Профспілка залізничників і транспортних будівельників України

Підпишемо петицію «Про пенсійне забезпечення працівників, які раніше користувалися правом на пенсію за вислугу років» № 41/001886-18еп, розміщену 11 вересня 2018 р. на сайті Кабміну! За вказівкою ПАТ від 16.08.2018 р., № Ц-26/2377-18, працівники регіональних філій і філій отримають винагороду за підсумками роботи за 2017 рік. 5 серпня відзначено День профспілки залізничників і транспортних будівельників України.  Понад 7 млн грн. незаконно невиплачених коштів повернуто залізничникам за 6 місяців 2018 р. на вимогу  правових інспекторів праці Ради профспілки.  3–5 серпня у Харкові відбулися фінальні змагання ХІ Спартакіади залізничників. Підписано 3 січня 2018 року спільного листа-роз’яснення щодо дії чинних Галузевої угоди і колективних договорів.
banner_zalp_111.gif

 

 

Новини

Протокол в дії

Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Бубняк, в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов та член правління Желько Марчек підписали протокол робочої зустрічі керівництва правління ПАТ і профспілки та головами дорожніх профорганізацій, що відбулася 17 жовтня п. р.

У результаті зустрічі, спрямованої на вирішення гострих проблем та уникнення складної ситуації й напруги у трудових колективах, вирішено встановити з 1 жовтня п. р. розмір добових витрат при відрядженні працівників Товариства в межах України 150 грн. (відповідне рішення ухвалено на засіданні правління ПАТ 24 жовтня п. р.), завчасно виділити новорічні подарунки дітям залізничників до дня Святого Миколая, провести взаєморозрахунки між філіями за надані працівникам і пенсіонерам путівки в оздоровчі заклади та перерахування первинним профорганізаціям новостворених філій коштів на культурно-масову, фізкультурну та оздоровчу роботу в розмірах, передбачених Галузевою угодою й колдоговорами.

Крім того, ухвалено рішення забезпечувати оздоровлення працівників, членів їхніх сімей та ветеранів незалежно від місця роботи (філії, регіональні філії) та фінансування у повному обсязі витрат на утримання галузевих оздоровчих закладів, здешевлення вартості путівок та дитячого оздоровлення. Механізм співпраці з цих питань буде розроблено спільно адміністрацією та профспілковими органами.

Щодо тарифних ставок і посадових окладів працівників ПАТ – вирішено надати розрахунки кількох варіантів їх підвищення і на підставі цього провести додаткові консультації. Такі розрахунки вже надано, і переговори з цього приводу розпочато 24 жовтня. Також спільно опрацьовуватиметься питання включення періоду навчання у вишах до стажу роботи, який дає право на отримання надбавки за вислугу років.

На будівництво та реконструкцію житла у 2017-му буде виділено не менше 100 млн грн., у 2018 році – не менше 250 млн грн.
 

 

Зворотній зв'язок

Питання-Відповідь 
   Форум профспілки  

Опитування

Який розділ вас цікавить?

ЛічильникГоловна Контакти Пошук

Фотогалерея


XI Спартакіада залізничників 3-5.08.2018

Електронний профспілковий квиток

VISA_profkvytok.jpg
  

Zalp.org.ua  : 
Контакти:
03049 м. Київ, Повітрофлотський пр-т, 15 А
тел. (044) 465-00-80; тел/факс(044) 465-00-78