Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

З 1 квітня п. р. введено в дію в повному обcязі Положення про оплату праці. 5 квітня на засіданні Ради профспілки підсумовано виконання Галузевої угоди за 2017 рік.  Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Про форму та інші питання…

Низку питань розглянуто на черговому засіданні президії Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України 5 жовтня п. р. Зокрема, обговорено проблему забезпечення форменим одягом, взуттям та знаками розрізнення працівників ПАТ «Українська залізниця».

Президія у своєму рішенні запропонувала правлінню ПАТ «Укрзалізниця», керівникам регіональних філій, філій вживати усіх можливих дієвих заходів для забезпечення у повному обсязі форменим одягом, взуттям та знаками розрізнення працівників, які при виконанні службових обов'язків зобов'язані носити такий одяг, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про знаки розрізнення і формений одяг працівників залізничного транспорту» від 11.12.1996 р., № 1508 та наказу Укрзалізниці «Про формений одяг та знаки розрізнення працівників залізничного транспорту» від 22.07.2005 р., № 219-Ц.

Також ПАТ «Укрзалізниця» рекомендовано: переглянути перелік посад працівників, робота яких пов’язана з безпосереднім обслуговуванням пасажирів та користувачів послуг залізничного транспорту, що отримують формений одяг за 50 % вартості, щодо включення їх до переліку посад працівників, що отримують формений одяг безкоштовно; ініціювати перегляд та внесення відповідних змін до постанови Кабміну від 11.12.1996 р., № 1508 щодо норм забезпечення і термінів носіння форменого одягу, а також комплектності, зокрема включення брюк для жінок; передбачити проведення своєчасної хімчистки форменого одягу на робочих місцях.

Питання забезпеченням форменим одягом працівників воєнізованої охорони регламентується іншим наказом «Укрзалізниці» – від 23.02.2010 р., 148-Ц, проте проблеми з його отриманням у «вохрівців» аналогічні, а добитися компенсації витрат за його придбання їм подекуди ще складніше. Тому члени президії наполягають на порушенні цього питання перед ПАТ «Укрзалізниця» і необхідності його термінового вирішення.

На засіданні президії йшлося також про стан організації роботи об’єднаної профорганізації філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» ПАТ «Укрзалізниця».

Окремими рішеннями президії затверджено нову редакцію Інструкції з діловодства та документообігу в профспілці залізничників і транспортних будівельників України і план проведення заходів з використанням системи веб-конференцій профспілки.

Серед інших питань розглянуто виконання постанови президії Ради профспілки від 30 серпня п. р. «Про утворення та організацію роботу тимчасової комісії», а також оголошено про початок передплати на газету «Вісник профспілки» на 2018 рік.
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


День Ради профспілки на Жмеринському вузлі 4-5.07.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78