Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підпишемо петицію «Про пенсійне забезпечення працівників, які раніше користувалися правом на пенсію за вислугу років» № 41/001886-18еп, розміщену 11 вересня 2018 р. на сайті Кабміну! За вказівкою ПАТ від 16.08.2018 р., № Ц-26/2377-18, працівники регіональних філій і філій отримають винагороду за підсумками роботи за 2017 рік. 5 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.  Понад 7 млн грн. незаконно невиплачених коштів повернуто залізничникам за 6 місяців 2018 р. на вимогу  правових інспекторів праці Ради профспілки.  3–5 серпня у Харкові відбулися фінальні змагання ХІ Спартакіади залізничників. Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

До відома вкладників ПНПФ «Магістраль»

Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України нагадує вкладникам Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль», що вони мають право на податкову знижку, тобто на  повернення частини податку на доходи фізичних осіб за 2015 рік, для чого треба подати податкову декларацію. Кампанія декларування у 2016 р. має свої відмінності від попередніх років.

Так, з 1 січня 2016 року введено в дію нову податкову декларацію про майновий стан і доходи, форму якої затверджено наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 р., № 859.

Для отримання податкової знижки тепер необхідно заповнити лише бланк «Податкової декларації». «Перелік сум витрат, що включаються до податкової знижки» на відміну від діючого раніше порядку не подається.

Документи необхідно подати до 31 грудня 2016 року. Бланк і приклад заповнення податкової декларації - див. нижче.

Декларація подається за вибором платника податків в один із таких способів:
• особисто платником податків або уповноваженою на це особою;
• надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання;
• засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає граничний строк подання.
Інформацію щодо порядку підготовки та подання податкової звітності в електронному вигляді, яка надсилається засобами телекомунікаційного зв’язку, розміщено на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби.

Перелік документів, що надаються платником податків:
1) заповнена  форму «Податкової декларації про майновий стан і доходи»
2) копія пенсійного контракту;
3) копія паспорта;
4) копія ідентифікаційного коду;
5) довідка по розрахунках заробітної плати;
6) копії платіжних доручень та витягів з платіжних відомостей про перерахування внесків.

При собі необхідно мати паспорт, оригінал довідки про присвоєння ідентифікаційного коду.

Слід зазначити, що кожен громадянин має право отримати безоплатні послуги із роз’яснення щодо порядку заповнення нової податкової декларації  про майновий стан і доходи та допомогу при її заповненні в контролюючому органі за місцем податкової адреси платника податків. При цьому контролюючі органи забезпечують платників податків бланками декларації безоплатно.

 

 

 

 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Молодіжної ради профспілки 25.10.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78