Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Молодь обирає майбутнє

Роботі Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» було присвячено багато часу на засіданні молодіжної ради профспілки 1 березня 2017 року. Молоді залізничники отримали нагоду поставити запитання інвестиційному консультанту Олександру Ткачу і правовому інспектору праці Ради профспілки та секретарю Фонду Марині Абрамовій. Після завершення обговорення один з його активних учасників – старший інструктор з технічних засобів охорони Полтавського загону воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця», голова молодіжної ради Полтавської територіальної профорганізації Павло Карачевцев виявив бажання укласти пенсійний контракт на свою користь…

ПРЯМА МОВА

pasha.jpg

 Павло КАРАЧЕВЦЕВ,
старший інструктор з технічних засобів охорони
Полтавського загону воєнізованої охорони
регіональної філії «Південна залізниця»,
голова молодіжної ради Полтавської
територіальної профорганізації:

– У кожного з нас є дідусі та бабусі, і ми бачимо, що держава не спроможна виплачувати їм гідну пенсію. Кілька років тому я поставив собі питання: а чи зможу я забезпечити себе у пенсійному віці? Дефіцит державного пенсійного фонду, значна частка пенсіонерів серед населення, підвищення пенсійного віку – наші реалії роблять відповідь очевидною.

Я звертався за порадами до людей, які вже вийшли на пенсію, порівнював нашу пенсійну систему з іноземними, читав тематичну літературу. Показово, що у розвинутих країнах значну роль у пенсійному забезпеченні громадян відіграють саме недержавні пенсійні фонди.

Як важливий інструмент пенсійної реформи їх розглядають і в Україні, але, на жаль, вкрай повільно, тому й неефективно. Проте відповідне законодавство у нас розроблено і недержавні пенсійні фонди вже працюють. Один з них, Професійний недержавний пенсійний фонд «Магістраль», створено саме для залізничників. Більше інформації про його роботу я отримав вже після обрання головою молодіжної ради Полтавської територіальної профорганізації, на одному із засідань президії теркому, здається, у жовтні 2016 року.

Зацікавився, став вивчати додаткову інформацію, зокрема, матеріали на сайті профспілки www.zalp.org.ua, ознайомився із книгою О.Ткача «Назустріч майбутньому» і все більше схилявся до думки про те, щоб стати вкладником Фонду. Звісно, виникло багато запитань, були вагання, особливо, враховуючи нестабільну ситуацію в країні.

Сумніви розвіялись після широкого обговорення на засіданні Молодіжної ради профспілки питання недержавного пенсійного страхування і роботи ПНПФ «Магістраль» з О.Ткачем і правовим інспектором праці Ради профспілки, секретарем Фонду М.Абрамовою. Вони докладно розповіли про принципи роботу Фонду, зберігання й інвестування коштів, результати діяльності, відповіли на всі запитання.

Тому я впевнився у своєму попередньому рішенні і того ж дня уклав пенсійний контракт з ПНПФ «Магістраль». Переконаний, що моє майбутнє залежить від мене, і роблю крок вперед – внесок у його забезпечення.

Знаю, що в грудні 2013 року було відкрито індивідуальні пенсійні рахунки для всіх залізничників, на які одразу було перераховано певні суми – від 51 грн. до 70 грн. Тож лишилося вирішити декілька формальностей, і я сам почну відкладати кошти на свій рахунок. За умовами чинної Галузевої угоди, внески на нього буде сплачувати і роботодавець.

Також буду популяризувати ПНПФ «Магістраль» серед колег, членів молодіжної ради, інших спілчан. Вже розповів про своє рішення у соціальних мережах: у групі нашої молодіжної ради і на особистих сторінках. Планую обговорення цієї теми на найближчому засіданні молодіжної ради. Адже про такі питання, як заробітна плата, професійний розвиток, пенсійне забезпечення, мабуть, замислюється кожен. І саме зараз, коли від виру подій і змін в економіці та соціумі інколи голова йде обертом, потрібно визначитися зі своїм шляхом і чітко йти до мети, не відкладаючи на потім.
 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ!
(загальний відділ – приймальня)

    This e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it  - ДЛЯ ОФІЦІЙНОГО ЛИСТУВАННЯ 
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

ФПТУ

FPTU_2.jpg
Zalp.org.ua  :Головна >> Напрямки діяльності >> Соціальний захист >> Пенсійне забезпечення >> Молодь обирає майбутнє
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79