Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Додаткові привілеї спілчанам – учасникам профспілкової мобільної корпорації life:)

Президія Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України на засіданні, що відбулось 23 липня, ухвалила постанову про посилення соціального захисту членів профспілки – йдеться про сприяння скороченню витрат спілчан і членів їх родин й економії коштів профорганізацій на мобільний зв'язок.

ТОВ «АСТЕЛІТ» – life:), яке є партнером декількох соціальних проектів профспілки, починаючи з серпня п. р., надаватиме учасникам корпорації додаткові привілеї у вигляді знижки 25 % на визначені тарифи на мобільний зв’язок.  Окрім того, буде запроваджено новий ексклюзивний тариф «VIP-ULTRA» з безлімітним безоплатним спілкуванням всередині профспілкової корпорації.
Зазначено також, що для уникнення затримки видачі безкоштовних стартових пакетів членам профспілки прийнято рішення щодо делегування управління проектом на регіональний рівень – дорожнім профорганізаціям. При цьому порядок оформлення анкетних заяв на вступ до корпорації залишається без змін. Зразок анкети можна скачати на сайті профспілки.
 
Відділ інформації Ради профспілки
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Профспілкова корпорація life:) >> Додаткові привілеї спілчанам – учасникам профспілкової мобільної корпорації life:)
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79