Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

З 1 квітня п. р. введено в дію в повному обcязі Положення про оплату праці. 5 квітня на засіданні Ради профспілки підсумовано виконання Галузевої угоди за 2017 рік.  Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Проведено Х Спартакіаду залізничників

Спортсмени – працівники залізничного транспорту, які стали переможцями відбіркових змагань ПАТ «Укрзалізниця» – взяли участь у Х Спартакіаді залізничників і транспортних будівельників України, фінал якої відбувся 4–6 серпня у Харкові у палаці спорту «Локомотив» (фото тут) З цієї нагоди в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Іренеуш Василевський, член правління Желько Марчек та Голова профспілки Вадим Бубняк підписали спільну вітальну телеграму .

У складі оргкомітету в організації та проведенні ювілейної Спартакіади взяв участь заступник Голови профспілки Олександр Мушенок. 
 
Цього року змагання пройшли з популярних серед залізничників видів спорту, таких як гирьовий, армрестлінг, міні-футбол, волейбол, настільний теніс шахи та шашки. Є сподівання що з кожним роком цей перелік, а також кількість учасників на відбіркових турах буде збільшуватиметься разом з популяризацією фізкультури і спорту в галузі.

Протягом трьох днів тривали змагання, за результатами яких перемогла у командному заліку збірна регіональної філії «Південна залізниця». «Срібло» здобули працівники Придніпровської магістралі, причому в змаганнях з міні-футболу разом зі своїми підлеглими взяв участь директор регіональної філії Микола Кужавський. А «бронзу» здобула команда Одеської магістралі.

Всі переможці та призери отримали нагороди, грошові премії та пам’ятні сувеніри від ПАТ «Укрзалізниця» та профспілки залізничників і транспортних будівельників України.

ДО ТЕМИ

Нагадуємо, що перша Спартакіада відбулась з ініціативи Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників ще в 2004 році – на честь 100-річчя профспілкового руху на залізницях України. З того часу такі спортивні свята залізничників традиційно проводяться до Дня профспілки, що відзначається у першу неділю серпня.

Збірна переможців-залізничників братиме участь у ХХІІ Всеукраїнській міжгалузевій спартакіаді трудящих промислової сфери та транспорту, яка відбуватиметься 7–10 вересня у м. Коблево на Миколаївщині.

Відділ інформації Ради профспілки
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання профсекції працівників господарства приміських перевезень 31.05.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78