Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Моніторинг активності авторів газети в 2013 році

Серед поступових кроків реалізації СТАНДАРТУ здійснюється щорічний моніторинг інформаційної активності голів первинних профорганізацій, інших профпрацівників та активістів на сторінках газети «Вісник профспілки».  
У  2013 році у  «ВІСНИКУ»  загалом опубліковано понад 1000 текстових і фотоматеріалів (у тому числі офіційного спрямування та за авторством фахівців Ради профспілки).

З  місць від наших постійних  дописувачів  надійшло та опубліковано понад  700 різноманітних матеріалів  (530 текстових і 174 знімків).
 
Як і в 2012-му, найбільш активними були автори з дорожньої профорганізації Донецької залізниці – загалом надруковано майже 130 повідомлень, які проілюстровано 40 знімками.
• Зокрема, опубліковано: 75 матеріалів – профпрацівників, 22 – прес-центрів теркомів, 5 – прес-центру дорпрофсожу. Матеріали різнопланові, багато з них стосуються захисту соціально-економічних інтересів спілчан,  охорони праці тощо.

Із дорожньої профорганізації Львівської залізниці надійшло та опубліковано 47 текстових матеріалів і 10 знімків.
• Зокрема, прес-центру дорпрофсожу – 8, прес-центрів теркомів – 7 (більшість – з Ужгородського), профпрацівників – 22. Продовжує активну співпрацю з «ВІСНИКОМ» громадський кореспондент –  водій Мукачівського будівельного управління І.Козак.

Активно співпрацює з газетою дорожня профорганізація Одеської залізниці. Загалом надійшло та опубліковано 91 текстовий і 19 фотоматеріалів.
• Так, 10 матеріалів надано прес-центром дорпрофсожу, стільки же – прес-центрами теркомів. За підписом профпрацівників у «ВІСНИКУ» надруковано 47 матеріалів. Багато повідомлень традиційної тематики – захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів спілчан, охорони праці – надаються фахівцями дорпрофсожу.

Протягом минулого року у «ВІСНИКУ» надруковано 51 повідомлення і 17 знімків з дорожньої профорганізації Південної залізниці.
• Зокрема, 5 – від прес-центра дорпрофсожу, 6 – від теркомів, 21 – від профпрацівників. Активними дописувачами є громадський кореспондент В.Вербицький, який співпрацює з Куп’янським теркомом (надруковано 7 текстових і 7 фотоматеріалів цього автора) і голова первинки локомотивного депо Смородине В.Савін (7 текстів і 3 фотографії).

Протягом року у «ВІСНИКУ» надруковано 109 матеріалів і 35 знімків з дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці.
• З них за підписом прес-центру дорпрофсожу – 2 матеріали, прес-центри теркомів – 30, від профпрацівників – 42. Лідером з надання повідомлень є Конотопський терком профспілки і первинки регіону. Варто відзначити голову профорганізації Хутір-Михайлівської дистанції колії М.Демченко, яка надає різнопланову інформацію щодо діяльності профкому із захисту трудових прав та інтересів спілчан, виробничого побуту тощо.

З дорожньої профорганізації Придніпровської залізниці загалом надійшло та опубліковано 87 повідомлень і найбільше фотографій – 49.
• Так, прес-центр дорпрофсожу надав 5 матеріалів, прес-центри теркомів – 7, профпрацівники загалом – 46. Найбільш активно співпрацюють дорпрофсож і Криворізький терком.
Ольга Артем’єва,
завідувач відділу інформації Ради профспілки
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Газета "Вісник профспілки" >> Моніторинг активності авторів газети в 2013 році
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79