Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

23 листопада проведено засідання Ради профспілки. 31 жовтня між керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» і профспілки залізничників і транспортних будівельників України підписано Меморандум, головним пунктом якого є забезпечення підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівників з 1 листопада 2017 року. З 1 березня 2017 р. на 25 % підвищено тарифні ставки й посадові оклади працівників залізничного транспорту. З 1 січня 2017 р. розмір добових при відрядженні працівників залізничного транспорту в межах України підвищено з 60 грн. до 100 грн. Триває впровадження електронного профспілкового квитка.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Надано спільне роз’яснення

ПАТ «Укрзалізниця» спільно з Радою профспілки залізничників і транспортних будівельників України надали роз’яснення щодо виплати матеріальної допомоги сім'ям працівників ПАТ «Укрзалізниця», які загинули у ході бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції.
Відповідний документ № Ц/З–25/1186–17 від 22.05.2017 р. за підписами Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» В.Балчуна, члена правління О.Бужора і Голови профспілки В.Бубняка надіслано на адресу керівників регіональних філій і філій ПАТ.

У роз’ясненні зазначено, що п. 3.6.26 Галузевої угоди між Державною адміністрацією залізничного транспорту України та профспілками передбачено надавати сім'ям залізничників, загиблих у ході бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції (під час виконання службових обов'язків, мобілізованих на військову службу, а також за обставин, не пов'язаних з виробництвом) одноразову матеріальну допомогу у розмірі 100 тис. грн. на підставі заяви та відповідних підтверджуючих документів, а поховання загиблих залізничників, які не мають родичів та близьких, здійснювати за рахунок коштів підприємств залізничного транспорту.

Крім цього пунктом 3.6.28 Галузевої угоди передбачено, що така допомога надається сім'ям загиблих залізничників, починаючи з початку проведення антитерористичної операції 18.03.2014 р.

Враховуючи вищезазначене, регіональні філії, філії ПАТ «Укрзалізниця» мають виплачувати одноразову матеріальну допомогу сім'ям залізничників, загиблих у ході бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції (під час виконання службових обов'язків, мобілізованих на військову службу, а також за обставин, непов'язаних з виробництвом) починаючи з 18.03.2014 р., у розмірі 100 тис. грн. на підставі заяв та підтверджуючих документів, наданих відповідним комісіям філій, регіональних філій.
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?


Головна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Ради профспілки 23 листопада 2017 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78