Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Активізуємо роботу

Зі звітів за друге півріччя 2014-го і планів на 2015 рік розпочалося засідання Молодіжної ради профспілки 26 березня. Його учасники поділилися досвідом реалізації Програми підтримки молодих членів профспілки, організації різноманітних заходів, співпраці з профорганами та керівництвом структурних підрозділів, благодійними і громадськими організаціями.
 
Обговорено проблеми, які стають на заваді активістам: подекуди молодіжні лідери стикаються з нерозумінням керівництва і відмовою надавати час для виконання громадських обов’язків. Між тим, на них розповсюджується норма Галузевої угоди, згідно з якою членам виборних профорганів надається не менше двох годин на тиждень саме на профспілкову діяльність, на цей час за ними зберігається заробітна плата. Адже наприкінці 2013 року до Статуту профспілки було внесено норму, за якою голови молодіжних рад за посадою входять до складу виборних профорганів та їх президій.

На засіданні йшлося і про необхідність залучення до профспілкової діяльності студентської молоді й активізації роботи наших рад з майбутніми залізничниками.
Низка рішень учасників засідання має активізувати молодіжну профспілкову роботу і сприяти її розвитку. Так, запропоновано провести опитування серед молоді для визначення актуальної тематики семінарів і вебінарів, які організовує для них Рада профспілки. Вирішено активно підтримати пілотний проект профспілки з розповсюдження електронної версії газети «Вісник профспілки». До речі, деякі молодіжні лідери від початку року вже отримують газету на свої електронні адреси, і тепер цей список буде розширено.

А ще серед планів Молодіжної ради – організація конкурсів «Профспілка очима молоді» та «Краща молодіжна рада профспілки», спрямованих на популяризацію профспілкового руху серед молодих спілчан.
Робота засідання транслювалась в системі відеоконференції Ради профспілки, що додало їй ефективності.
 
Ірина ОВ'ЄДО АЛЬМУЕДО, інженер-технолог Головного інформаційно-обчислювального центру Укрзалізниці, голова Молодіжної ради профспілки
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Організаційна робота >> Робота з молоддю >> Активізуємо роботу
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79