Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

З 1 квітня п. р. введено в дію в повному обcязі Положення про оплату праці. 5 квітня на засіданні Ради профспілки підсумовано виконання Галузевої угоди за 2017 рік.  Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Створено об’єднану профорганізацію філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укpаїнська залізниця»

| Надрукувати |
12:09:2017 г.
Установчу конференцію проведено сьогодні, 12 вересня, за присутністю 63 делегатів від первинок виробничих підрозділів, які увійшли до нової філії. У заході взяли участь перший заступник Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України Олександр Мушенок, в. о. директора філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця» Сергій Савалюк та інші запрошені.
 
Відкриваючи зібрання, О.Мушенок зазначив, що гостра необхідність створення об’єднаної профорганізації філії викликана реформуванням галузі, особливостями українського законодавства щодо ведення соціального діалогу та наданням філії відповідних прав. Цю думку підтримав С.Савалюк, зазначивши, що в новоствореній філії вже виникло багато соціальних питань, вирішення яких потребує наявності паритетного профспілкового органу. 

Конференція ухвалила рішення про створення об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Українська залізниця». Її головою обрано голову профорганізації Полтавської вагонної дільниці Вадима Куксу, заступником – помічника начальника вагонної дільниці Київ-Пасажирський Любов Білоконь. Вони удвох виконуватимуть нові обов’язки без звільнення від основної роботи.

До складу об’єднаного профкому делеговано 28 осіб, обрано також його президію. Відповідно до Статуту профспілки після обрання у філії молодіжної ради її голову буде делеговано до цих органів за посадою. Також затверджено склад ревізійної комісії ОПК.

Голову новоствореної об’єднаної профорганізації В.Куксу делеговано до складу Ради профспілки та її президії.

Того ж дня відбулося перше засідання об’єднаного профкому філії.

Відділ інформації Ради профспілки

Останє оновлення ( 13:09:2017 г. )
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


День Ради профспілки на Жмеринському вузлі 4-5.07.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78