Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   Рада профспілки запропонувала Уряду створити спільну робочу групу щодо вирішення вимог залізничників. Профспілка залишає за собою право вдатися до подальших протестних дій у межах законодавства. Профспілка провела 14 листопада акцію протесту біля Офісу Президента України. 8 листопада відбулася зустріч представників профспілки з очільником Міністерства інфраструктури. 30 жовтня в «Укрінформі» проведено пресконференцію. Трансляція відбувалась також на сайті та сторінці профспілки у Facebook.  З 1 вересня 2019 року встановлено добові витрати на відрядження працівників у межах України у сумі 200 грн. – наказ № 624 від 4.10.2019 р. Голова профспілки В.Бубняк звернувся до керівників держави та Мініфрастуктури щодо плану реструктуризації «Укрзалізниці». Із 1 липня тарифні ставки і посадові оклади залізничників підвищено на 10% – наказ «Укрзалізниці» № 418 від 21.06.2019 р. Електронна петиція до Верховної Ради за повернення права дострокового виходу на пенсію за вислугу років окремим категоріям залізничників набрала 25057 голосів.

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

До відома вкладників ПНПФ «Магістраль»

Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України нагадує вкладникам Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль», що вони мають право на податкову знижку, тобто на  повернення частини податку на доходи фізичних осіб за 2015 рік, для чого треба подати податкову декларацію. Кампанія декларування у 2016 р. має свої відмінності від попередніх років.

Так, з 1 січня 2016 року введено в дію нову податкову декларацію про майновий стан і доходи, форму якої затверджено наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 р., № 859.

Для отримання податкової знижки тепер необхідно заповнити лише бланк «Податкової декларації». «Перелік сум витрат, що включаються до податкової знижки» на відміну від діючого раніше порядку не подається.

Документи необхідно подати до 31 грудня 2016 року. Бланк і приклад заповнення податкової декларації - див. нижче.

Декларація подається за вибором платника податків в один із таких способів:
• особисто платником податків або уповноваженою на це особою;
• надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання;
• засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає граничний строк подання.
Інформацію щодо порядку підготовки та подання податкової звітності в електронному вигляді, яка надсилається засобами телекомунікаційного зв’язку, розміщено на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби.

Перелік документів, що надаються платником податків:
1) заповнена  форму «Податкової декларації про майновий стан і доходи»
2) копія пенсійного контракту;
3) копія паспорта;
4) копія ідентифікаційного коду;
5) довідка по розрахунках заробітної плати;
6) копії платіжних доручень та витягів з платіжних відомостей про перерахування внесків.

При собі необхідно мати паспорт, оригінал довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.

Слід зазначити, що кожен громадянин має право отримати безоплатні послуги із роз’яснення щодо порядку заповнення нової податкової декларації  про майновий стан і доходи та допомогу при її заповненні в контролюючому органі за місцем податкової адреси платника податків. При цьому контролюючі органи забезпечують платників податків бланками декларації безоплатно.

 

 

 

 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Акція протесту профспілки 14 листопада 2019 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78