Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

На звернення профспілки надійшла відповідь з Верховної Ради

На колективні звернення профспілки залізничників і транспортних будівельників України щодо недоцільності передачі з державної до комунальної власності відомчих закладів охорони здоров'я залізничного транспорту надійшла відповідь за підписом голови Комітету з питань охорони здоров'я Верховної Ради Ольги Богомолець.
 

У листі від 29 грудня 2014 року зазначено, що Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я звернувся до Кабінету Міністрів з проханням доручити відповідним центральним органам виконавчої влади всебічно вивчити ситуацію і прийняти виважене та обґрунтоване рішення, спрямоване на забезпечення ефективного управління галуззю на місцевому й регіональному рівні та недопущення погіршення якості медичної допомоги населенню.
Про результати розгляду та прийняте рішення Раду профспілки залізничників і транспортних будівельників України буде поінформовано додатково Кабінетом Міністрів України.


Відділ інформації Ради профспілки

 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> Інше >> На звернення профспілки надійшла відповідь з Верховної Ради
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78