Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Управління активами ПНПФ «Магістраль» здійснюватиме компанія «ОТП Капітал»

Рада Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» повідомляє про заміну компанії з управління активами. Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль» відповідно до рішень президії Ради профспілки та Ради ПНПФ «Магістраль» уклав договір про управління активами з компанією з управління активами «ОТП Капітал». З 1 грудня 2015 року управління активами Фонду здійснює компанія «ОТП Капітал».

 

Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України, голова Ради ПНПФ «Магістраль» Вадим Бубняк відзначив, що залучення компанії з європейським корінням та багатим досвідом управління пенсійними активами в Україні є частиною реалізації цілей профспілки – посилення соціального захисту залізничників, збереження кваліфікованих кадрів для довгострокової праці в галузі. Для компаній-вкладників фонд надає інструмент розширення соціального пакету працівників та формування іміджу соціально відповідального роботодавця. «Ми впевнені, що співпраця з компанією «ОТП Капітал» дозволить кваліфіковано та безпечно збільшувати пенсійні заощадження спілчан», – наголосив Вадим Бубняк.
 
ДО ВІДОМА
«ОТП Капітал» є одним із лідерів серед компаній з управління активами в Україні, що керує понад 190 млн грн., залученими як від фізичних, так і від юридичних осіб. Особливу увагу у своїй діяльності КУА «ОТП Капітал» приділяє ефективному управлінню активами недержавних пенсійних фондів.
Компанія створена у 2007 році, здійснює діяльність у сфері управління пенсійними, інвестиційними та венчурними фондами, страховими резервами. На даний час компанія керує понад 40 млн грн. пенсійних активів.
Реквізити компанії:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія з управління активами  «ОТП Капітал»
03680, м. Київ, вул. Фізкультури, 28-Д,
тел. (044) 492-34-69
Ліцензія НКЦПФР серія АД № 075876 видана 28.09.2012.,строк дії необмежений
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> Пенсійне забезпечення >> Управління активами ПНПФ «Магістраль» здійснюватиме компанія «ОТП Капітал»
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79