Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

З 1 квітня п. р. введено в дію в повному обcязі Положення про оплату праці. 5 квітня на засіданні Ради профспілки підсумовано виконання Галузевої угоди за 2017 рік.  Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Профспілка допомогла

Правові інспектори праці Ради профспілки – на варті трудових прав та інтересів спілчан…

Понад 51 тис. грн., недоплачених через помилки при розрахунку середньої зарплати, зокрема, внаслідок незастосування корегувального коефіцієнту після підвищення тарифних ставок і посадових окладів, повернуто 28 залізничникам на вимогу головного правового інспектора праці Ради профспілки у Лиманській дорожній профорганізації Галини Кайдаш у першому півріччі 2017-го. Так, 12 працівникам доплачено 8,3 тис. грн. за час відпусток, ще 42,8 тис. грн. доплачено 16 особам після перерахунку доплат за час мобілізації та визначеної колдоговором матеріальної допомоги у зв’язку з народженням дитини та виходом на пенсію,  повідомив прес-центр Лиманського дорпрофсожу.

На вимогу правового інспектора праці Ради профспілки у дорожній профорганізації Південно-Західної залізниці Валерія Назарчука (Коростенський терком) колишньому майстру вагонного депо Коростень повернуто майже 27 тис. грн., не виплачених при звільненні, поінформував прес-центр Коростенського теркому профспілки.
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


День Ради профспілки на Жмеринському вузлі 4-5.07.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78