Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

14 грудня 2017 року погоджено нове Положення про оплату праці працівників ПАТ «Укрзалізниця». З 1 жовтня 2017 р. розмір добових при відрядженні працівників залізничного транспорту в межах України підвищено до 150 грн.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

День Ради профспілки на Лиманському залізничному вузлі

 Надіслати електронною поштою
Рада профспілки у рамках заходів 2017 року, що проходить під гаслом «Єдність, солідарність, справедливість!», провела 18–19 жовтня п. р. виїзний день на Лиманському залізничному вузлі регіональної філії «Донецька залізниця».
У заході взяли участь перший заступник Голови профспілки Олександр Мушенок і фахівці Ради, а також голова Лиманської дорожньої профорганізації Леонід Бессарабов, його заступник Олександр Гнєзділов і працівники дорпрофсожу.

Фахівці Ради профспілки ознайомилися з роботою первинних профорганізацій, надали практичну допомогу профкомам і провели прийом спілчан.

Зокрема, профактив і спілчани будівельно-монтажного експлуатаційного управління і станції Лиман отримали нагоду поспілкуватися на тему трудового законодавства з головним правовим інспектором праці Ради профспілки Миколою Бєльченком, провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати Ради профспілки Олена Булавін надавала консультації з питань організації праці і заробітної плати в дистанції колії та вагонному депо, завідувач відділу організаційної і кадрової роботи Олександр Гнатюк інформував про реалізацію організаційно-кадрової та молодіжної політики, розвиток соціальних ініціатив профспілки активістів апарату регіональної філії та служби відомчої воєнізованої охорони, а виконання норм Галузевої угоди та колективних договорів обговорювалось у локомотивному і моторвагонному депо з провідним фахівцем відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Андрієм Єрмоленком.

Ці теми було порушено і на зустрічі першого заступника Голови профспілки О.Мушенка та фахівців апарату Ради з профактивом вузла, яка підсумувала дводенну акцію. Порушувалися також питання необхідності підвищення тарифних ставок і посадових окладів всім залізничникам, збільшення суми добових при відрядженні, роботи над проектом колективного договору ПАТ «Укрзалізниця», захисту трудових прав і соціально-економічних інтересів спілчан, умов праці, оподаткування профспілкових організацій, оздоровлення працівників, ветеранів та їхніх родин тощо. О.Мушенок повідомив про переговори з керівництвом ПАТ «Укрзалізниці» щодо гострих проблем та інші актуальні питання профспілкової діяльності.
На запитання учасників надано докладні відповіді.

Відділ інформації Ради профспілки
 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


Засідання президії Ради профспілки 14 грудня 2017 р

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78