Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

З 1 квітня п. р. введено в дію в повному обcязі Положення про оплату праці. 5 квітня на засіданні Ради профспілки підсумовано виконання Галузевої угоди за 2017 рік.  Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Оголошено передплату на «Вісник профспілки»

На засіданні президії Ради профспілки 5 жовтня п. р. розглянуто питання про передплату профспілкової газети на наступний рік.

За рішенням президії, з метою всебічного й об’єктивного інформування спілчан про діяльність Ради профспілки та профорганізацій усіх рівнів «ВІСНИК» має бути на інформаційному озброєнні кожного профактивіста та надходити до якомога більшої кількості спілчан, у тому числі ветеранів профспілкового руху, всіх керівників і фахівців ПАТ «Укрзалізниця», регіональних філій і філій.

Необхідно також забезпечити постійне ведення підшивок профспілкової газети у будинках відпочинку локомотивних бригад, виробничих кімнатах відпочинку, залізничних бібліотеках і гуртожитках тощо.

Тож відповідно до постанови президії, передплатна кампанія у профспілці розпочнеться 16 жовтня і триватиме до 30 листопада п. р. Головам профорганізацій усіх рівнів рекомендовано вжити всіх необхідних заходів для організованого проведення передплатної кампанії відповідно до планових показників минулого року і подбати про забезпечення передплатою на газету як мінімум кожного третього члена профспілки.

Передплатний індекс газети «Вісник профспілки» – 94922. Оформити передплату можна у будь-якому відділені «Укрпошти».

Рада профспілки забезпечує редакційну підготовку і поліграфічний супровід газети, здійснює весь комплекс заходів щодо її включення до Каталогу періодичних видань України, а оплату доставки та поштові витрати здійснюють профспілкові комітети різних рівнів.

Зважаючи на можливе зростання вартості поштових послуг протягом року, доцільним є оформлення передплати на максимальний термін – 12 місяців.

Відділ інформації Ради профспілки
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


День Ради профспілки на Жмеринському вузлі 4-5.07.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78