Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Додаткові привілеї спілчанам – учасникам профспілкової мобільної корпорації life:)

Президія Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України на засіданні, що відбулось 23 липня, ухвалила постанову про посилення соціального захисту членів профспілки – йдеться про сприяння скороченню витрат спілчан і членів їх родин й економії коштів профорганізацій на мобільний зв'язок.

ТОВ «АСТЕЛІТ» – life:), яке є партнером декількох соціальних проектів профспілки, починаючи з серпня п. р., надаватиме учасникам корпорації додаткові привілеї у вигляді знижки 25 % на визначені тарифи на мобільний зв’язок.  Окрім того, буде запроваджено новий ексклюзивний тариф «VIP-ULTRA» з безлімітним безоплатним спілкуванням всередині профспілкової корпорації.
Зазначено також, що для уникнення затримки видачі безкоштовних стартових пакетів членам профспілки прийнято рішення щодо делегування управління проектом на регіональний рівень – дорожнім профорганізаціям. При цьому порядок оформлення анкетних заяв на вступ до корпорації залишається без змін. Зразок анкети можна скачати на сайті профспілки.
 
Відділ інформації Ради профспілки
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Направления деятельности >> Інформаційна діяльність >> Профспілкова корпорація life:) >> Додаткові привілеї спілчанам – учасникам профспілкової мобільної корпорації life:)
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78