Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

23 листопада проведено засідання Ради профспілки. 31 жовтня між керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» і профспілки залізничників і транспортних будівельників України підписано Меморандум, головним пунктом якого є забезпечення підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівників з 1 листопада 2017 року. З 1 березня 2017 р. на 25 % підвищено тарифні ставки й посадові оклади працівників залізничного транспорту. З 1 січня 2017 р. розмір добових при відрядженні працівників залізничного транспорту в межах України підвищено з 60 грн. до 100 грн. Триває впровадження електронного профспілкового квитка.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Щодо обліку пенсіонерів-залізничників

ПАТ «Укрзалізниця» спільно з Радою профспілки надало роз’яснення від 8.06.2017 р., № Ц/6-25/1368-17 щодо обліку пенсіонерів.

Відповідно до нього, за пенсіонерами залізничного транспорту, які до утворення ПАТ «Укрзалізниця» перебували на обліку в підприємствах, установах, організаціях, правонаступником яких є товариство, зберігаються усі права та соціальні гарантії відповідно до колективних договорів підприємств, установ, організацій, в яких вони перебували на обліку до його утворення.

Враховуючи викладене, пенсіонери, які до створення філій перебували на обліку або вийшли на пенсію з регіональних філій, залишаються на обліку в підрозділах, в яких вони перебували на обліку, незважаючи на те, чи підрозділ перейшов до новоствореної філії чи залишився в регіональній філії, філії ПАТ «Укрзалізниця». У разі повної ліквідації підрозділу пенсіонери беруться на облік у підрозділах, споріднених до тих, з яких вони звільнились на пенсію, а в разі відсутності таких на території, де проживають пенсіонери, у підрозділах, що є найближчими до місця проживання.

Додатково поінформовано, що відповідно до п. 3.6.17 Галузевої угоди пенсіонери-залізничники, у тому числі ті, які вийшли на пенсію з профспілкових організацій галузі, беруться на облік за новим фактичним місцем проживання за рішенням залізниць (регіональних філій), підприємств, установ, організацій залізничного транспорту (філій) до підрозділів, споріднених до тих, з яких вони звільнились на пенсію, або ж тих, що є найближчими до території, на якій вони проживають.
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?


Головна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Ради профспілки 23 листопада 2017 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78