Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

VIII З’їзд Профспілки залізничників і транспортних будівельників України відбувся 14 грудня 2021 року в Києві у приміщенні ФПУ. 7 млн повернуто спілчанам незаконно не виплачених коштів за результатами правозахисної роботи профорганів усіх рівнів у 1 півріччі 2021-го, захищено трудові права 6 тис. працівників. 17 лютого 2021 року відбулася багатосотенна акція протесту профспілки біля Кабміну. Нарешті владні структури дослухалися до вимог профспілки – у Держбюджеті на 2021 рік вперше передбачено державні кошти на розвиток «Укрзалізниці».

   

banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Щодо організації безкоштовного проїзду дітей залізничників до оздоровчих закладів

За ініціативи Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України та на виконання спільного роз’яснення від 4.01.2017 р., № Ц-4/6-29/2-17р., (№1/Цпроф) щодо забезпечення виконання і фінансування у повному обсязі Галузевої угоди та норм діючих колективних договорів залізниць, підприємств, організацій, структурних підрозділів, зокрема в частині безоплатного перевезення дітей залізничників для організованого проїзду до дитячих оздоровчих закладів за путівками профспілкових органів, правлінням ПАТ «Укрзалізниця» (протокол від 14.06.2017р., № Ц-57/60) було погоджено надання таких послуг на літній оздоровчий період 2017 року.

Додатково телеграмою від 19.06.2017 р., № ЦЦЛ – 14/528 було надано роз’яснення керівникам регіональних філій (філій) та філії «Пасажирська компанія» щодо джерел фінансування таких послуг (в т. ч. резервування місць, надання комплектів постільної білизни та чайної продукції), а також передбачено всебічне сприяння профспілковим органам усіх рівнів у забезпеченні літнього оздоровлення дітей працівників Товариства.

  poslugi.jpg

 
 

Наші інформаційні ресурси

Вісник профспілки
 
YouTube канал профспілки
 
Приєднуйтесь до нас у Facebook

Сторінки профорганізацій

 Email_1.png
E-mail:

Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(загальний відділ – приймальня)

    Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських та пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати java-script.  
(відділ інформації)

Адреса:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15а 

Зворотній зв'язок


   Форум профспілки  
 
 

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Розширене засідання професійної секції працівників вагонного господарства (15.07.2020)

Електронний профспілковий квиток

 

VISA_profkvytok.jpg

 

banner_vuso.jpg 

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел/факс(044) 465-00-79