Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

   На сайті Кабміну триває голосування за петицію про надання права представнику трудового колективу брати участь в управлінні АТ «Українська залізниця» .«Про не розгляд законопроєкту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні» набрала понад 25000 голосів!  

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Інформація «з перших рук»

| Надрукувати |
26:04:2017 г.

Рада профспілки 25 квітня п. р. провела засідання професійної секції працівників локомотивного господарства та координаційної ради голів профорганізацій промислових підприємств залізничної галузі, під час яких обговорено поточну ситуацію у виробничих підрозділах та підприємствах, нагальні проблеми, стан дотримання трудового законодавства і дії профкомів в умовах впровадження роботодавцями скорочення, оптимізації, неповного робочого тижня, робіт у вихідні чи святкові дні тощо.

Рада профспілки організувала зустріч учасників заходів з членом правління ПАТ «Укрзалізниця» І.Василевським та директором департаменту локомотивного господарства ПАТ Є.Ткаченком, які розповіли про стан справ у ПАТ, взаємодію між регіональними філіями і філіями товариства у процесі реформування залізничного транспорту, плани розвитку локомотивного господарства.

Зокрема, в планах керівництва виведення локомотивного господарства в окрему «вертикаль», розмежування ремонтної та експлуатаційної складових, перегляд системи ремонтів, що може спричинити і зміни в організації роботи окремих депо тощо.

Протягом зустрічі І.Василевський неодноразово підкреслював, що керівництво не збирається йти шляхом скорочень працівників, але все ж таки має наміри регулювати чисельність ПАТ, зокрема, через обмеження приймання на посади, не пов’язані з рухом, зменшення адміністративного апарату, автоматизацію процесів і модернізацію, скорочення посад, які понад півроку лишаються вакантними без впливу на ефективність роботи тощо.

Водночас, керівництво запевняє, що зацікавлене в залученні до роботи на залізниці молоді, зокрема, робітників масових спеціальностей.

Учасники засідання – представники трудових колективів наголосили на нестачі у виробничих підрозділах працівників робітничих спеціальностей, членів локомотивних бригад, необхідності відповідного навчання. Йшлося також про гострий брак запасних частин, інструменту і матеріалів, аж до паперу для друку маршрутних листів, потребу у перегляді вартості ремонту локомотивів, неприпустимість ухвалення соціально-важливих рішень без обговорення з профорганами відповідного рівня тощо. Члени секції надали керівництву ПАТ і департаменту аналітичну записку щодо найгостріших проблем локомотивного господарства.

Після завершення зустрічі з представниками ПАТ «Укрзалізниця» перед колегами з актуальною інформацією виступили фахівці відділів Ради профспілки, завершив захід перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, який докладно розповів про позицію профспілки щодо нагальних проблем, зокрема виплати «13-ї» зарплати, роботу над проектом колдоговору ПАТ «Укрзалізниця» та інших.

Протокол засідання профсекції розміщено у відповідному розділі сайта.

Відділ інформації Ради профспілки

 

Останє оновлення ( 26:04:2017 г. )
 
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78