ради.

8 вересня відбулась зустріч Голови профспілки В.Бубняка та його першого заступника М.Сінчака з керівниками Вільної профспілки машиністів України С.Каріковим і Вільної профспілки залізничників України В.Козельським. Обговорено питання проведення ІІ з’їзду залізничників України. Лідери профспілок галузі визначили свої позиції щодо укладання колективного договору ПАТ «Українська залізниця» та необхідності створення Спільного представницького органу профспілок.

8 вересня провідний фахівець відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої групи профспілкової сторони з опрацювання проекту  сформованих наборів продуктів харчування, непродовольчих товарів і послуг для основних соціальних і демографічних груп населення.

3–6 вересня збірна команда профспілки, сформована із спортсменів із Південної залізниці, взяла участь у фінальних змаганнях ХХ Всеукраїнської спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту, що проходили у Коблевому на Миколаївщині.

3 вересня провідний фахівець відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої комісії з ведення колективних переговорів і підготовки пропозицій щодо встановлення мінімальної зарплати на 2016 рік.

3 вересня в Одесі відбулась зустріч Голови профспілки В.Бубняка з Генеральним секретарем Міжнародної федерації транспортників С.Коттоном. Обговорено актуальні питання діяльності профспілки і у рамках Міжнародної федерації транспортників визначено подальші кроки щодо спільної роботи і співпраці. Нагадаємо, що профспілка залізничників і транспортних будівельників України є членом Міжнародної федерації транспортників з листопада 1996 року.

2 і 8 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні комісії з організації та підведення підсумків галузевого змагання трудових колективів підприємств і закладів залізничного транспорту, підпорядкованих Укрзалізниці та структурних підрозділів залізниць України.

2 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні комітету з залізничного транспорту Громадської ради при Міністерстві інфраструктури, а 3 вересня – у засіданні самої  Громадської ради. Обговорено питання акціонування залізничної галузі.

26 серпня Рада профспілки провела вебінар для голів молодіжних рад профорганізацій усіх рівнів у форматі відеоконференції з питань обліку й оплати праці, а також учасників поінформовано про програму «Молодіжний працівник». 
 
20 серпня заступник Голови профспілки О.Мушенок і головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяли участь у нараді з обговорення проекту закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо реалізації права на страйк», що проходила у Мінінфраструктури.

19 серпня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої групи з опрацювання проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування державного управління у сфері зайнятості населення та соціального страхування на випадок безробіття», що відбулося у Мінсоцполітики.
 
18, 25–27 серпня фахівці відділів організаційної і кадрової роботи та інформації вивчали за компетенцією стан роботи у первинках Київської, Коростенської та Жмеринської територіальних профорганізацій.

17 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів презентацію соціальних проектів профспілки для керівників вищої і середньої ланки вагонної дільниці Київ-Пасажирський Південно-Західної залізниці.

13 серпня заступник Голови профспілки О.Мушенок, головний правовий інспектор праці М.Бєльченко, завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова, провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяли участь у засіданні робочої комісії з розгляду змін та доповнень до Галузевої угоди.

13 серпня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні комісії з утворення АТ «Українська залізниця», що проходило в Мінінфраструктури.

12 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів презентацію нового проекту «Контакт-центр», який реалізується Радою профспілки спільно з Центром соціальних послуг, для колективу управління статистики Укрзалізниці.

 
 
13 серпня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у засіданні робочої групи Укрзалізниці з організації та проведення конкурсу дитячих малюнків.

6 серпня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Ради Укрзалізниці, під час якого серед інших важливих тем обговорено низку соціальних питань.

6 серпня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні  міжвідомчої комісії з утворення ПАТ «Українська залізниця». Підписано зведений передавальний акт оцінки майна, що передається до статутного капіталу Акціонерного товариства.

4, 6, 10–13 фахівці відділів організаційної і кадрової роботи та інформації вивчали за компетенцією стан роботи у первинках Київської, Коростенської та Жмеринської територіальних профорганізацій.

4 серпня проведено інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки.

4 серпня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у засіданні робочої групи Спільного представницького органу профоб’єднань з підготовки законодавчих ініціатив щодо реалізації права на страйк.

30 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк виступив перед працівниками апарату Козятинського теркому, головами та активом первинок, поінформувавши їх про вирішення Радою профспілки актуальних питань, реалізацію соціальних програм і нові проекти профспілки, відповів на запитання учасників.
 
30 липня завідувачі відділів – економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова та фінансової роботи М.Шпота взяли участь у семінарі для активу Конотопської територіальної профорганізації. 
 
23 липня проведено засідання президії Ради профспілки

23 липня Голова профспілки В.Бубняк і голови дорожніх профорганізацій взяли участь у засіданні Ради Укрзалізниці.

23 липня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи з опрацювання пропозицій щодо внесення змін до законодавства стосовно зняття обмежень права на страйк.

21 липня відбулася робоча зустріч в. о. Генерального директора Укрзалізниці О.Завгороднього і Голови профспілки В.Бубняка, на якій обговорено ряд актуальних питань, зокрема, про виконання протоколу щодо реалізації вимог профспілки до Укрзалізниці, проведення  другого з’їзду залізничників, недостатню забезпеченість працівників якісними спецодягом та іншими ЗІЗ тощо.

21 липня заступник Голови профспілки О.Мушенок і фахівці Ради взяли участь у першій нараді робочої комісії Укрзалізниці для розгляду пропозицій Ради профспілки щодо внесення змін і доповнень до Галузевої угоди.
 
16 липня у форматі відеоконференції відбулася нарада для всіх структур профспілки з актуальних питань організаційної роботи. 
 
14 липня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у перевірці знань з охорони праці при призначенні на посаду посадових осіб Укрзалізниці.

9 липня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у Львівській дистанції електропостачання Львівської залізниці.

8–9 липня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова вивчала стан дотримання трудового законодавства у Дарницькій дистанції електропостачання Південно-Західної залізниці.

8, 15, 21–23, 22 липня фахівці відділів організаційної і кадрової роботи та інформації вивчали стан роботи за компетенцією, відповідно, в профорганізації вагонної дільниці станції Київ-Пасажирський, первинках Конотопської територіальної профорганізації та Київському теркомі профспілки.


7 липня у форматі відеоконференції проведено інформаційний день для всіх структур профспілки, на якому виступили Голова профспілки В.Бубняк та його заступник М.Сінчак, фахівці Ради.
 
6 липня керівництво профспілки провело зустріч з активом Київської територіальної профорганізації.
 
3 липня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління Пенсійного фонду України.
 
3 липня за ініціативи Голови профспілки В.Бубняка відбулась робоча зустріч з в. о. Генерального директора Укрзалізниці М.Бланком.

2 липня представники нашої профспілки взяли участь у Всеукраїнській акції протесту – мітингу і пікетуванні Верховної Ради України на підтримку прийняття соціально важливих законів.

2 липня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Колегії Міністерства інфраструктури.

1–2 липня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко брав участь у виставці літнього спецодягу та спецвзуття, що закуповується для залізничників.

1–2 липня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства на вокзалі та станції Херсон Одеської залізниці.

30 червня–1 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у X Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми економіки та управління на залізничному транспорті», що відбулася в Одесі.

30 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у робочій зустрічі представників Спільного представницького органу профспілок та профоб’єднань з Головою Верховної Ради України В.Гройсманом.

30 червня проведено вебінар для голів молодіжних рад профорганізацій усіх рівнів з питань профспілкової роботи, а також пенсійного законодавства України, діяльності Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» і участі молоді в його розвитку.

26 червня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки ХХ Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту, що відбуватиметься у вересні п. р.

24 червня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у нараді з питань об’єктивності проведення розслідувань за фактами порушень трудової та виконавчої дисципліни працівниками поїзних бригад.
 
24 червня відбувся виїзний День Ради профспілки на вузлі Чернівці Львівської залізниці.

23–25 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан дотримання законодавства про охорону праці у Королевському та Кам’янецькому кар’єроуправлінні.

23 червня Голова  профспілки В.Бубняк направив офіційного листа до Прем’єр-міністра А.Яценюка з приводу державної підтримки галузі.
 
22 червня проведено нараду керівництва профспілки та голів дорожніх профорганізацій у форматі відеоконференції.
 
18 червня інженер-технолог ГІОЦ Укрзалізниці, голова Молодіжної ради профспілки І.Ов’єдо Альмуедо взяла участь у засіданні Громадської ради при Мінмолодьспорту.
 
18 червня відбулась робоча зустріч заступника Міністра інфраструктури М.Снітка, Голови профспілки В.Бубняка та його першого заступника М.Сінчака щодо виконання вимог профспілки до Уряду.
 
17 червня – головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан дотримання законодавства про охорону праці у Знам’янському кар’єроуправлінні.
 
16 червня Голова профспілки В.Бубняк провів переговори з в. о. Генерального директора Укрзалізниці М.Бланком щодо виконання вимог профспілки до Укрзалізниці та вирішення багатьох нагальних проблем.

16 червня представники нашої профспілки взяли участь у Всеукраїнській акції протесту щодо припинення та відміни антисоціальних ініціатив Уряду.
 
15–19 червня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у тренінгу в рамках навчальної програми «Молодіжний працівник», що реалізується Мінмолодьспорту спільно з Програмою розвитку ООН в Україні та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.
 
15–16 червня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства у структурних підрозділах Харківського залізничного вузла.
 
11 червня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав стан роботи з організаційно-кадрових питань у профорганізації Українського центру механізації колійних робіт.
 
10 червня проведено засідання двох профсекцій Ради профспілки – працівників господарств приміських пасажирських перевезень і локомотивного, що відбулись у форматі відеоконференції.

9–10 червня завідувач і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова й О.Булавін вивчали стан оплати праці на Стрийському вагоноремонтному заводі.

9–10 червня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудового законодавства на запорізьких станції, вокзалі й дистанції електропостачання.

9 червня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав стан роботи з організаційно-кадрових питань у профорганізації Українського центру обслуговування пасажирів.

9 червня Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак й О.Мушенок, правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у нараді з розгляду вимог профспілки до Укрзалізниці та Уряду, що відбулась за участі керівництва Мініфраструктури та Укрзалізниці.

5 червня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у робочій зустрічі представників СПО профспілок з депутатами парламентської фракції «Батьківщина».

4–5 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан дотримання законодавства про охорону праці на Новомосковському шпалопросочувальному заводі.

4 червня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав стан роботи з організаційно-кадрових питань у профорганізації «Київметробуду» та надав практичну допомогу.

3 червня представники нашої профспілки взяли участь у Всеукраїнській акції протесту на підтримку вимог колективного трудового спору профспілок  з Урядом і роботодавцями.

2 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді СПО щодо проведення акції протесту.

2 червня Рада профспілки провела інформаційний день для всіх структур профспілки у форматі відеоконференції. Перед колегами виступили заступники Голови профспілки М.Сінчак і О.Мушенок та фахівці Ради.

28 травня Голова профспілки В.Бубняк провів зустріч із профактивом дорожньої організації Південно-Західної залізниці.

28 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь і виступив на звітній та конференції трудового колективу Української залізничної швидкісної компанії.

28 травня Рада профспілки провела вебінар для голів молодіжних рад на тему: «Основи правових знань. Нормативно-правова база діяльності профспілки. Роль профкомів у вирішенні індивідуальних трудових спорів», на якому виступив головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко.

27 травня Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак і О.Мушенок та голови дорожніх профорганізацій взяли участь у нараді з питань виконання вимог профспілки до Уряду й Укрзалізниці за участі керівництва Міністерства й Укрзалізниці.
 

21 травня відбулося засідання президії Ради профспілки. 

19 травня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у нараді в Мінінфраструктури з опрацювання зауважень до проекту Статуту ПАТ «Українська залізниця».

19 травня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко провів вебінар для голів молодіжних рад на тему: «Основи правових знань. Нормативно-правова база діяльності профспілки. Роль профкомів у вирішенні індивідуальних трудових спорів».

18 травня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні комісії Мінінфраструктури з розгляду нового законопроекту «Про залізничний транспорт України».

18 травня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання проекту Трудового кодексу України, що відбулось у Комітеті Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

15–16 травня правовий інспектор праці М.Абрамова взяла участь у засіданнях робочої групи з опрацювання проекту Трудового кодексу України, що відбулись у Комітеті Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

13 і 14 травня фахівці відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський та А.Єрмоленко вивчали стан організації медичного обслуговування і надання послуг у медзакладах Південної та Львівської залізниць.

7 травня – завідувач і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський та А.Єрмоленко вивчали стан організації медичного обслуговування і надання медичних послуг у вузловій лікарнях станції Дарниця Південно-Західної залізниці. 

6 травня – завідувач і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський та А.Єрмоленко вивчали стан організації медичного обслуговування і надання медичних послуг у дорожніх клінічних лікарнях Південно-Західної залізниці.

29–30 квітня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав стан організації медичного обслуговування і надання медичних послуг у дорожній клінічній лікарні Одеської залізниці.

29 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у зустрічі з активом дорожньої профорганізації Придніпровської залізниці.

29 квітня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко вивчав стан забезпечення форменим одягом працівників Одеської дирекції залізничних перевезень.

29 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні робочої групи з опрацювання схем організації передрейсових, післярейсових та періодичних медоглядів працівників залізничної галузі.

29 квітня Рада профспілки провела вебінар через систему відеоконференції для голів молодіжних рад профорганізацій усіх рівнів.

29 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання пропозицій до проекту Трудового кодексу України.

27 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у консультаціях в рамках спільної робочої комісії для ведення колективних переговорів та підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк. 

27–28 квітня проведено День Ради профспілки на залізничних вузлах Вінниця, Хмельницький, Жмеринка Південно-Західної магістралі.
Проведено низку заходів, під час яких вивчено роботу первинок структурних підрозділів і надано профкомам практичну допомогу, організовано прийом членів спілчан. Відбулася також зустріч Голови профспілки В.Бубняка, його першого заступника М.Сінчака та фахівців апарату Ради із профактивом Жмеринської територіальної профорганізації.

24 квітня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у розширеному засіданні робочої комісії об’єднань профспілок для ведення колективних переговорів і підготовки проекту Генеральної угоди на новий термін.

24 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у зустрічі з профактивом дорожньої профорганізації Південної залізниці.

23 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи Мінінфраструктури з питань передачі цілісних майнових комплексів Донецької залізниці та переведення працівників до складу Південної та Придніпровської залізниць.

23 квітня інженер-технолог Головного інформаційно-обчислювального центру Укрзалізниці, голова Молодіжної ради профспілки І.Ов’єдо Альмуедо взяла участь у загальних зборах громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України.

23 квітня Рада профспілки провела засідання профсекцій працівників пасажирського та вагонного господарств, які транслювалися також у режимі відеоконференції.

22 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні робочої групи Міністерства інфраструктури з підготовки нового законопроекту «Про залізничний транспорт» і вніс відповідні пропозиції.

15 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні президії Одеського дорпрофсожу і зустрівся з профактивом.

15 квітня у режимі відеоконференції відбулося засідання профсекції працівників господарства інформаційних технологій Ради профспілки.

14 квітня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої групи з підготовки проекту рекомендацій учасників «круглого столу» на тему «Шляхи розв’язання проблем щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати», що проводився Комітетом Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості й пенсійного забезпечення.

8 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак  взяв участь у комісії Мінінфраструктури з розгляду нового законопроекту «Про залізничний транспорт України».


8 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок і фахівці Ради вивчали стан організації, оплати та умови праці в оборотному депо Миронівка локомотивного депо Козятин Південно-Західної залізниці.

7 квітня інформаційний день із використанням системи відеоконференції проведено для всіх структур профспілки. Перед колегами виступили Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак і О.Мушенок та фахівці Ради.

6 квітня Рада профспілки провела перший вебінар для голів молодіжних рад усіх рівнів з використанням системи відеоконференцій.

6 квітня завідувач і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова й О.Булавін перевірили стан оплати праці на Дарницькому вагоноремонтному заводі.

1 квітня Голова профспілки В.Бубняк надіслав листа в. о. Генерального директора Укрзалізниці М.Бланку з приводу пропозицій учасників засідання Ради профспілки 26 березня щодо внесення змін та доповнень до чинної Галузевої угоди.
 

1 квітня Голова Федерації профспілок транспортників України В.Ткачов і Голова профспілки В.Бубняк взяли участь у зустрічі Міністра інфраструктури А.Пивоварського з керівниками профорганізацій транспортної галузі.

31 березня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяли участь у консультативній зустрічі керівництва Державної інспекції України з питань праці з представниками галузевих профспілок.

31 березня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні комісії  з організації та підведення підсумків галузевого змагання трудових колективів підприємств і закладів залізничного транспорту, підпорядкованих Укрзалізниці, та структурних підрозділів залізниць України про виконання умов галузевого змагання за 2014 рік.

27 березня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні робочої групи з опрацювання пропозицій до розділу «Соціальний діалог» проекту Генеральної угоди на новий строк.

26 березня відбулись засідання Ради профспілки, президії Ради профспілки , Молодіжної ради профспілки.

25 березня відбулось засідання Ревізійної комісії Ради профспілки.

25 березня Голова ФПТУ і профспілки В.Ткачов провів нараду з актуальних питань діяльності профспілки за участі голів дорожніх профорганізацій.

24–27 березня заступник Голови профспілки О.Мушенок і технічний інспектор праці Ради профспілки В.Бубняк взяли участь у навчанні за програмою підготовки членів ради недержавних пенсійних фондів.

18 березня відбулась ІІІ конференція Федерації профспілок транспортників України.

17 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у перевірці знань з охорони праці посадових осіб Укрзалізниці.

17 березня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов узяв участь у нараді керівників всеукраїнських профоб’єднань.

11–12 березня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у семінарі-нараді для голів дорожніх профорганізацій з актуальних питань організації літнього відпочинку і оздоровлення.
 

11 березня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання пропозицій до проекту Трудового кодексу України.

5 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко надав практичну допомогу працівнику Жмеринської вагонної дільниці Південно-Західної залізниці щодо розслідування нещасного випадку на виробництві.

4 березня завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні робочої групи з опрацювання пропозицій до розділу «Соціальний діалог» проекту Генеральної угоди на новий строк.

4 березня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у засіданні профспілкової робочої групи з опрацювання розділу «Оплата праці» проекту Генеральної угоди на новий строк.

3 березня вперше проведено інформаційний день із використанням системи відеоконференції для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради.

26 лютого відбулося засідання президії Ради профспілки. 

25 лютого провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої комісії щодо переговорів про встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2016 рік.

24 лютого заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання проекту Трудового кодексу України.

24 лютого провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у благодійній акції «Читай на здоров’я», яка пройшла у дитячому відділенні дорожньої лікарні Південно-Західної залізниці за підтримки нашої профспілки.
 

19 лютого відбулося підписання меморандуму між профспілкою і ТОВ «Центр соціальних послуг» про співробітництво у сфері забезпечення наших спілчан можливістю користування додатковими соціальними послугами.

18 лютого заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання проекту Трудового кодексу України.

17 лютого заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у круглому столі «Врегулювання конфліктів на ринку праці України в умовах євроінтеграції: нова модель вирішення трудових спорів та перспективи її впровадження».

13 лютого заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання проекту Трудового кодексу України.

12 лютого провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у засіданні Ради Асоціації ветеранів війни та праці залізничного транспорту України.

11 лютого провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у конференції трудового колективу Шевченківської вагонної дільниці Одеської залізниці.

5 лютого заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у спільному засіданні СПО об’єднань профспілок та президії ФПУ з питань виконання вимог профспілки, резолюції акції протесту 23 грудня 2014 року.

5 лютого завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Ради профспілки Я.Мальський взяв участь у нараді Укрзалізниці щодо медичного обслуговування та страхування працівників залізничного транспорту.

4 лютого відбувся виїзний день Ради профспілки на залізничному вузлі П’ятихатки Придніпровської магістралі.

3 лютого проведено інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, у якому взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради.

31 січня Голова ФПТУ, Голова профспілки В. Ткачов узяв участь у селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України В.Кириленка з питань функціонування та подальшого фінансування відомчих медичних закладів залізничного транспорту.

28 січня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у зустрічі міністрів інфраструктури А.Пивоварського та охорони здоров’я О.Квіташвілі, на якій разом із заступниками міністрів і начальниками департаментів міністерств та Укрзалізниці обговорено нагальні проблеми медичних закладів залізничного транспорту.

27 січня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов узяв участь у зустрічі з міністром інфраструктури А.Пивоварським.

26 січня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов взяв участь у нараді керівників профоб’єднань щодо визначення квот у зв’язку з внесенням змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування»

26 січня Голова ФПТУ, Голова профспілки В.Ткачов узяв участь у нараді із заступником міністра інфраструктури В.Кавою.

26 січня проведено відео-нараду для дорожніх, територіальних та об’єднаних комітетів профспілки щодо проекту положення про корпоративну систему оплати та мотивації праці.

23 січня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і представники страхової компанії «Альфа-страхування» і ТОВ «Центр соціальних послуг» підбили підсумки акції «Різдвяний подарунок» і визначили переможця.

22 січня заступник Голови профспілки О.Мушенок та правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи СПО об’єднань профспілок з опрацювання проекту Трудового кодексу України.

20 січня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії з попередньої перевірки знань з питань охорони праці при призначенні на посаду керівників структурних підрозділів залізниць.

15 січня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої комісії об’єднань профспілок для ведення колективних переговорів і підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк.

15 січня відбулася нарада щодо підготовки до запровадження електронного профспілкового квитка, у якій взяли участь перший заступник Голови профспілки М.Сінчак, завідувачі причетних відділів Ради профспілки та представники організацій-партнерів.

 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Хроніка подій >> 2015
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79