Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Удосконалено доступ членів нашої профспілки до юридичного контакт-центру

Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України направила листа головам дорожніх, територіальних і об’єднаних профспілкових організацій, профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, в якому поінформувала про укладення юридичного договору з ТОВ «Центр соціальних послуг» (ЦСП), у якому враховано побажання правових інспекторів праці Ради профспілки, голів первинних профорганізацій та спілчан щодо необхідності удосконалення організації доступу членів профспілки до юридичного контакт-центру.
Тож, враховуючи стрімке зростання кількості учасників профспілкової корпорації користувачів мобільних послуг life:), для зручності членів профспілки запроваджено додатковий номер контакт-центру: 073-77-33-773.

Відповідно до процедури приєднання до договору головам первинних профспілкових організацій вже не потрібно проходити процедуру укладання окремих юридичних договорів із ЦСП. Достатньо лише виконати наступні кроки:

• провести опитування спілчан для виявлення попиту на послуги контакт-центру;
• сформувати реєстраційний талон, підписати його та завірити підпис печаткою;
• направити сканкопію реєстраційного талона координаторам договору: від ЦСП – на електронну пошту Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.   (для організації роботи) та від Ради профспілки – на електронну пошту Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. (для контролю). ЦСП сформує рахунок та направить його сканкопію голові первинки на електронну адресу для оплати;
• сплатити рахунок та направити копію відповідного платіжного доручення ЦСП на електронну пошту Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. ;
• контакт-центр здійснює вітальні дзвінки членам профспілки на мобільні номери телефонів, зазначені в реєстраційному талоні, роз’яснює правила користування соціальним сервісом.


Рада профспілки наполегливо пропонує використати можливості контакт-центру та укладеного договору між профспілкою та ЦСП. Головам первинних профспілкових організацій запропоновано розмістити на профспілкових стендах інформацію про перелік соціальних послуг та порядок їх отримання членами профспілки, а також провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед членів профспілки щодо переваг зазначеної соціальної ініціативи.
Для того, щоб спілчани отримали можливість користуватися додатковими соціальними послугами, голови профорганізацій мають сформувати реєстраційні талони.

Довідка
ЦСП створено при Федерації профспілок України, для забезпечення можливості користування соціальними сервісами та надання допомоги і підтримки всім без винятку членам профспілок, що входять до ФПУ (http://cesp.com.ua/).

Визначено координаторів та консультантів реалізації Меморандуму:

– від нашої профспілки  – завідувача відділом організаційної і кадрової роботи Ради профспілки Гнатюка Олександра Геннадійовича (5-00-73, 093-474-55-55 Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. );

– від ЦСП – директор ТОВ «ЦСП» Лунга-Федорович Яна Дмитрівна (067-930-09-11, Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script. ).

 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


XXIV Всеукраїнська міжгалузева спартакіада трудящих промислової сфери і транспорту

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> "Контакт-центр" >> Удосконалено доступ членів нашої профспілки до юридичного контакт-центру
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78