Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

2016

2016 рік

27 грудня – перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні спільної робочої комісії для ведення колективних переговорів і підготовки проекту Галузевої угоди на новий строк щодо визначення розміру тарифної ставки робітника І розряду на 2017 рік відповідно до п. 2.4 Генеральної угоди.

27 грудня
підписано Меморандум про взаєморозуміння між ПАТ «Укрзалізниця» і профспілкою.

21 грудня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у черговому засіданні центральної ради фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

20 грудня
завідувач та провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський та А.Єрмоленко взяли участь у засіданні третьої консультативної ради проекту МОП «Скорочення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, задля захисту працюючих жінок та чоловіків від неприйнятних форм праці в Україні» з підбиття проміжних підсумків і планів на 2017-й.
 
20 грудня у форматі відеоконференції Рада профспілки провела нараду для завідувачів оргвідділів дорожніх комітетів профспілки з питань взаємодії з Національною службою посередництва і примирення щодо підтвердження репрезентативності профспілки та її організаційних структур.
 
29 листопада заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у робочій зустрічі щодо визначення розміру тарифної ставки робітника І розряду підприємств, організацій небюджетної сфери на 2017 рік, що проходила в Мінсоцполітики.

29 листопада правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи СПО всеукраїнських профспілок та профоб’єднань.

28 листопада Рада профспілки спільно з Міжнародною організацією праці провела вебінар для членів молодіжних рад усіх рівнів на тему «Роль профспілки у профілактиці ВІЛ на робочому місці» через систему відеоконференцій профспілки.

24 листопада проведено засідання Ради профспілки, її президії та профкому первинної профорганізації ПАТ «Укрзалізниця».

16 листопада відбулось урочисте засідання Ради Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль», у якому взяли участь і виступили Голова профспілки В.Бубняк, його перший заступник М.Сінчак та правовий інспектор праці Ради профспілки – секретар ПНПФ «Магістраль» М.Абрамова.

16 листопада заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування.

15 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

 
9 листопада Голова профспілки В.Бубняк зустрівся з Головою правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуном для обговорення актуальних питань.

8 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

3 листопада заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої комісії об’єднань профспілок для ведення переговорів з укладення Генеральної угоди на новий термін та контролю за її виконанням.
 
2 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

1–2 листопада в. о. завідувача відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Ради профспілки А.Єрмоленко і завідувач відділу організаційно-кадрової роботи О.Гнатюк взяли участь у тренінгу в рамках міжнародного проекту МОП праці для голів молодіжних рад дорожніх і територіальних профорганізацій

1 листопада проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки, у якому взяли участь і виступили Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак і О.Мушенок та фахівці Ради.

31 жовтня фахівці Ради профспілки вивчали стан дотримання трудового законодавства в об’єднаній профорганізації ПрАТ «Київ-Дніпровське міжгалузеве промислове підприємство залізничного транспорту».

27 жовтня заступник Голови профспілки О.Мушенок і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин А.Єрмоленко взяли участь у консультаціях з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» з розробки положення «Про забезпечення житлом залізничників».

26–27 жовтня
Рада профспілки провела семінар для профспілкових фінансових працівників.

25 жовтня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

21 жовтня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у семінарі для голів первинних профорганізацій та молодіжних рад підрозділів Запорізького регіону з актуальних питань профспілкової діяльності.

20 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у звітно-виборній конференції дорожньої профорганізації Південної залізниці.
 
 
19–20 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко разом із технічними інспекторами праці в дорожніх профорганізаціях взяли участь у семінарі-нараді з питань охорони праці, що проводився ПАТ «Укрзалізниця» у регіональній філії «Львівська залізниця».

19 жовтня у Києві проведено V Форум молоді профспілки.

19 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

19 жовтня відбулось засідання першої і четвертої робочих груп з розробки розділів колдоговору ПАТ «Укрзалізниця» за участі заступника Голови профспілки О.Мушенка та представників нашої профспілки.

18 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у зустрічі Прем’єр-міністром України В.Гройсманом з керівниками профспілок та профоб’єднань України.

17 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у зустрічі Міністра інфраструктури В.Омеляна, його першого заступника Є.Кравцова з керівниками профспілок транспортників.

12 жовтня в. о. завідувача відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у засіданні «круглого столу», на якому презентовано видання «Збереження робочих місць в регіонах шляхом проведення економічної модернізації», що проходило за сприяння Представництва Фонду Ф.Еберта.

11 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у відкритті проекту Міжнародної організації праці «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу» та тристоронньому семінарі з питань соціального діалогу щодо інспекції праці.

10 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО профспілок на національному рівні.

 
7 жовтня з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю на полтавському залізничному вузлі регіональної філії «Південна залізниця» відбувся виїзний день Ради профспілки на чолі із Головою профспілки В.Бубняком, його першим заступником М.Сінчаком та за участі фахівців Ради.

6 жовтня відбулась робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка і першого заступника Міністра інфраструктури, голови наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцова з питань розвитку соціального діалогу.

4 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

4 жовтня відбулася семінар-нарада і засідання голів профорганізацій промислових підприємств ПАТ «Укрзалізниця».
 
4 жовтня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки за безпосередньої участі профспілкових працівників та активістів первинок Київської територіальної профорганізації.

29–30 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні виконавчого комітету Європейської федерації транспортників.

29 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у звітно-виборній конференції об’єднаної профорганізації Київ-Дніпровського міжгалузевого підприємства промислового залізничного транспорту.

29 вересня заступник Голови профспілки О.Мушенок, в. о. завідувача відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко, голова Конотопської територіальної профорганізації В.Шмаглій та завідувач відділу соціально-економічних відносин Одеського дорпрофсожу О.Манахов взяли участь у засіданні третьої спільної робочої групи щодо ведення переговорів з укладення колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».
 
28 вересня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь і виступив із доповіддю на міжнародній науково-практичній конференції «Маркетинг і логістика в системі менеджменту на залізничному транспорті», проведеній ПАТ «Укрзалізниця» у Запоріжжі.

27 вересня Голова профспілки взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

27 вересня проведено засідання професійних секцій Ради профспілки працівників:
- колійного господарства;
- відомчої воєнізованої охорони;
- будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд.

23 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

23 вересня заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач і провідний фахівець відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова й О.Булавін взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання проекту корпоративної системи оплати праці ПАТ «Укрзалізниця».

23 вересня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів тренінг для голів молодіжних рад щодо запровадження електронного членського квитка.

22 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у звітно-виборній конференції дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці.

22 вересня у рамках переговорів з укладення колективного договору ПАТ «Укрзалізниця» фахівці Ради профспілки та дорпрофсожів на чолі із заступником Голови профспілки О.Мушенком взяли участь у зустрічі представників сторін щодо уточнення узгоджених на попередніх засіданнях позицій.

21 вересня відбулось засідання президії Ради профспілки.
 
 
19 вересня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у перевірці знань з охорони праці при призначенні на посаду посадових осіб ПАТ «Укрзалізниця».

16 вересня
завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у профспілковій конференції первинної профорганізації філії «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту» та в установчих зборах первинної профорганізації апарату філії «Проектно-вишукувальний інститут залізничного транспорту».

15 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у звітно-виборній конференції дорожньої профорганізації Придніпровської залізниці.

15 вересня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у робочій нараді, що проводилась Мінсоцполітики, щодо праці осіб, які здобувають обов’язкову освіту.
 
14 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у звітно-виборній конференції Одеської дорожньої профорганізації.

9 вересня відбулося організаційне засідання у новому складі професійної секції працівників господарства автоматики телемеханіки та зв’язку Ради профспілки.

8–11 вересня заступник Голови профспілки О.Мушенок і в. о. завідувача відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко у складі оргкомітету взяли участь у проведенні ХХІ Всеукраїнської міжгалузевої спартакіади трудящих промислової сфери і транспорту.
 
8 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у звітно-виборній конференції Лиманської дорожньої профорганізації.

7 вересня проведено організаційні засідання у новому складі професійних секцій Ради профспілки працівників господарств:
- приміських перевезень;
- служб перевезень та комерційної роботи;
- електрифікації та електропостачання.

6 вересня проведено інформаційний день для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки, на якому виступили Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак та О.Мушенок, фахівці Ради.

6 вересня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні громадської ради при Мінінфраструктури.

6 вересня пройшло засідання комісії Ради профспілки з питань організаційно-масової та інформаційної роботи, під час якого розглянуто проект доповнень і змін до Статуту профспілки.
 
2 вересня у форматі відеоконференції відбулося засідання Ради профспілки та її президії з розгляду проекту змін та доповнень до Статуту профспілки і ситуації, що склалася у дорожній профорганізації Львівської залізниці.
 
22 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у заході для профактиву Харківської територіальної профорганізації та первинок регіону з приводу розширення соціального проекту профспілки – впровадження електронного членського квитка.
 
19 серпня Голова профспілки В.Бубняк під час зустрічі з членом правління Ж.Марчеком обговорили питання виплати працівникам винагороди за підсумками роботи у 2015 році.

19 серпня проведено зустріч із активістами профорганізацій пілотного регіону з впровадження електронного членського квитка, на якій виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк.

17 серпня відбулося засідання президії Ради профспілки у форматі відеоконференції з обговорення проблеми щодо виплати «13-ї» зарплати.

17 серпня Голова профспілки В.Бубняк спрямував на адресу Голови правління ПАТ «Українська залізниця» В.Балчуна листа з обґрунтованою аргументацією виплати працівникам у ІІІ кварталі п. р. винагороди за підсумками роботи за 2015 рік.

17 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь і виступив на семінарі для профактиву первинної профорганізації філії «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Укрзалізниця».
 
16 серпня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

16 серпня заступники Голови профспілки М.Сінчак і О.Мушенок провели зустріч з активом профорганізації філії «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Укрзалізниця».

15 серпня Голова профспілки В.Бубняк і його заступник О.Мушенок провели зустріч з членом правління ПАТ «Укрзалізниця» Ж.Марчеком, на якій обговорили питання виплати «13-ї» зарплати, проекту колективного договору, втручання керівництва регіональної філії «Львівська залізниця» в діяльність дорожньої профорганізації тощо.

10 серпня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у консультаціях, які проходили у Львові за участі голів дорожньої і територіальних профорганізацій з метою збереження єдності дорожньої профорганізації.

5–7 серпня заступник Голови профспілки О.Мушенок у складі оргкомітету взяв участь в організації та проведенні фінального етапу змагань ІХ Спартакіади залізничників, присвяченої 70-річчю з дня народження Героя України Г.Кірпи, що проходив у Харкові.
 
4 серпня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь і виступила на семінарі для профпрацівників та активістів Конотопського регіону.

2 серпня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

2 серпня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки, на якому виступили фахівці Ради профспілки.

28 липня проведено засідання президії Ради профспілки.

 
27 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у зборах профорганізації філії «Центр транспортної логістики» щодо створення молодіжної ради та виборів її голови.

26 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборних зборах первинної профорганізації Київського електротехнічного заводу «Транссигнал».

22 липня на засіданні президії Ради профспілки розглянуто проект Меморандуму про взаєморозуміння між профспілкою та ПАТ «Укрзалізниця» щодо підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників.

22 липня у приміщенні Ради профспілки Голова правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчун і Голова профспілки В.Бубняк підписали Меморандум про взаєморозуміння.

21 липня Голова профспілки В.Бубняк і його заступник О.Мушенок зустрілися з Головою правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуном для обговорення підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників.

20 липня відбулася зустріч представників профспілки з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця», у ході якої обговорено питання підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників.

19 липня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у зустрічі представників профспілок транспортників з керівництвом Міністерства інфраструктури В.Омеляном.

19 липня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у перевірці знань при призначенні на посаду посадових осіб ПАТ «Укрзалізниця».

19 липня Голова профспілки В.Бубняк обговорив питання підвищення заробітної плати з Головою правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуном.

19 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборній конференції профорганізації філії «Українська залізнична швидкісна компанія».

18 липня лідер профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Бубняк від імені президії Ради профспілки звернувся до Голови правління В.Балчуна із заявою з приводу підвищення заробітної плати всім залізничникам.
 
 
18 липня відбулося засідання президії Ради профспілки у режимі відеоконференції щодо проекту тарифних сіток (годинних тарифних ставок) для оплати праці робітників та схем посадових окладів працівників для оплати праці керівників, професіоналів, фахівців та технічних службовців регіональних філій та філій ПАТ «Укрзалізниця».

12 липня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні Київського теркому профспілки.

8 липня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у звітно-виборній конференції первинної профорганізації Центру транспортного сервісу «Ліски».

8 липня Голова профспілки В.Бубняк, його перший заступник М.Сінчак і завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк разом із партнерами обговорили хід обміну електронних профспілкових квитків.

7 липня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

7 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у семінарі з навчання профпрацівників та активу дорожньої профорганізації Південної залізниці.

6 липня представники нашої профспілки взяли участь у Всеукраїнському марші протесту профспілок у зв'язку із шоковим підвищенням цін на газ для населення, електроенергію і тарифів на житлово-комунальні послуги, гарячу воду та опалення.

5 липня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки, на якому виступили заступник Голови профспілки М.Сінчак і фахівці Ради.

5 липня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у семінарі, присвяченому затвердженню плану заходів щодо впровадження Національної рамки кваліфікацій (НРК) в Україні на 2016–2020 роки.

5 липня Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак та О.Мушенок і завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова обговорили питання підвищення зарплати залізничникам із представниками ПАТ «Укрзалізниця».

1 липня завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у зустрічі тристоронньої консультативної ради проекту Міжнародної організації праці щодо захисту робітників від неприйнятних форм праці в Україні та презентував діяльність нашої профспілки за темами обговорення – в аспекті гендерної політики, дискримінації працюючих у зв’язку з ВІЛ.

30 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у зустрічі з представниками Міжнародної федерації транспортників і Міжнародної організації праці.

23 червня відбулось засідання першої робочої групи з розробки розділів колективного договору ПАТ «Українська залізниця».

23 червня заступник завідувача відділу організаційної та кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у звітно-виборній конференції Київської дирекції залізничних перевезень.

22–24 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан виконання зобов’язань за колективними договорами з питань охорони праці у структурних підрозділах вагонного господарства регіональної філії «Львівська залізниця».

22 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у зустрічі представників профспілок транспортників із заступником Міністра інфраструктури Д.Роменським.
 
 
16 червня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України.

16 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.

16 червня Голова профспілки В.Бубняк провів зустріч із членом правління ПАТ «Укрзалізниця» Жельком Марчеком.

15 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Рівненського теркому профспілки.

14–16 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан виконання зобов’язань за колективним договором з питань охорони праці у структурних підрозділах вагонного господарства регіональної філії «Південна залізниця».

9 червня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України.

7–9 червня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан виконання зобов’язань за колективним договором з питань охорони праці у структурних підрозділах вагонного господарства регіональної філії «Придніпровська залізниця».
 
7 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції об’єднаної профорганізації Київського метрополітену.
 
7 червня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки, на якому виступили Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак та О.Мушенок, фахівці Ради
 
6 червня відбулась чергова робоча зустріч Голови правління ПАТ В.Балчуна і Голови профспілки В.Бубняка, у ході якої обговорено низку актуальних проблем.

6 червня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні громадської ради при Мінінфраструктури.
 
31 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітно-виборних зборах первинної профорганізації філії «Центр транспортної логістики» ПАТ «Укрзалізниця».
 
31 травня відбулось засідання президії Ради профспілки.
 
27 травня Голова профспілки В.Бубняк під час зустрічі із в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Жураківським обговорили питання проведення звітно-виборної кампанії у профспілці згідно з чинним законодавством.
 
26 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь і виступив на засіданні Ужгородського теркому профспілки.

26 травня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України.

26 травня заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяли участь і виступили у звітно-виборній конференції профорганізації Дарницького вагоноремонтного заводу.

26 травня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяли участь і виступили у звітно-виборній конференції профорганізації апарату Укрзалізниці.

24 травня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у звітно-виборній конференції профорганізації редакції галузевої газети «Магістраль».

23 травня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої комісії виробничої сфери щодо узгодження розміру мінімальної заробітної плати.
 
 
20 травня відбулась нарада з головами профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки та Київського залізничного вузла щодо забезпечення спілчан електронними профспілковими квитками.

20 травня проведено нараду з головами первинок підрозділів філії «Проектно-вишукувальний інститут залізничного транспорту» ПАТ «Укрзалізниця» щодо проведення установчої конференції зі створення об’єднаної профорганізації філії, у якій взяли участь і виступили перший заступник Голови профспілки М.Сінчак і завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк.

20 травня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої комісії виробничої сфери щодо узгодження розміру мінімальної заробітної плати.

19 травня відбулося третє засідання першої робочої групи з обговорення розділів проекту колдоговору ПАТ «Укрзалізниця» за участі профспілкової сторони.

18 травня відбулась установча конференція зі створення об’єднаної профорганізацій філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин», у якій взяв участь і виступив перший заступник Голови профспілки М.Сінчак.

18–19 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у 64-му засіданні Ради із залізничного транспорту держав – учасниць Співдружності.
 
 
17 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у зустрічі Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуна з представниками профспілок, що діють у галузі.

17 травня проведено нараду з головами первинних профорганізацій підрозділів філії «Головний інформаційно-обчислювальний центр» ПАТ «Укрзалізниця» щодо проведення установчої конференції зі створення об’єднаної профорганізації філії.

17 травня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевірив стан дотримання трудового законодавства у структурних підрозділах Запорізького вузла.

17 травня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України.

17 травня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки, на якому виступив Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак та О.Мушенок, фахівці Ради.
 
13 травня у форматі відеоконференції проведено засідання президії Ради профспілки і профкому первинної профорганізації ПАТ «Укрзалізниця».
 
12 травня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевірив стан дотримання трудового законодавства у структурних підрозділах Шевченківського залізничного вузла регіональної філії «Одеська залізниця».

11 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції дорожньої профорганізації Львівської залізниці.
 
28 квітня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Ради профспілки Л.Нестеренко взяла участь і виступила на установчій конференції зі створення первинної профорганізації у філії «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту» ПАТ «Укрзалізниця».

28 квітня у рамках заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці відбувся виїзний День Ради профспілки на станції Житомир. Перший заступник Голови профспілки М.Сінчак провів зустріч із профактивом Коростенської територіальної профорганізації.

27 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організацій праці і зарплати О.Булавін взяли участь у нараді з представниками ПАТ «Укрзалізниця» щодо підвищення заробітної плати працівникам.

27 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції первинної профорганізації Центру транспортного сервісу «Ліски».

27 квітня перший заступник Голови профспілки взяв участь і виступив на установчій конференції зі створення об’єднаної профорганізації філії «Енергозбут» ПАТ «Укрзалізниця».
 
25 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.
 
21 квітня в. о. завідувача відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у звітно-виборній конференції профорганізації проектно-конструкторського технологічного бюро з автоматизації систем управління на залізничному транспорті та виступив перед її делегатами.

21 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції Головного інформаційно-обчислювального центру ПАТ «Укрзалізниця».

20 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у V з’їзді фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

20 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у звітно-виборній конференції профорганізації Київського електровагоноремонтного заводу та виступив перед її делегатами.

20–21 квітня головний правовий інспектор Ради профспілки М.Бєльченко перевірив стан дотримання трудового законодавства на станціях Здолбунів, Рівне та у Рівненській дирекції залізничних перевезень.

19 квітня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у зустрічі членів робочої групи комітету Верховної Ради з експертами МОП щодо рекомендацій до проекту Трудового кодексу України.

19 квітня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у звітно-виборній конференції Івано-Франківської територіальної профорганізації та виступив перед її делегатами.

18 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у робочій зустрічі комітету Верховної Ради з питань соціальної політики за участі представників Міжнародної організації праці, Адміністрації Президента, Кабміну, інших органів державної влади, всеукраїнських об’єднань профспілок, на якій було представлено коментарі МОП до проекту Трудового кодексу України.

18 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні робочої групи з розробки програми підтримки працівників ПАТ «Укрзалізниця», які постраждали від нещасного випадку на виробництві та в ході бойових дій в зоні АТО.
 
15 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у звітно-виборній конференції профорганізації «Укррефтрансу».

15 квітня за участі першого заступника Голови профспілки та фахівців Ради відбулась нарада з головами первинних профорганізацій підрозділів філії «Центр транспортного сервісу «Ліски» ПАТ «Укрзалізниця» щодо проведення установчої конференції зі створення об’єднаної профорганізації цієї філії.

14 квітня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої комісії об’єднань профспілок для ведення колективних переговорів і підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк.

14 квітня за участі першого заступника Голови профспілки та фахівців Ради відбулась нарада з головами первинних профорганізацій підрозділів філії «Центру охорони здоров’я» ПАТ «Укрзалізниця» щодо проведення установчої конференції зі створення об’єднаної профорганізації цієї філії.

13 квітня
відбулося засідання представників «Укрзалізниці» та спільного представницького органу профорганізацій для проведення консультацій  щодо підвищення заробітної плати працівникам ПАТ.

13 квітня за участі першого заступника Голови профспілки та фахівців Ради відбулась нарада з головами первинних профорганізацій підрозділів філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» ПАТ «Укрзалізниця» щодо проведення установчої конференції зі створення об’єднаної профорганізації цієї філії.

13 квітня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко перевірив стан дотримання трудового законодавства у Полтавській дирекції залізничних перевезень.

12 квітня за участі першого заступника Голови профспілки та фахівців Ради відбулась нарада з головами первинних профорганізацій підрозділів філії «Енергозбут» ПАТ «Укрзалізниця» щодо проведення установчої конференції зі створення об’єднаної профорганізації цієї філії.

12 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь і виступив на звітно-виборній конференції Рівненської територіальної профорганізації.

11 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії ПАТ «Укрзалізниця» з попередньої перевірки знань з охорони праці та пожежної безпеки при призначенні на посаду.

11 квітня за участі першого заступника Голови профспілки та фахівців Ради відбулась нарада з головами первинних профорганізацій підрозділів філії «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту» ПАТ «Укрзалізниця» щодо проведення установчої конференції зі створення об’єднаної профорганізації цієї філії.

 
8 квітня відбулась нарада для голів профорганізацій прямого підпорядкування Раді профспілки та первинок Київського залізничного вузла щодо запровадження електронних профспілкових квитків.
 
7 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні робочої групи з розробки програми підтримки працівників ПАТ «Укрзалізниця», які постраждали від нещасного випадку на виробництві та в ході бойових дій в зоні АТО
 
7 квітня відбулось засідання Ради профспілки.

7 квітня головний технічний інспектор праці ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії ПАТ «Укрзалізниця» з попередньої перевірки знань з охорони праці та пожежної безпеки при призначенні на посаду.

5–6 квітня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у засіданні робочої групи у складі представників пасажирського господарства регіональних філій з метою розробки єдиного стандарту послуг для пасажирів поїздів.

5 квітня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки, на якому виступили заступники Голови профспілки М.Сінчак та О.Мушенок, фахівці Ради.

5 квітня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України

5 квітня завідувач і провідний спеціаліст відділу економічної роботи С.Анісімова й О.Булавін перевірили стан дотримання трудового законодавства та Галузевої угоди з питань організації і оплати праці в "Укррефтрансі".

1 квітня відбулось друге засідання четвертої робочої групи з розробки розділів колективного договору ПАТ «Укрзалізниця» за участі профспілкової сторони.

31 березня відбулась перша робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка та новопризначеного в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцова.

31 березня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України.
 
30 березня відбулось засідання президії Ради профспілки.

29 березня проведено нараду з головами дорожніх профорганізацій з актуальних питань діяльності профспілки.

29 березня відбулась нарада із завідувачами фінансових відділів дорожніх комітетів профспілки залізниць з питань узгодження змін та доповнень до Статуту профспілки щодо фінансових питань.
 
 
24 березня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у VII з’їзді Федерації профспілок України.

23 березня керівництво профспілки провело зустріч з профспілковим активом дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці.

23 березня відбулось засідання комісії з питань організаційно-масової та інформаційної роботи Ради профспілки.
 
 
22 березня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України.
 
18 березня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні «круглого столу» профільного комітету Верховної Ради з обговорення проекту закону України «Про залізничний транспорт».

18 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії ПАТ «Укрзалізниця» з попередньої перевірки знань з питань охорони праці та пожежної безпеки при призначенні на посаду.
 
18 березня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України.

17 березня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у прес-конференції в «УНІАН» на тему «Генеральна угода – камінь спотикання чи нова якість трудових відносин? Позиція профспілок».

16 березня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко та в. о. завідувача відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяли участь у нараді з розгляду питання медичних оглядів працівників залізничного транспорту.

16 і 17 березня відбулися робочі зустрічі в. о. Голови правління ПАТ «Українська залізниця» О.Завгороднього і Голови профспілки В.Бубняка, під час яких розглянуто низку актуальних питань, зокрема, про підвищення заробітної плати залізничникам.

15 березня у форматі відеоконференції проведено нараду для всіх структур профспілки з питань укладення колективного договору ПАТ «Укрзалізниця», змін та доповнень до Статуту профспілки, розвитку соціальних ініціатив профспілки, на якій доповіли заступники Голови профспілки М.Сінчак і О.Мушенок.
 
 
14 березня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО репрезентативних об’єднань профспілок на національному рівні.

11 березня під головуванням Голови профспілки В.Бубняка відбулась нарада за участі голів дорожніх профорганізацій, Голови ФПТУ В.Ткачова, на якій обговорено актуальні питання профспілкової діяльності.

10 березня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з проведення професійного відбору кандидатів на посаду начальника поїзда.

10 березня відбулось друге засідання третьої робочої групи з обговорення розділів проекту колдоговору ПАТ «Укрзалізниця».

10 березня завідувач відділу фінансової роботи С.Прокоф’єва взяла участь у семінарі з фінансових питань для профактиву Львівської залізниці.

10 березня голова Молодіжної ради профспілки, інженер-технолог філії «Головний інформаційно-обчислювальний центр» ПАТ «Укрзалізниця» І.Ов’єдо Альмуедо взяла участь у загальних зборах Громадської ради при Міністерстві молоді та спорту України.

3 березня перший заступник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні Громадської ради при Мінінфраструктури.

3 березня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України.

1 березня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки, на якому виступив Голова профспілки В.Бубняк, його заступники М.Сінчак та О.Мушенок, фахівці Ради.

1 березня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у розширеній підсумковій нараді ПАТ «Укрзалізниця».

1 березня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України.

29 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця», а також зустрівся з в. о. голови правління О.Завгороднім.

25 лютого відбулось засідання президії Ради профспілки.

25 лютого відбулось засідання другої робочої групи з обговорення розділів проекту колдоговору ПАТ «Укрзалізниця».

25 лютого правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова брала участь у засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу України.

24 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні президії Ради ФПТУ.
 
 
22 лютого відбулася зустріч першого заступника Голови профспілки М.Сінчака, правового інспектора праці Ради профспілки, секретаря ПНПФ «Магістраль» М.Абрамової з членом правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим та фінансовим директором товариства О.Бужором за участі директора компанії «Адміністратор пенсійного фонду «Центр персоніфікованого обліку» Ю.Буркова щодо подальшого розвитку ПНПФ «Магістраль».1
 
8 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

18 лютого проведено підсумкові засідання професійних секцій Ради профспілки – працівників пасажирського господарства, медичних працівників, відомчої воєнізованої охорони.

18 лютого правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь в засіданні робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу.

18 лютого відбулось друге засідання першої робочої групи щодо ведення переговорів з укладення колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».
 
12 лютого відбулось засідання четвертої робочої групи  з обговорення розділів проектів колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».
 
12 лютого головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з проведення професійного відбору начальників поїздів.
 
11 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

11 лютого правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь в засіданнях робочої групи комітету Верховної Ради України з обговорення змін до проекту Трудового кодексу.

11 лютого відбулись підсумкові засідання професійних секцій Ради профспілки – працівників господарств: інформаційних технологій; автоматики, телемеханіки та зв’язку; електрифікації та електропостачання.
 
9 лютого правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи Комітету Верховної Ради з обговорення проекту Трудового кодексу України.
 
8 лютого заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої групи СПО профоб’єднань на національному рівні щодо доопрацювання законопроекту «Про колективні договори і угоди».
 
5 лютого відбулось засідання третьої робочої групи з обговорення розділів проектів колективного договору ПАТ «Укрзалізниця» – соціальні гарантії та пільги. 
 
4 лютого заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні СПО репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні.

3 лютого відбулись засідання професійних секцій Ради профспілки – працівників господарств приміських пасажирських перевезень, локомотивного і колійного.

2 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Українська залізниця».

2 лютого проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для всіх структур профспілки, на якому виступили Голова профспілки В.Бубняк, його заступник О.Мушенок, фахівці Ради.

2 лютого головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у роботі постійно діючої комісії ПАТ «Укрзалізниця» з перевірки знань з охорони праці при призначенні на посаду посадових осіб.

28 січня Голова профспілки В.Бубняк і його перший заступник М.Сінчак беруть участь в установчій конференції зі створення дорожньої і первинної профорганізації регіональної філії «Донецька залізниця» у Красному Лимані.

28 січня проведено засідання другої робочої групи з обговорення розділів проектів колдоговору ПАТ «Укрзалізниця»: робочий час та час відпочинку, оплата та нормування праці, матеріальне стимулювання, нагороди та заохочення.

28 січня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні робочої групи Комітету Верховної Ради з обговорення проекту Трудового кодексу України.
 
27 січня проведено засідання першої робочої групи з обговорення розділів проектів колективного договору ПАТ «Укрзалізниця»: основні поняття, загальні положення, гарантії профспілкової діяльності, заключні положення, сфера та строк дії колдоговору, трудові відносини, забезпечення зайнятості, організація навчання, зобов’язання профспілок, контроль за виконанням колдоговору.
 
26 січня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи Комітету Верховної Ради з обговорення проекту Трудового кодексу України.
 
21 січня заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у засіданні робочої групи Комітету Верховної Ради з обговорення проекту Трудового кодексу України.

21 січня відбулися засідання професійних секцій Ради профспілки працівників:
• вагонного господарства;
• служб перевезень і комерційної роботи;
• будівельно-монтажних робіт і цивільних споруд.

20 січня в. о. завідувача відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв  участь у засіданні робочої групи СПО об’єднань профспілок з опрацювання проекту закону «Про колективні договори і угоди».

20 січня заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні робочої комісії з погодження проекту наказу Мінінфраструктури щодо порядку формування тарифів на послуги метрополітену.

 
18 січня Голова профспілки, Голова СПО первинних профорганізацій «Українська залізниця» В.Бубняк провів нараду з питань укладення колективного договору ПАТ «Укрзалізниця» з керівниками Вільної профспілки машиністів України С.Каріковим та Вільної профспілки залізничників України В.Козельським. У заході взяли участь заступники Голови профспілки М.Сінчак і О.Мушенок.

14 січня Голова профспілки В.Бубняк і його перший заступник М.Сінчак взяли участь у зустрічі з членом правління ПАТ «Українська залізниця» О.Маріною щодо ведення переговорів з укладення колективного договору.

 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Хроніка подій >> 2016
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79