Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

23 листопада проведено засідання Ради профспілки. 31 жовтня між керівництвом ПАТ «Укрзалізниця» і профспілки залізничників і транспортних будівельників України підписано Меморандум, головним пунктом якого є забезпечення підвищення тарифних ставок і посадових окладів працівників з 1 листопада 2017 року. З 1 березня 2017 р. на 25 % підвищено тарифні ставки й посадові оклади працівників залізничного транспорту. З 1 січня 2017 р. розмір добових при відрядженні працівників залізничного транспорту в межах України підвищено з 60 грн. до 100 грн. Триває впровадження електронного профспілкового квитка.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Оголошено передплату на «Вісник профспілки»

На засіданні президії Ради профспілки 5 жовтня п. р. розглянуто питання про передплату профспілкової газети на наступний рік.

За рішенням президії, з метою всебічного й об’єктивного інформування спілчан про діяльність Ради профспілки та профорганізацій усіх рівнів «ВІСНИК» має бути на інформаційному озброєнні кожного профактивіста та надходити до якомога більшої кількості спілчан, у тому числі ветеранів профспілкового руху, всіх керівників і фахівців ПАТ «Укрзалізниця», регіональних філій і філій.

Необхідно також забезпечити постійне ведення підшивок профспілкової газети у будинках відпочинку локомотивних бригад, виробничих кімнатах відпочинку, залізничних бібліотеках і гуртожитках тощо.

Тож відповідно до постанови президії, передплатна кампанія у профспілці розпочнеться 16 жовтня і триватиме до 30 листопада п. р. Головам профорганізацій усіх рівнів рекомендовано вжити всіх необхідних заходів для організованого проведення передплатної кампанії відповідно до планових показників минулого року і подбати про забезпечення передплатою на газету як мінімум кожного третього члена профспілки.

Передплатний індекс газети «Вісник профспілки» – 94922. Оформити передплату можна у будь-якому відділені «Укрпошти».

Рада профспілки забезпечує редакційну підготовку і поліграфічний супровід газети, здійснює весь комплекс заходів щодо її включення до Каталогу періодичних видань України, а оплату доставки та поштові витрати здійснюють профспілкові комітети різних рівнів.

Зважаючи на можливе зростання вартості поштових послуг протягом року, доцільним є оформлення передплати на максимальний термін – 12 місяців.

Відділ інформації Ради профспілки
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?


Головна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання Ради профспілки 23 листопада 2017 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78