Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Моніторинг активності авторів газети в 2014 році

Серед поступових кроків реалізації СТАНДАРТУ інформаційної діяльності профспілки здійснюється щорічний моніторинг активності голів первинних профорганізацій, інших профпрацівників та активістів на сторінках газети «Вісник профспілки».
 У 2014 році у «ВІСНИКУ» загалом опубліковано понад 1000 текстових і фотоматеріалів (у тому числі офіційного спрямування та за авторством фахівців Ради профспілки).


З місць від наших дописувачів надійшло 570 різноманітних матеріалів (400 текстових і 170 знімків).
 
У зв’язку із подіями на сході країни знизилася порівняно з минулими роками активність авторів з дорожньої профорганізації Донецької залізниці – загалом надруковано майже 70 повідомлень, які проілюстровано 30 знімками. Зокрема, від профпрацівників  – 19 текстових матеріалів, прес-центрів теркомів – 16, прес-центру дорпрофсожу – 1. Матеріали різнопланові, більшість з них стосуються захисту трудових прав і соціально-економічних інтересів спілчан, охорони праці тощо.

Із дорожньої профорганізації Львівської залізниці надійшло 36 текстових матеріалів і 12 знімків. Зокрема, від прес-центру дорпрофсожу – 5 матеріалів, прес-центрів теркомів – 1, від профпрацівників – 16. Продовжує активну співпрацю з «ВІСНИКОМ» громадський кореспондент – водій Мукачівського будівельного управління І.Козак.

Активно співпрацює з газетою дорожня профорганізація Одеської залізниці. Загалом надійшов 75 текстових і 29 фотоматеріалів. Так, 13 матеріалів надано прес-центром дорпрофсожу, стільки же – прес-центрами теркомів. За підписом профпрацівників у «ВІСНИКУ» надруковано 24 матеріали. Багато матеріалів традиційної тематики – захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів спілчан, охорони праці – надаються фахівцями дорпрофсожу.

Протягом минулого року у «ВІСНИКУ» надруковано 48 повідомлень і 17 знімків з дорожньої профорганізації Південної залізниці: зокрема, 7 – від прес-центра дорпрофсожу, 2 –теркомів, 20 – від профпрацівників. Активними дописувачами є громадський кореспондент В.Вербицький, який співпрацює з Куп’янським теркомом (надруковано 7 текстових і 7 фотоматеріалів цього автора). Вдячні за творчу співпрацю власному кореспонденту газети «Магістраль» на Південній залізниці В.Бердуті.

Протягом року у «ВІСНИКУ» надруковано 107 матеріалів і 37 знімків з дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці. З них за підписом прес-центру дорпрофсожу – 1 матеріал, прес-центри теркомів – 26, від профпрацівників – 39. Лідером з надання повідомлень є Конотопський терком профспілки і первинки регіону. Варто відзначити голову профорганізації Хутір-Михайлівської дистанції колії М.Демченко, яка традиційно надає різнопланову інформацію щодо діяльності профкому із захисту трудових прав та інтересів спілчан, охорони праці, виробничого побуту, дозвілля (протягом надруковано 7 її матеріалів).

З дорожньої профорганізації Придніпровської залізниці загалом надійшло 57 повідомлень і 3 фотографії. Так, прес-центр дорпрофсожу надав 5 статей, прес-центри теркомів – 3 (усі – Криворізького), профпрацівники загалом – 25. Найбільш активно співпрацюють з газетою дорпрофсож і Криворізький терком, позаштатний кореспондент «Вісника профспілки» Ю.Швайко.

Ольга Артем’єва,
завідувач відділу інформації Ради профспілки

 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Газета "Вісник профспілки" >> Моніторинг активності авторів газети в 2014 році
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78