Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

2017

22 грудня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».
 
21 грудня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяли участь в установчій конференції первинної профорганізації філії «Пасажирська компанія».

20 грудня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у робочій зустрічі з обговорення порядку проїзду залізничників за особистими потребами.

18 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у спільному засіданні щодо опрацювання пропозицій і зауважень до законопроекту «Про колективні угоди та договори».

15 грудня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у нараді щодо обговорення проекту порядку оплати проїзду залізничників та профпрацівників у службових потребах.

 
14 грудня відбулось позачергове засідання президії Ради профспілки з приводу позиції профспілки щодо підвищення тарифних ставок і посадових окладів.

14 грудня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у нараді в Міністерстві інфраструктури під головуванням держсекретаря міністерства А.Галущака щодо обговорення проблем залізничної галузі, шляхів їх вирішення та пропозицій стосовно розвитку галузі.

11 грудня у рамках соціального діалогу відбулась зустріч Голови профспілки В.Бубняка та очільника «Укрзалізниці» Є.Кравцова. Досягнуто домовленості про надання Раді профспілки проекту доопрацьованого Положення про оплату праці працівників ПАТ.

8 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь в узгоджувальній тристоронній нараді з приводу профспілкової позиції щодо законопроекту «Про колективні угоди і договори».

6 грудня Голова профспілки взяв участь у V конгресі Міжнародної конфедерації залізничників і транспортних будівельників.

5 грудня у форматі веб-конференції проведено інформаційний день для профактиву з актуальних питань профспілкової діяльності.

5 грудня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у засіданні робочої групи від профспілкової сторони щодо опрацювання розділу «Оплата праці» Генеральної угоди на 2018–2020 роки.

4 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у розширеному засіданні тристоронньої консультативної ради проекту МОП «Скорочення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, задля захисту працюючих».

4 грудня у форматі веб-конференції відбулося позачергове засідання президії Ради профспілки.

1 грудня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь в узгоджувальній тристоронній нараді з приводу профспілкової позиції щодо законопроекту «Про колективні угоди і договори».

30 листопада Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у нараді під головуванням першого Віце-прем’єр-міністра – міністра економрозвитку і торгівлі України С.Кубіва з питань підготовки проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

30 листопада Голова профспілки В.Бубняк та його перший заступник О.Мушенок взяли участь у робочій зустрічі з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим.

30 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у консультативній нараді з приводу профспілкової позиції щодо законопроекту «Про колективні угоди і договори».

30 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у засіданні Центральної ради та позачерговому з’їзді фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

28 листопада завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк, головний технічний інспектор праці В.Дорошенко та правовий інспектор праці М.Абрамова взяли участь та виступили на розширеному засіданні об’єднаного профкому Київського метрополітену.

28 листопада завідувач відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» щодо надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі та соціальної підтримки працівникам та пенсіонерам.

24 листопада проведено нараду з реформування IT-вертикалі та вирішення соціальних питань працівників за участі керівництва департаменту з інформаційних технологій ПАТ «Укрзалізниця», профспілки і первинних профорганізацій 
 
23 листопада проведено засідання Ради профспілки та її президії.

21 листопада під час робочої зустрічі Голови профспілки В.Бубняка і в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцова обговорено хід виконання Меморандуму від 31 жовтня п. р.

20 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко брали участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо проекту колективного договору.

17 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко брали участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо проекту колективного договору.

16 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко брали участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо проекту колективного договору.

15 листопада Голова профспілки В.Бубняк і фахівці Ради взяли участь у семінарі для активу об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця».

10 листопада завідувач відділу міжнародного співробітництва С.Іванський взяв участь у відеоконференції з питань підготовки V Конгресу Міжнародної конфедерації профспілок залізничників і транспортних будівельників, що пройде 6 грудня 2017 року.

9 листопада
провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин та побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у заході з питань забезпечення житлом працівників ПАТ «Укрзалізниця» та перспектив будівництва житла.

9 листопада відбулось засідання методологічної ради з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності у профспілці щодо введення єдиної облікової політики у профспілці.

9 листопада заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у засіданні об’єднаного профкому філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».

8–10 листопада завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк перевірив стан роботи з організаційно-кадрових та інформаційних питань у первинках коростенських будівельно-монтажного експлуатаційного управління, лінійних станцій, дистанції колії, локомотивного депо, територіальній профорганізації та провів зустріч з профактивом.
 
 
7 листопада у форматі відеоконференції проведено інформаційний день для профактиву з актуальних питань профспілкової діяльності.

1 листопада перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова й О.Булавін взяли участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» з розробки Положення про оплату праці.

31 жовтня – 1 листопада
головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання трудових прав та соціальних гарантій працівників у сумських дирекції залізничних перевезень, дистанціях – електропостачання, сигналізації та зв’язку, колії регіональної філії «Південна залізниця».

31 жовтня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок та завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова брали участь у консультаціях з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників.

31 жовтня відбулась робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим, результатом якої стало підписання Меморандуму.

30 жовтня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду з використанням системи відеоконференцій профспілки з фахівцями дорожніх, територіальних та об’єднаних профорганізацій щодо впровадження проекту «Електронний квиток члена профспілки».

27 жовтня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок та завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова брали участь у консультаціях з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників.

27 жовтня відбулася зустріч Голови профспілки В.Бубняка та його першого заступника О.Мушенка із заступником голови дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці О.Лозком, головою Київської територіальної профорганізації О.Бєліковим і членами президії теркому.

26–27 жовтня відбулися засідання Молодіжної ради профспілки та навчання профлідерів молодіжних рад усіх рівнів.

26 жовтня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у засіданні профкому філії «Дарницький вагоноремонтний завод».

 
25 жовтня у рамках спільного з МОП проекту відбувся заключний тренінг на тему «Удосконалення навичок проведення профілактичних заходів на робочих місцях щодо зменшення стигми та дискримінації  у зв’язку з ВІЛ», у якому взяли участь представники профспілки.

24 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчала стан нормування праці у рівненських будівельно-монтажному експлуатаційному управлінні та дирекції залізничних перевезень.

24 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

24 жовтня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок та завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяли участь у консультаціях з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» щодо підвищення тарифних ставок  посадових окладів залізничників.

23–25 жовтня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова вивчала стан дотримання законодавства про працю у філії «Українська залізнична швидкісна компанія».

23 жовтня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду через систему відеоконференцій профспілки з питань забезпечення спілчан новими електронними профспілковими квитками.

19–20 жовтня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності.

18–20 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан виконання зобов’язань за колдоговором з питань охорони праці у філії «Дарницький вагоноремонтний завод».

18–19 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчала стан нормування праці у лиманських дистанції колії та вагонному депо.

18–19 жовтня проведено виїзний день Ради профспілки на Лиманському вузлі регіональної філії «Донецька залізниця».
 
 
17 жовтня Голова профспілки В.Бубняк, його перший заступник О.Мушенок та голови дорожніх профорганізацій взяли участь у зустрічі з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим.

12–13 жовтня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін вивчала стан нормування праці в бахмацьких вагонному депо і колійній машинній станції

12 жовтня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у селекторній нараді з підведення підсумків стану безпеки руху у структурі ПАТ «Укрзалізниця» за 9 місяців п. р.

12 жовтня проведено засідання професійних секцій працівників господарств:
електрифікації та електропостачання;
автоматики, телемеханіки та зв’язку.

11 жовтня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданнях президій дорпрофсожів Львівської залізниці і регіональної філії «Львівська залізниця».
 
10 жовтня відбулось засідання об’єднаного профкому філії «Пасажирська компанія», в якому взяли участь фахівці Ради профспілки.

5 жовтня відбулось засідання президії Ради профспілки.

 
3 жовтня у форматі відеоконференції проведено інформаційний день для профактиву з актуальних питань профспілкової діяльності.

29 вересня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» щодо надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам.

28 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяли участь у переговорах з обговорення проекту нового колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».

26 вересня відбулась установча конференція зі створення профспілкової організації філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».
 
 
25 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяли участь у переговорах з обговорення проекту нового колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».
 
22 вересня Голова профспілки В.Бубняк і завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова взяли участь у розширеному засіданні робочої групи при Державній регуляторній службі України.
 
20 вересня правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяла участь у зустрічі представників профспілок з експертами МОП щодо обговорення проекту «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці».

20 вересня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця», а 21 вересня – у зустрічі керівників транспортних профспілок України з Генеральним секретарем МФТ  С.Коттоном, яка відбулась у Києві.

18 і 21 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяли участь у спільній зустрічі з обговорення питання удосконалення шляхів взаємодії ПАТ та профспілок, що діють у галузі, і розробки плану заходів для підняття заробітної плати залізничникам.

15 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова і провідний спеціаліст цього відділу О.Булавін взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання додатків до проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».

14 вересня під час робочих зустрічей лідера профспілки В.Бубняка з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцовим і членом правління Ж.Марчеком обговорювались нагальні соціальні проблеми, зокрема, йшлося про зміст нового Меморандуму між товариством і профспілкою, робота над проектом якого триває.

13 вересня завідувачі відділів: організаційної і кадрової роботи — О.Гнатюк і фінансової роботи — С.Прокоф’єва взяли участь у конференції об’єднаної профорганізації філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» і того ж дня О.Гнатюк — у зустрічі з керівництвом філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури».

12–14 вересня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко разом з колегами з дорожніх профорганізацій взяли участь у семінарі-нараді з питань охорони праці, що провела «Укрзалізниця» на базі регіональної філії «Придніпровська залізниця».

12 і 26 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяли участь в установчих конференціях зі створення об’єднаних профорганізацій філій «Пасажирська компанія» та «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд»  (стор. 1).

12 вересня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування України.

11 і 15 вересня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні з обговорення пропозицій сторін роботодавців та органів виконавчої влади та визначення позиції СПО об’єднань профспілок щодо законопроекту «Про колективні договори та угоди».
 
5–6 вересня делегація профспілки на чолі з першим заступником Голови профспілки О.Мушенком взяла участь у міжнародному семінарі МКПЗ.

5 вересня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для профпрацівників та активістів з актуальних питань профспілкової діяльності.

30 серпня проведено позачергове засідання Ради профспілки та її президії.

29 серпня відбулась зустріч Голови профспілки В.Бубняка із головами дорожніх профорганізацій.

22 серпня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у консультаціях зі стороною роботодавців щодо розміру тарифної ставки робітника небюджетної сфери на 2017 рік.

18 серпня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

18 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і фахівці Ради взяли участь у засіданні робочої групи з опрацювання проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».

18 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду з профактивом Запорізького залізничного вузла щодо впровадження електронного профспілкового квитка.

17 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у переговорах щодо укладення Галузевої угоди з Мінінфраструктури.

17 серпня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у селекторній нараді, яку провів в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцов з питань підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017–2018 років.

 
15 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду з профактивом Криворізького залізничного вузла щодо впровадження електронного профспілкового квитка.

15 серпня Голова профспілки В.Бубняк і в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцов провели робочу зустріч, на якій розглянули шляхи вирішення нагальних соціальних проблем.

11 серпня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у представленні віце-прем’єр-міністром В.Кістіоном колективу залізничників тимчасового виконувача обов’язків Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Є.Кравцова.

11 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і фахівці Ради взяли участь у засіданні робочої групи з розгляду проектів нормативних документів, які будуть додатками до колдоговору ПАТ «Укрзалізниця».

10 серпня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у конференції трудового колективу філії «Центр охорони здоров’я».

9 серпня
головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у зустрічі сторін профспілок із експертами МОП з обговорення питань щодо дотримання міжнародних трудових норм.

9 серпня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду з профактивом Одеської дорожньої профорганізації щодо впровадження електронного профспілкового квитка.

6 серпня відзначено День профспілки під гаслом «Єдність, солідарність, справедливість!»

4–6 серпня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь в організації та проведенні фінального етапу змагань Х Спартакіади залізничників.
 
3 серпня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін взяла участь у зустрічі з профактивом Конотопської територіальної профорганізації.
 
2 серпня відбулись робочі зустрічі лідера профспілки В.Бубняка з Головою правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуном і членом правління Товариства Ж.Марчеком. Обговорювались питання щодо вирішення проблем, пов’язаних із проведенням оздоровчої кампанії 2017 року, зокрема  їх фінансовою складовою.
 
1 серпня проведено інформаційний день у форматі відеоконференції для профспілкових працівників та активістів з актуальних питань профспілкової діяльності.
 
1 серпня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».
 
27 липня відбулося засідання президії Ради профспілки.
 
26 липня Голова профспілки В.Бубняк провів зустріч з головами дорожніх профорганізацій, під час якої обговорено актуальні питання профспілкової діяльності.
 
26 липня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у конференції трудового колективу апарату управління ПАТ «Укрзалізниця».
 
25 липня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

20 липня
завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду з профактивом Херсонської територіальної профорганізації щодо впровадження нового електронного профспілкового квитка.

19 липня відбулось засідання методологічної ради профспілки.

19 липня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і фахівці Ради профспілки взяли участь у засіданні робочої групи з розгляду проектів нормативних документів з оплати праці, які будуть додатками до колдоговору ПАТ «Укрзалізниця».

18 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду з профактивом Дніпропетровського залізничного вузла щодо впровадження нового електронного профспілкового квитка.

18 липня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

18 липня
головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко взяв участь у тренінгу «Імплементація актів права ЄС у сфері залізничного транспорту», що проводився Комітетом Верховної Ради України з питань транспорту.

17 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав роботу об’єднаної профорганізації Київського метрополітену з організаційно-кадрових питань та інформаційної діяльності.

13 липня Рада профспілки провела засідання професійної секції працівників колійного господарства.

13 липня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування України.

13 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк провів нараду з профактивом Полтавської територіальної профорганізації щодо впровадження нового електронного профспілкового квитка.

12 липня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії з перевірки знань з питань охорони праці при призначенні на посаду посадових осіб ПАТ «Укрзалізниця».

11–12 липня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання законодавства про працю у філії «Центр транспортного сервісу «Ліски».

11 липня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяла участь у семінарі-нараді з питань нормування праці, що проводився філією «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».

10 липня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав роботу об’єднаної профорганізації Київського метрополітену з організаційно-кадрових питань та інформаційної діяльності.

4–5 липня члени методологічної ради з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності у профспілці взяли участь у семінарі Міжнародної конфедерації профспілок залізничників і транспортних будівельників.
 
 
11 липня відбулось засідання комісії Ради профспілки з питань організаційно-масової та інформаційної роботи.

4 липня Рада профспілки провела інформаційний день для профспілкових працівників та активістів з актуальних питань діяльності

3 липня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні СПО репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні.

30 червня під час робочої зустрічі лідера профспілки В.Бубняка та Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуна обговорено низку першочергових соціальних питань. Йшлося про виконання домовленостей про виплату працівникам «13-ї» зарплати – винагороди за підсумками роботи в 2016 році. Розглянуто також хід виконання окремих пунктів Меморандуму та Протоколу, зокрема стосовно подальшого розвитку Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» та реалізації інших соціальних ініціатив профспілки.

29 червня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у консультаційній нараді членів Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні. Обговорювались питання про урядовий проект Основних напрямів бюджетної політики на 2018–2020 роки та пропозиції профспілок; законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (реєстр. № 6614 від 22.06.2017 р.); законопроект «Про колективні угоди та договори», підготовлений тристоронньою робочою групою, та ін.

29 червня Голова профспілки В.Бубняк провів зустріч із головами дорожніх профорганізацій. Розглянуто актуальні питання профспілкової діяльності та вирішення нагальних проблем сьогодення.
 
21 червня проведено засідання методологічної ради головних бухгалтерів дорпрофсожів.

20–22 червня відбулось засідання координаційної ради голів первинних профорганізацій промислових підприємств залізничної галузі.

20–21 червня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав питання надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам, пенсіонерам ПАТ «Укрзалізниця» та членам їх сімей і проїзду залізничників у службових та особистих потребах дорожньої профорганізації Південної залізниці та Панютинського вагоноремонтного заводу.
 
15 червня відбулось засідання професійної секції працівників господарства приміських пасажирських перевезень Ради профспілки.

15 червня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав питання надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам, пенсіонерам ПАТ «Укрзалізниця» та членам їх сімей і проїзду у службових та особистих потребах залізничників Одеської дорожньої профорганізації.

14–15 червня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко і головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчали стан додержання законодавства про працю та зобов’язань за колективним договором з охорони праці в Дніпровському відділенні філії «Центр транспортного сервісу «Ліски».

14 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

12–13 червня
головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко вивчав стан додержання зобов’язань за колективним договором з охорони праці в Київському відділенні філії «Центр транспортного сервісу «Ліски».

12–13 червня головний правовий інспектор праці Ради профспілки М.Бєльченко вивчав стан дотримання законодавства про працю в Одеському відділенні філії «Центр транспортного сервісу «Ліски».

9 червня відбулась зустріч Голови профспілки В.Бубняка з Головою правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуном, членами правління Ж.Марчеком і С.Михальчуком, на якій було обговорено шляхи вирішення проблем організації дитячого оздоровлення у 2017 році.

9 червня
перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні постійно діючої тристоронньої робочої групи з проведення консультацій на всіх стадіях бюджетного процесу з обговорення проекту Основних напрямків бюджетної політики на 2018–2020 роки.

8–9 червня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський вивчав питання надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам, пенсіонерам ПАТ «Укрзалізниця» та членам їх сімей і проїзду залізничників у службових та особистих потребах у Лиманській дорожній профорганізації.

8 червня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у засіданні об’єднаного профкому Київського метрополітену.

7 червня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

7 червня
завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк і головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяли участь у засіданні об’єднаного профкому філії «Центр ремонту та експлуатації колійних машин».

6 червня проведено інформаційний день для профактиву у форматі відеоконференції, на якому виступили Голова профспілки В.Бубняк, його перший заступник О.Мушенок та фахівці Ради.

2 червня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з вирішення питання щодо надання працівникам і пенсіонерам, членам їхніх сімей соціальної підтримки та матеріальної допомоги.

31 травня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав питання надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам, пенсіонерам ПАТ «Укрзалізниця» та членам їх сімей у філіях «Центр транспортного сервісу «Ліски», «Українська залізнична швидкісна компанія» та «Головний інформаційно-обчислювальний центр».

30 травня відбулося засідання президії Ради профспілки.
 
30 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».
 
25 травня завідувачі відділів організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк і соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у звітних конференціях профорганізацій філій «Дарницький вагоноремонтний завод», «Центр транспортного сервісу «Ліски», «Головний інформаційно-обчислювальний центр» ПАТ «Укрзаліниця».
 
24–26 травня делегація профспілки взяла участь у роботі V Конгресу ЄФТ.

24 травня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

23 травня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і фахівці Ради разом з профільними спеціалістами ПАТ «Укрзалізниця» обговорили розбіжності проекту нового колективного договору Товариства.

22 травня лідер профспілки В.Бубняк і очільник «Укрзалізниці» В.Балчун під час робочої зустрічі у рамках соціального діалогу обговорили хід виконання Меморандуму про взаєморозуміння та протоколу робочої зустрічі, а також розглянули інші актуальні питання.

18 травня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії з перевірки знань з питань охорони праці ПАТ «Укрзалізниця».

17–18 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у XII міжнародній науково-практичній конференції на тему «Проблеми економіки та управління на залізничному транспорті».

17 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у звітній конференції з обговоренням підсумків виконання умов колдоговору первинної профорганізації філії «Проектно-конструкторське технологічне бюро інформаційних технологій».

17 травня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні робочої групи з розробки системи управління охороною праці ПАТ «Укрзалізниця».

17 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

16 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь у звітній конференції первинки філії «Українська залізнична швидкісна компанія».

16 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських профоб’єднань і профспілок.

16 травня лідер профспілки В.Бубняк і очільник «Укрзалізниці» В.Балчун під час робочої зустрічі у рамках соціального діалогу обговорили хід виконання Меморандуму про взаєморозуміння та протоколу робочої зустрічі, а також розглянули інші актуальні питання.
 
16 травня проведено семінар для правових інспекторів праці Ради профспілки.

15 травня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав роботу з організаційно-кадрових питань та інформаційної діяльності в Київській територіальній профорганізації.

11 травня заступник завідувача відділу організаційної і кадрової роботи Л.Нестеренко взяла участь у звітній конференції первинної профорганізації філії «Рефрижераторна вагонна компанія».

11 травня відбулось засідання професійної секції працівників будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд Ради профспілки.

10 травня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

4 травня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у селекторній нараді з підбиття підсумків роботи з безпеки руху за чотири місяці п. р.

3 травня завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяв участь у обговоренні проекту Порядку забезпечення жилими приміщеннями працівників ПАТ «Укрзалізниця».

3 травня у Раді профспілки проведено зустріч із профпрацівниками та головами первинок дорожньої профорганізації Південно-Західної залізниці щодо реформування структури галузі.

27 квітня перший заступник голови профспілки О.Мушенок, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський і провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін взяли участь у переговорах з укладення колективного договору ПАТ «Укрзалізниця».

27 квітня проведено зустріч з головами профорганізацій метрополітенів щодо укладення Галузевої угоди з Мінінфраструктури.

25 квітня
проведено засідання координаційної ради голів первинних профорганізацій промислових підприємств залізничної галузі.

25 квітня Рада профспілки провела засідання професійної секції працівників локомотивного господарства ПАТ «Укрзалізниця».

24–25 квітня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко вивчав питання надання матеріальної допомоги на медичні та інші цілі працівникам, пенсіонерам ПАТ «Укрзалізниця» та членам їх сімей, проїзду у службових та особистих потребах на Стрийському вагоноремонтному заводі та у виробничих підрозділах регіональної філії «Львівська залізниця».

24 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

20 квітня головний технічний інспектор праці Ради профспілки В.Дорошенко взяв участь у засіданні постійно діючої комісії ПАТ «Укрзалізниця» із попередньої перевірки знань з питань охорони праці та пожежної безпеки посадових осіб при призначенні на посаду.

20 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав роботу з організаційно-кадрових питань та інформаційної діяльності у Фастівському моторвагонному депо.

20 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у форумі «Новий вектор розвитку соціальної інфраструктури», що проводився ПАТ «Укрзалізниця» у Харкові.

18 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк вивчав роботу з організаційно-кадрових питань та інформаційної діяльності в Київській дирекції залізничних перевезень.

13 квітня провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у засіданні комісії ПАТ «Укрзалізниця» з вирішення питань щодо надання працівникам і пенсіонерам та членам їхніх сімей соціальної підтримки.

12–14 квітня провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати О.Булавін вивчала ефективність застосування у структурних підрозділах Конотопського вузла доплат, надбавок, інших компенсаційних виплат, передбачених законодавством та локальними нормативними актами.

12 квітня відбувся виїзний день Ради профспілки на Криворізькому вузлі регіональної філії «Придніпровська залізниця».

12 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

11 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління Фонду соціального страхування України.

11 квітня радник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні оргкомітету з підготовки та проведення Всеукраїнської спартакіади трудящих промислової сфери та транспорту.
 
 
10–11 квітня завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова вивчала ефективність застосування у структурних підрозділах Криворізького вузла доплат, надбавок, інших компенсаційних виплат, передбачених законодавством та локальними нормативними актами.

6 квітня відбулося розширене засідання професійної секції працівників пасажирського господарства Ради профспілки за участі голів первинних профорганізацій.

6 квітня представники профспілки на чолі із першим заступником Голови профспілки О.Мушенком взяли участь у засіданні спільної робочої групи щодо ведення переговорів з укладення колективного договору ПАТ  «Укрзалізниця».

5 квітня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

4–5 квітня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні Ради Міжнародної конфедерації профспілок залізничників, що проходило у Мінську.

4 квітня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь в установчій конференції зі створення об’єднаної профорганізації філії «Центр охорони здоров’я».

4 квітня у форматі відеоконференції проведено інформаційний день для всіх структур профспілки, на якому виступили перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і фахівці Ради.

30 березня відбулось засідання Ради профспілки та її президії.

 
29 березня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувачі відділів економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова та соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у переговорах з укладення Галузевої угоди з Мінінфраструктури.

28 березня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

24 березня в режимі відеоконференції відбулося засідання комісії Ради профспілки з питань організаційно-масової та інформаційної роботи.

23 березня відбувся виїзний день Ради профспілки на Помічнянському вузлі регіональної філії «Одеська залізниця».

23 березня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова взяли участь у переговорах з фахівцями ПАТ «Укрзалізниця» з розробки проекту Положення про оплату праці.

22 березня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

22 березня
провідний фахівець відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяв участь у публічній дискусії на тему «Чи можливі в Україні страйки?», проведеній за сприяння фонду ім. Ф.Еберта.

21 березня відбулась робоча зустріч Голови профспілки В.Бубняка з головою правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуном, на якій обговорювалися питання виконання протоколу зустрічі 2 лютого п. р., Меморандуму між профспілкою та «Укрзалізницею», інші проблеми соціального захисту залізничників.

 
20 березня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувачі відділів економічної роботи, організації праці і зарплати С.Анісімова та соціально-трудових відносин і побутової роботи Я.Мальський взяли участь у переговорах з укладення Галузевої угоди з Мінінфраструктури.

16 березня завідувач відділу організаційної і кадрової роботи О.Гнатюк і провідний фахівець інформаційного відділу О.Романова взяли участь у зборах трудового колективу Українського центру механізації колійних робіт.
 
 
13 березня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, завідувач відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати С.Анісімова, провідний фахівець відділу соціально трудових відносин і побутової роботи А.Єрмоленко взяли участь у робочій зустрічі з представниками ПАТ «Укрзалізниця» щодо внесення змін до колдоговорів усіх рівнів про заміну показника мінімальної заробітної плати.

13 березня перший заступник Голови профспілки О.Мушенок і правовий інспектор праці Ради профспілки М.Абрамова взяли участь у зустрічі СПО об’єднань всеукраїнських профспілок щодо обговорення проекту Трудового кодексу України.

9 березня відбулася зустріч віце-прем’єр-міністра України С.Кубіва з керівництвом ПАТ «Укрзалізниця», в якій взяв участь Голова профспілки В.Бубняк. Розглядалися питання щодо підвищення тарифів на залізничні перевезення та затвердження проекту фінансового плану Товариства на 2017 рік  (стор. 1).

9 березня завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк вивчав питання за відповідними напрямками діяльності у профорганізації філії «Єдиний розрахунковий центр залізничних перевезень» ПАТ «Укрзалізниця».

2–3 березня
відбулось засідання методологічної ради з питань бухгалтерського обліку та фінансової звітності Ради профспілки  (стор. 3).

2 березня лідер профспілки В.Бубняк та очільник «Укрзалізниці» В.Балчун розглянули хід виконання Меморандуму, укладеному між ПАТ «Укрзалізниця» і профспілкою 27 грудня 2016 року, протоколу зустрічі представників сторін соціального діалогу, що відбулась 2 лютого п. р., та обговорили інші актуальні питання.

2 березня Рада профспілки провела інформаційний день для голів організацій прямого підпорядкування.

1 березня відбулось засідання Молодіжної ради профспілки.

1 і 9 березня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданнях правління ПАТ «Укрзалізниця».

28 лютого члени Молодіжної ради профспілки взяли участь у семінарі спільного проекту Міжнародної організації праці та нашої профспілки.
 
 
28 лютого радник Голови профспілки М.Сінчак взяв участь у засіданні громадської ради при Мінінфраструктури.

24 лютого завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк  взяв участь у конференції трудового колективу філії «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Укрзалізниця».

23–24 лютого
перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, фахівці Ради та представники дорожніх профорганізацій взяли участь у засіданнях робочої групи з розгляду проекту нового Положення про оплату праці, що відбулись в «Укрзалізниці».

22 лютого відбулось засідання президії Ради профспілки .

22 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні правління ПАТ «Укрзалізниця».

16 лютого
проведено засідання профсекції працівників вагонного господарства .

13 лютого Голова профспілки В.Бубняк спрямував листа Прем’єр-міністру В.Гройсману, у якому наголошено про підтримку «Укрзалізниці» у питанні підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення, а 22 лютого з цього приводу президія Ради профспілки ухвалила Звернення на адресу владних структур і засобів масової інформації .

10 лютого Голова профспілки В.Бубняк та його перший заступник О.Мушенок під час зустрічі з членом правління ПАТ «Укрзалізниця» Ж.Марчеком і начальником департаменту оперативного моніторингу «Укрзалізниці» Е.Ступаком розглянули питання виконання пункту Меморандуму від 27 грудня 2016 року щодо підвищення на 50 % тарифних ставок і посадових окладів працівникам підрозділів регіональної філії «Донецька залізниця», що розташовані у безпосередній близькості від лінії розмежування на підконтрольній українській владі території, а також іншим працівникам, які направляються або залучаються для виконання трудових обов’язків на цій території, за фактично відпрацьований час.

7 лютого Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданні президії Ради Федерації профспілок транспортників України.

7 лютого лідер профспілки В.Бубняк і очільник «Укрзалізниці» В.Балчун обговорили питання щодо формування та узгодження протоколу зустрічі представників профспілки та адміністрації, яка відбулась 2 лютого п. р. Ці та інші питання розглядались також під час зустрічей В.Бубняка 14 лютого – з  в. о. Голови правління ПАТ І.Василевським і начальником департаменту оперативного моніторингу «Укрзалізниці» Е.Ступаком і 15 лютого – з членами правління ПАТ С.Михальчуком і О.Бужором.
 
31 січня–1 лютого  і  7–8 лютого провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і заробітної плати О.Булавін і завідувач цього відділу С.Анісімова вивчали питання ефективності застосування систем матеріального заохочення працівників, відповідно, у регіональних філіях ПАТ – у структурних підрозділах Одеського і Лиманського регіонів залізниць.

30 січня завідувач відділу організаційної та кадрової роботи О.Гнатюк взяв участь в установчих зборах зі створення первинної профорганізації апарату філії «Відомча воєнізована охорона» ПАТ «Укрзалізниця».
 
 
26 січня, відбулась зустріч Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Бубняка з головою правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуном. Повторно обговорено питання неприпустимості скорочення чисельності працівників, встановлення неповного робочого часу або надання відпусток без збереження заробітної плати, спричинених суттєвим і, згідно з аналізом профспілки, необґрунтованим зменшенням порівняно з минулим роком тимчасових контрольних завдань з праці на 2017-й.

25 січня під час зустрічі Голови профспілки В.Бубняка з членом правління ПАТ «Українська залізниця» Р.Пашкевічем і начальником департаменту оперативного моніторингу «Укрзалізниці» Е. Ступаком розглянуто питання щодо підвищення на 50 % посадових окладів і тарифних ставок працівникам підрозділів регіональної філії «Донецька залізниця», що розташовані у безпосередній близькості від лінії розмежування на підконтрольній українській владі території, а також іншим працівникам, які направляються (залучаються) для виконання трудових обов’язків на цій території, за фактично відпрацьований час.

24 січня відбулось урочисте зібрання, присвячене 25-річчю створення профспілки залізничників і транспортних будівельників у незалежній Україні. У зустрічі взяли участь члени оргкомітету і комісії з підготовки Установчого (першого) з’їзду та Статуту профспілки, інші ветерани профспілкового руху. Прийнято Звернення до спілчан.

19 січня відбулась зустріч Голови профспілки В.Бубняка і першого заступника Міністра інфраструктури, Голови наглядової ради «Укрзалізниці» Є.Кравцова. Йшлося про включення до проекту консолідованого фінансового плану ПАТ на 2017 рік видатків на виконання зобов’язань за чинною Галузевою угодою, що передбачалось у проекті фінплану, наданому Міністерству  «Укрзалізницею».

18 і 25 січня під час зустрічей лідера профспілки В.Бубняка з очільником «Укрзалізниці» В.Балчуном розглядались актуальні питання.

17-18 січня Голова профспілки В. Бубняк взяв участь у засіданнях правління ПАТ Укрзалізниця.
 
 
12 січня під час зустрічі Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуна і Голови профспілки В.Бубняка розглянуто актуальні проблеми соціальної спрямованості. Йшлося, зокрема, про виконання Меморандуму від 27 грудня 2016 року та перспективи погодження проекту фінансового плану ПАТ на 2017 рік. За підсумками зустрічі підписано та спрямовано на адресу Міністра інфраструктури В.Омеляна спільного листа проти зменшення у проекті фінплану «Укрзалізниці» на 2017 рік витрат на відрахування профкомам і фінансову допомогу оздоровчим та спортивно-культурним закладам.

11–12 січня Голова профспілки В.Бубняк взяв участь у засіданнях правління ПАТ.

6 січня за ініціативи Ради профспілки відбулася зустріч Міністра інфраструктури В.Омеляна та Голови профспілки В.Бубняка.

4 січня під час робочої зустрічі лідер профспілки В.Бубняк обговорив з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» І.Василевським питання, пов’язані із забезпеченням виконання чинних Галузевої угоди та колективних договорів. За результатами зустрічі було підписано відповідну телеграму. 

 
 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Інформаційна діяльність >> Хроніка подій >> 2017
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79