Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Міністерство інфраструктури звернулося до влади щодо ускладнень передачі відомчих медичних закладів з державної у комунальну власність

Міністр інфраструктури А.Пивоварський звернувся до Прем’єр-міністра України А.Яценюка, комітетів Верховної Ради України з питань транспорту і охорони здоров’я з приводу правової колізії, яка виникла при передачі відомчих медичних закладів залізничного транспорту з державної у комунальну власність і може призвести до зриву лікувального процесу і непередбачуваних наслідків.
 

Зокрема, органами центральної влади і місцевого самоврядування дотепер не розроблено чіткого порядку фінансування медичних закладів, які має бути передано до комунальної власності. Розроблення такого порядку ускладнюється у зв’язку з лінійно-виробничим принципом розташування відомчих медичних закладів залізничного транспорту, яке чітко не пов’язане з межами адміністративно-територіальних одиниць.


Також постановою Кабміну від 21.09.1998 р., № 1482 передбачено конкретні заходи для забезпечення передачі підприємств з державної до комунальної власності, виконання яких потребує від 3 до 6 місяців. А відповідно до Кодексу законів про працю про зміну істотних умов праці необхідно за 3 місяці попередити профспілкові комітети і за 2 місяці – працівників закладів.


У листі запропоновано внести зміни до Закону України «Про державний бюджет України на 2015 рік» щодо тимчасового визначення головним розпорядником бюджетних коштів за програмою «Медичне обслуговування працівників та пасажирів залізничного транспорту» Міністерства інфраструктури до моменту здійснення передачі відомчих медичних закладів у комунальну власність відповідно до встановленого порядку.

 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> Інше >> Міністерство інфраструктури звернулося до влади щодо ускладнень передачі відомчих медичних закладів з державної у комунальну власність
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79