Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Відбулось засідання молодіжної ради профспілки

1 березня 2017, проведено чергове засідання молодіжної ради профспілки, у якому взяли участь Голова профспілки Вадим Бубняк та його перший заступник Олександр Мушенок.
Обговорено питання щодо ролі молодіжних рад усіх рівнів у реалізації Програми підтримки молодих членів профспілки на 2017–2021 роки, їх участі у звітній кампанії, що проходить у первинках цьогоріч, популяризації та розвитку інноваційних соціальних проектів профспілки, заходах, які вживаються для створення та подальшого розвитку youtube-каналу профспілки, удосконалення комунікації між лідерами молодіжних рад профорганів усіх рівнів тощо.
Зокрема, після активної та творчої роботи у  групах спікери запропонували презентації за темами: «Мотивація профчленства серед молоді», «Навчання», «Комунікаційний розвиток», «Інформаційна діяльність». Модератором виступив завідувач відділу організаційної та кадрової роботи Ради профспілки Олександр Гнатюк.
 
Великий інформаційний блок був присвячений роботі Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» та участі у ньому спілчан. Перед молодіжною  аудиторією виступив інвестиційний консультант Олександр Ткач, автор трьох книг про недержавні пенсійні фонди та численних публікацій і патенту з питань діяльності НПФ. До речі, слухачі мали чудову можливість отримати від автора книги з автографом.

На численні запитання молодих активістів щодо участі у Фонді детально відповіли також  радник Голови профспілки Михайло Сінчак і секретар ПНПФ «Магістраль», правовий інспектор Ради профспілки Марина Абрамова.

Фото тут

ДО ТЕМИ

28 лютого члени молодіжної ради профспілки взяли участь у практичному семінарі за результатами тренінгу «Скорочення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, задля захисту працюючих жінок і чоловіків  від неприйнятних форм праці в Україні».
Захід проводився у рамках спільного проекту Міжнародної організації праці (МОП) та профспілки залізничників і транспортних будівельників України.

Відділ інформації Ради профспілки

 
 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Організаційна робота >> Робота з молоддю >> Відбулось засідання молодіжної ради профспілки
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79