Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

«Контакт-центр» – спільний проект профспілки і Центру соціальних послуг

Один телефонний дзвінок – і вам нададуть юридичну консультацію, допоможуть у дорозі чи навіть викличуть адвоката – усе це цілодобово. Такі послуги передбачає спільний проект профспілки залізничників і транспортних будівельників і Центру соціальних послуг (ЦСП), створеного при Федерації профспілок України, що має назву «Контакт-центр».

Проект вдосконалюється, а завдяки нещодавнім змінам став ще доступнішим і зручнішим. Адже єдиний номер для отримання послуг – 0-800-210-390 – відтепер безкоштовний для дзвінків зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України, а до розгляду специфічних питань залучено правову та технічну інспекції праці Ради профспілки.

Послуги профспілковий контакт-центр надає за трьома напрямами.

«Гаряча лінія» – цілодобова телефонна юридична консультація членів профспілки. Зателефонувавши за номером 0-800-210-390 можна безкоштовно отримати відповідь на запитання з різних галузей права.
Особливий статус мають запитання, пов’язані із застосуванням трудового законодавства в системі залізничного транспорту України.
Зважаючи на їх специфіку та значну кількість внутрішніх нормативних актів, дзвінки з цих питань перенаправляються на правового або технічного інспектора праці Ради профспілки за територіальним принципом. З метою здійснення контролю щопонеділка ЦСП надаватиме Раді профспілки звіт щодо цього блоку питань.

«Допомога в дорозі» – зацікавить автомобілістів і подорожуючих, адже за тим самим номером можна цілодобово отримати інформацію – контактний телефон, адресу, ціни і знижки тощо – про найближчі СТО, заправки, евакуатори, служби таксі, готелі, кафе, вокзали та ін. Також фахівець контакт-центру за необхідності порадить, як діяти у разі дорожньо-транспортної пригоди для уникнення помилок і негативних наслідків.

 «Адвокат 24» передбачає дієву допомогу членам профспілки у разі виникнення складної життєвої ситуації. Цілодобовий виїзд адвоката в найкоротші терміни для надання кваліфікованої юридичної допомоги гарантовано забезпечить захист прав і законних інтересів спілчан у випадках, передбачених кримінально-процесуальним законодавством та законодавством про адміністративні правопорушення України.
При виникненні реальної проблеми член профспілки телефонує до контакт-центру, фахівець надає термінову юридичну консультацію і вирішує питання необхідності виклику адвоката і можливості територіально забезпечити його виїзд на місце події. Невідкладна юридична допомога передбачає надання правової інформації, консультації, роз'яснення з правових питань, складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних). Послуга «Адвокат 24» в межах конкретної ситуації надається одноразово, цілодобово, безкоштовно і носить консультаційний характер.
Щоб долучитися до проекту, необхідно бути членом профспілки залізничників і транспортних будівельників України, учасником нашої «Дисконтної програми» і укласти угоду з Центром соціальних послуг. Загалом послуги ЦСП платні, але для учасників «Дисконтної програми» нашої профспілки віднедавна їх вартість становить лише 28 грн. на рік для однієї особи.

У членів профспілки є декілька можливостей стати користувачами послуг контакт-центру.

По-перше, відповідну угоду з ЦСП може укласти профком структурного підрозділу. Питання оплати послуг вирішується на засіданні виборного профоргану: це можуть бути власні кошти членів профспілки або їх повністю чи частково сплачує профком.

По-друге, спілчани – учасники «Дисконтної програми» профспілки можуть особисто укласти договір з ЦСП і сплачувати щорічний внесок.
У будь-якому випадку для реєстрації в контакт-центрі необхідна наявність у спілчан нашої дисконтної картки, адже ексклюзивні умови діють лише в межах цієї соціальної програми профспілки залізничників і транспортних будівельників України.
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


XXIV Всеукраїнська міжгалузева спартакіада трудящих промислової сфери і транспорту

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> "Контакт-центр" >> «Контакт-центр» – спільний проект профспілки і Центру соціальних послуг
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78