Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Зимовий подарунок учасникам профспілкової мобільної корпорації від life

До відома абонентів профспілкової мобільної корпорації: з 15 січня 2016-го оператор life:) працює під  новим брендом – lifecell.

Під брендом life:) компанія пропрацювала на українському ринку понад десять років. Під новим брендом компанія продовжить свою діяльність на ринку як зрілий, досвідчений та мультисервісний оператор для всіх категорій абонентів.

lifecell – український оператор мобільного зв'язку, власником 100 % акцій якого є міжнародний інвестор – компанія Turkcell. На сьогоднішній день lifecell є не тільки найбільшим гравцем ринку, але й лідером із впровадження інновацій та створення привабливих тарифів і послуг.

Новий соціальний тариф «Народний» дозволяє спілчанам безлімітно спілкуватися як всередині профспілкової корпорації, так і в мережі lifecell, передбачає 500 SMS-повідомлень по Україні та 500 Mb GPRS Інтернету на місяць за символічну абонентську плату – 10 грн./міс.

При цьому вартість дзвінків на номери інших мобільних операторів та фіксованого зв’язку України складатиме 0,35 грн./хв., а включені за замовчуванням послуги «Travel life» і «Міжнародний life» дозволять суттєво зекономити ще й при міжнародних переговорах та у роумінгу.
 
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Профспілкова корпорація life:) >> Зимовий подарунок учасникам профспілкової мобільної корпорації від life
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79